سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آزادی علیرضا کیانی، از اعضای منتخب دفتر تحکیم وحدت...

آزادی علیرضا کیانی، از اعضای منتخب دفتر تحکیم وحدت

چکیده :علیرضا کیانی یکی دیگر از اعضای منتخب دفتر تحکیم وحدت که در سلسله بازداشت های دانشجویی در روز ۱۶ آبان ماه، دستگیر شده بود، آزاد شد. دیروز هم محمد حیدرزاده یکی دیگر از اعضای منتخب دفتر تحکیم وحدت و از فعالین دانشجویی شهرکرد آزاد شده...


علیرضا کیانی یکی دیگر از اعضای منتخب دفتر تحکیم وحدت که در سلسله بازداشت های دانشجویی در روز ۱۶ آبان ماه، دستگیر شده بود، آزاد شد.

به گزارش دانشجونیوز علیرضا کیانی فعال دانشجویی مازندران امروز با قید کفالت از زندان اوین آزاد شده است.

دیروز هم محمد حیدرزاده یکی دیگر از اعضای منتخب دفتر تحکیم وحدت و از فعالین دانشجویی شهرکرد آزاد شده بود.

محمد حیدرزاده، محسن برزگر و علیرضا کیانی در روز ۱۶ آبان ماه و علی قلی زاده در روز ۱۴ آبان ماه دستگیر و سپس به زندان اوین منتقل شدند. پس از دستگیری این چهار فعال دانشجویی، روابط عمومی دفتر تحکیم وحدت با انتشار بیانیه ای بازداشت فعالین دانشجویی را محکوم کرد و خواستار آزادی دانشجویان دربند شد.

گفتنی است که بعد از دستگیری چهار عضو منتخب دفتر تحکیم وحدت، سیاوش حاتم، فعال دانشجویی و دبیر سابق انجمن اسلامی دانشگاه بوعلی همدان و از اعضای شورای عمومی دفتر تحکیم وحدت، نیز در تاریخ سه شنبه ۲ آذر ماه دستگیر شد.

پیش از این فعالین دانشجویی دانشگاه های مازندران و شهرکرد اعلام کرده بودند که در صورت عدم آزادی دوستانشان، در روز ۱۶ آذر دست به اعتراضاتی خواهند زد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.