سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: تا آخر سال، بنزین سهمیه‌بندی خواهیم داشت!...

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: تا آخر سال، بنزین سهمیه‌بندی خواهیم داشت!

چکیده :سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس پیش‌بینی کرد که ارائه بنزین سهمیه‌بندی تا پایان سال ادامه یابد. وی افزود: اعلام سهمیه بنزین به‌معنای عدم اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نیست، ممکن است دولت نرخ بنزین سهمیه‌ای را متفاوت از قیمت بنزین آزاد اعلام کند و ما شاهد ارائه بنزین دونرخی باشیم....


سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس پیش‌بینی کرد که ارائه بنزین سهمیه‌بندی تا پایان سال ادامه یابد.

عماد حسینی در گفت‌و گو با آفتاب، درباره تصمیم دولت در اعلام سهمیه بنزین برای آذرماه اظهار داشت: این تصمیم دولت نشانگر این است که یا با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها سهمیه بنزین همچنان به قوت خود باقی است یا اینکه اجرای قانون تا اوایل دی‌ماه منتفی است.

وی افزود: اعلام سهمیه بنزین به‌معنای عدم اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نیست، ممکن است دولت نرخ بنزین سهمیه‌ای را متفاوت از قیمت بنزین آزاد اعلام کند و ما شاهد ارائه بنزین دونرخی باشیم.

نماینده قروه ابراز امیدواری کرد دولت برای اجرای درست این قانون شیوه‌ای را پیش بگیرد که مردم آسیب نبینند و در پی آن اقتصاد کشور هم دچار مشکل نشود.

حسینی یادآور شد: از آنجا که هنوز قیمت حامل‌های انرژی افزایش داده نشده است، اجازه برداشت از یارانه نقدی هم تا افزایش قیمت حامل‌های انرژی ممکن نیست و دولت نمی‌تواند قبل از کسب درآمد از محل یارانه‌ها، پرداختی در این زمینه داشته باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.