سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی شهرداری تهران: امسال دولت حتی یک ریال هم یارانه به مترو و اتوبوس پرداخت نکرد...

سخنگوی شهرداری تهران: امسال دولت حتی یک ریال هم یارانه به مترو و اتوبوس پرداخت نکرده است

چکیده :طبق قانون بايد دولت يك سوم سهم بليت اتوبوس و مترو را پرداخت كند، آيا تاكنون اين مبلغ پرداخت شده است؟...


برخلاف ادعای مسئولان دولتی، سخنگوي شهرداري تهران تأكيد كرد که دولت امسال حتی یک ريال بابت يارانه‌ بليت مترو و اتوبوس پرداخت نكرده است.

به گزارش فارس، محمدهادي ايازي امروز در حاشيه مراسم نذر فرهنگي كه در سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار شد، در پاسخ به اين پرسش كه يكي از مقامات ارشد دولتي اعلام كرده است شهرداري به دنبال بازي رسانه‌‌اي در زمينه بودجه‌هاي مترو است، گفت: «بهترين افرادي كه مي‌توانند در اين زمينه قضاوت كنند خود خبرنگاران هستند ما واقعيت را اعلام كرده‌ايم.»

وي ادامه داد: «قانوني كه بايد در زمينه مترو اجرا مي‌شد؛ چرا اجرا نشده است؟ ما بيشتر از اين چيزي نمي‌گوييم.»

سخنگوي شهرداري تهران با تاكيد بر اينكه ناوگان حمل و نقل عمومي بايد توسعه پيدا كند، گفت: «توسعه اين كار متوجه دولت است؛ آيا آن ميزان سرمايه‌گذاري كه بايد از سوي آنها انجام شده است؟»

وي با بيان اينكه طبق قانون بايد دولت يك سوم سهم بليت اتوبوس و مترو را پرداخت كند، گفت: «آيا تاكنون اين مبلغ پرداخت شده است؟ اگر تعريف آنها از اين موضوع بازي رسانه‌اي من نمي‌دانم. ما از زبان مردم حرف مي‌زنيم.»

به گفته ايازي، امسال دولت هیچ مبلغي درباره يارانه‌ها پرداخت نكرده است.

سخنگوي شهرداري تهران در بخش ديگر سخنانش به آلودگي هوا اشاره كرد و گفت: «برويد از بهشت‌زهرا آماري بگيريد و مشاهده مي‌كنيد كه همه ساله در آذر و دي بيشترين آمار مرگ و مير را داريم.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.