سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تماس دو عضو بازداشتی دفتر تحکیم وحدت از زندان اوین...

تماس دو عضو بازداشتی دفتر تحکیم وحدت از زندان اوین

چکیده :دو تن از دانشجویان بازداشتی دفتر تحکیم وحدت، علی قلی زاده و علیرضا کیانی، از زندان اوین با خانواده هایشان تماس گرفتند. اما هنوز دو دانشجوی دیگر بازداشتی، محسن برزگر و محمد حیدرزاده، تماسی با خانواده هایشان نداشته...


روز گذشته دو تن از دانشجویان بازداشتی دفتر تحکیم وحدت، علی قلی زاده و علیرضا کیانی، از زندان اوین با خانواده هایشان تماس گرفتند.

به گزارش دانشجو نیوز، این دو دانشجوی بازداشت شده با بیان اینکه در بند ۲۰۹ زندان اوین و در سلول انفرادی به سر می برند، از اتهامات انتسابی به خود و ارتباط آن به دفتر تحکیم وحدت خبر دادند.

علی قلی زاده در این تماس تلفنی و در گفت‌و‌گو با مادرش با بیان اینکه اتهامم مربوط به فعالیت در دفتر تحکیم وحدت است، از “حال بد خود” در زندان مشهد خبر داده است.

قلی زاده که ۱۲ روز پیش در مشهد بازداشت شده بود خبر داد که ” در بازداشتگاه مشهد دو بار حالم بد شد که مجبور به انتقالم به بهداری زندان شدند.”

آقای قلی زاده شرایط جسمی بدش در زندان مشهد را بی ارتباط با “بیماری معده اش” عنوان کرد و گفت در زندان اوین شرایطش “مساعد” است.

علیرضا کیانی نیز در گفتگو با مادرش با تایید نگهداری اش در بند ۲۰۹ زندان اوین از سلامت خود خبر داد و به خانواده اش اطمینان داد که در اوین بر عکس بازداشتگاه اطلاعات مازندران قرص های اعصابش را به طور مرتب در اختیارش قرار می دهند.

با وجود تاکید این دو نفر به خانواده های شان اعلام کرده اند که بنا به گفته بازجویان هر هفته می توانند با مادران خود تماس بگیرند، اما هنوز محسن برزگر و محمد حیدرزاده دو دانشجوی دیگری که ۲ هفته قبل بازداشت شدند، تماسی با خانواده های شان نداشته اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “تماس دو عضو بازداشتی دفتر تحکیم وحدت از زندان اوین”

 1. ناشناس گفت:

  گر چه خوشحاليم ولي نبايد زنداني داشته باشيم هدف نهائي حاكميت تخريب اعصاب عزيزان اتحاد رمز پيروزيست مرگ بر جموري نظامي و مرگ بر حكومت فله اي

 2. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  به امیده آزادیه همه ی زندانیان آزادی خواه

  یا حسین-میر حسین

 3. ناشناس گفت:

  اقاي حميد رضا شما بخودت لقب ميكروب نده ميكروب خودوشونن ما همگلبول سفيد هستيم و پدر غده سرطاني در مياوريم