سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: از بسته‌های حمایتی دولت در طرح هدفمندی یارانه‌ها بی‌خ...

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: از بسته‌های حمایتی دولت در طرح هدفمندی یارانه‌ها بی‌خبریم

چکیده :دولت برای حمایت از مردم در جریان اجرای این قانون بسته‌های حمایتی تدوین کرده است که البته ما به عنوان نمایندگان مجلس و بخصوص کمیسیون اقتصادی از این بسته ها بی خبریم. / نهضت کاهش قیمت ها در کشور آغاز شده و دولت به دنبال افزایش تولید و رونق در تولید داخلی و به تبع آن کاهش قیمت...


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پایان مراحل واریز نقدی یارانه‌ها، از بی‌اطلاعی مجلس در مورد بسته‌های حمایتی دولت در جریان اجرای قانون هدفمندی خبر داد و همچنین ادعا کرد که نهضت کاهش قیمت ها در کشور آغاز شده است.

به گزارش مهر، ارسلان فتحی پور با ادعای اجرای موفقیت آمیز مراحل آغازین اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، از وجود بسته‌های حمایتی دولت در جریان اجرای این قانون خبر داد و در عین حال گفت: دولت برای حمایت از مردم در جریان اجرای این قانون بسته‌های حمایتی تدوین کرده است که البته ما به عنوان نمایندگان مجلس و بخصوص کمیسیون اقتصادی از این بسته ها بی خبریم و علاقه‌مند هستیم که از محتوای این بسته‌ها آگاه شویم.

نماینده کلیبر با تاکید بر این مطلب که مبالغ واریزی به حساب مردم برای مصارف ضروری و پرداخت مابه التفاوت قیمت انرژی هاست، گفت: مردم باید به هوش باشند و از مبالغی که به حساب آنها واریز شده است برای رفع نیازهای ضروری استفاده کنند.

رئیس کمیسیون اقتصادی همچنین بر لزوم نظارت دقیق دولت در جریان اجرای این قانون تاکید کرد و گفت: دولت و تمام دستگاه‌های اجرایی دخیل در اجرای این قانون باید توجه و دقت کامل را در نظارت بر بازار و افرادی که احیانا در پی سودجویی هستند داشته باشند تا عده‌ای اندک نتوانند اجرای این قانون سودمند را با اخلال روبرو کنند و موجب فشار به مردم بشوند.

فتحی پور از آغاز نهضت کاهش قیمت ها در کشور سخن گفت و مدعی شد: در راستای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها دولت به دنبال افزایش تولید و رونق در تولید داخلی و به تبع آن کاهش قیمت هاست و هم اکنون نیز نهضت کاهش قیمت ها در دستور کار دولت قرار دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: از بسته‌های حمایتی دولت در طرح هدفمندی یارانه‌ها بی‌خبریم”

  1. مردم كليبر گفت:

    آقاي فتحي پور نماينده محترم كليبر، مشكل جايي كه شما در عين اينكه ميگين از بسته هاي حمايتي دولتي بي خبر هستين، ادعا هايي مي كنين كه فقط از دست شما و همين ريس جمهورتون بر مي ياد.