سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پخش هزاران نسخه از نشریات کلمه، دانشجو و اعتماد ملی در دانشگاه بین‌المللی قزوین...

پخش هزاران نسخه از نشریات کلمه، دانشجو و اعتماد ملی در دانشگاه بین‌المللی قزوین

چکیده :دانشجویان دانشگاه بین الملل قزوین به مناسبت ۱۶ آذر، اقدام به پخش چندین شماره از نشریات تک صفحه ای “دانشجو” ، “اعتماد ملی” و “کلمه”...


دانشجویان دانشگاه بین الملل قزوین به مناسبت ۱۶ آذر، اقدام به پخش چندین شماره از نشریات تک صفحه ای “دانشجو” ، “اعتماد ملی” و “کلمه” در تیراژ چند هزار نسخه‌ای کردند.

به گزارش دانشجو نیوز، همزمان با انتشار گسترده این نشریات در سطح دانشگاه و خوابگاه‌های مرکزی خواهران و برادران، از دانشجویان خواسته شده که در اعتراضات روز ۱۶ آذر حضور یابند.

گفتنی است، در حال حاضر بیش از ۱۵ تن‌ از فعالین دانشجویی دانشگاه بین الملل قزوین، در حال گذراندن ایام محرومیت از تحصیل خود هستند و چندین تن‌ از دانشجویان نیز به صورت قطعی با حکم اخراج و محرومیت از شرکت در آزمون‌های سراسری مواجه شده اند. این دانشجویان طبق دستور ریاست دانشگاه اجازه ورود به محوطه دانشگاه و رسیدگی به امور آموزشی خویش را ندارند.

شایان ذکر است که مسئولین دانشگاه در پی‌ دعوت و اطلاع رسانی وسیع دانشجویان به مناسبت فرا رسیدن “روز دانشجو” در اقدامی جدید با خانواده‌های برخی‌ دانشجویان تماس گرفته و با ادبیاتی بسیار زننده و رکیک به تهدید دانشجویان و خانواده‌ها پرداخته اند. گزارش ها از دانشگاه بین المللی قزوین، همچنین حکایت از حضور ده‌ها نیروی امنیتی و لباس شخصی‌ در فضای داخلی‌ دانشگاه و خوابگاه دارد که با اعتراض دانشجویان همراه شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “پخش هزاران نسخه از نشریات کلمه، دانشجو و اعتماد ملی در دانشگاه بین‌المللی قزوین”

 1. محمد گفت:

  آقا 16 آذر تکلیف ما که دیگه دانشجو نیستیم چیه ؟ جلوی دانشگاه تهران مثلا ساعت 3 تا 6 اعلام بشه ما میریم . گناه نکردیم که درسمون تموم شده .

 2. ناشناس گفت:

  ساواكيها راه افتاده اند در محله ي ما و مغازه ها را ميگردند تا خبرنامه واطلاعيه پيداكنند .

 3. اشکان گفت:

  وعده ما 16 اذر ما بیشماریم

 4. رشيد گفت:

  كاش همه ي سبز ها از ميزان تاثير پخش اين خبرنامه ها آگاه ميشدند .گاه ميشنوم كه ميگويند خب ميرويم تو سايتش و ميخونيم .
  در حاليكه اين عمل يعني كه نترسيد نترسيد ما همه با هم هستيم .نشانه ي اتحاد و اقتدار جنبش سبز است .اگر دست از اين كار بكشيم جنبش سبزمان را خودكامگان ميتوانند كه انكار كنند .خبرنامه هاي كلمه و اعتماد ملي دانشگاه قم را هم سبز كرده .
  V موسوي .

 5. . گفت:

  زنده باد دانشجویان قزوینی دستتون رو از دور میبوسم