سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آیت الله خزعلی: عاملان اغتشاشات چهار نفر بودند...

آیت الله خزعلی: عاملان اغتشاشات چهار نفر بودند

چکیده :املان اغتشاشات چهار نفر بودند كه یك نفر آنها ریشه و سه نفر دیگر تنه، شاخه و ساقه را شامل می‌شدند و اصل نیز آن یك نفر زیرین است كه اینها را در این عرصه وارد...


آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی، عضو مجلس خبرگان رهبری، طی نشستی اعلام کرد “عاملان اغتشاشات چهار نفر بودند كه یك نفر آنها ریشه و سه نفر دیگر تنه، شاخه و ساقه را شامل می‌شدند و اصل نیز آن یك نفر زیرین است كه اینها را در این عرصه وارد کرد!”

به گزارش ایسنا، این عضو سابق فقهای شورای نگهبان، در نشستی تحت عنوان «بررسی شخصیت شیخ بهلول»، ادعا کرد كسانی اغتشاشات را دامن زدند كه امام را دیده و به ایشان اظهار ارادت می‌كردند؛ ولی در مقابل پاره كردن عكس امام و توهین به عاشورا ساكت نشستند و برخی از كسانی كه در این اغتشاشات شركت كرده بودند را افرادی خداجو معرفی كردند.”

این عضو مجلس خبرگان، بدون ذکر نام و فقط با بیان این که “رهبری با هوشیاری و قاطعانه در برابر موج فتنه پس از انتخابات ایستاد”، گفت: “عاملان این اغتشاشات چهار نفر بودند كه یك نفر آنها ریشه و سه نفر دیگر تنه، شاخه و ساقه را شامل می‌شدند و اصل نیز آن یك نفر زیرین است كه اینها را در این عرصه وارد کرد.”

این روحانی حامی دولت، چندی پیش نیز با تاکید براینکه “باید فتنه را بشناسیم”، گفته بود “بنای فتنه از عدم شناخت است و در فتنه اخیر نیز، عده ای از روی هوی و هوس كارهایی انجام دادند، ولی بدانند كه ما ایستاده ایم.”Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “آیت الله خزعلی: عاملان اغتشاشات چهار نفر بودند”

 1. خاتم گفت:

  آقای خزعلی
  در این گیاهشناسی فتنه شما ، نقش پسرتان و مطالبی که در سایتش می نوشت کجا بود ؟!

 2. رضا گفت:

  عامل فتنه کسی بود که در مناظرات مدیریت 30 ساله انقلاب را زیر سوال برد و مردم را خس و خاشاک نامید……

 3. آقای خزعلی لطفا جدا از گیاه شناسی در مورد بازداشتگاه سروش 111 که نسخه جدید کهریزک است و پسرتان در موردش گقته هم برایمان جرف بزنید

  یا حسین میر حسین.

 4. ايراني گفت:

  آقاي خزعلي يكدفعه بگويند، ريشه آيت الله هاشمي و تنه و شاخه و ساقه نيز مهندس موسوي، حجة الاسلام خاتمي و حجة الاسلام كروبي مي باشند!!!!
  آقاي خزعلي بايد در اين سن و سال بيشتر دقت نمايند و حرفهايي نزنند كه بعد حلاليت خواستن برايش و امكان جبران اشتباه نباشد، كاش ايشان كمي حرفهاي پسر خود را قبول مي كردند.

 5. سلیمان گفت:

  «آقای موسوی، کسانی که با شما طرف هستند عرضۀ ادارۀ یک نانوایی را هم ندارند»
  در اذهان مردم چنین مشهور است که این جملۀ تاریخی حضرت امام خطاب به جناب خزعلی صادر شده است. از سایت کلمه خواهش میکنم در مورد این جملۀ حضرت امام و حوادثی که منجر به این فرمایش ایشان شد گزارشی تهیه کنند. البته بنده میدانم که مهندس موسوی به شدت از تحقیر رقبای سیاسی و مخالفین خویش ابا دارند ولی این گزارش بر خلاف اخلاقیات ایشان هم نباید باشد؛ زیرا محرمانه نیست و آحاد مردم جسته گریخته و درست و غلط از این موضوع در مکالمات و مباحثات سیاسی روزمره شان استفاده میکنند.

 6. نيما گفت:

  حاج آقاي عزيز
  زندگي مربعي است که سه تا ضلع دارد : ” تعليم و تربيت”

 7. سورنا گفت:

  حتما این 4 نفر هاشمی ، موسوی ، کروبی و خاتمی هستند
  یاد مناظره مهندس با احمدی نژاد افتادم فقط گویا جای خاتمی با رضایی عوض شده باشد

 8. آریا گفت:

  جناب آقای خزعلی.
  پاره کردن عکس حضرت امام “ره”سناریوئی بود که در اطاق فکر صدا و سیمای ضرغامی تنظیم و به اجرا در آمد و مسئولیت “ننه من غیبم”آنرا به امثال شما سپردند.هر گونه بی حرمتی به ساحت حضرت امام مثل حمله “ددمنشانه” به جماران در شب عاشورای حسینی وشکستن درب و پنجره آن وبی حرمتی به خانواده آن مرحوم در نزد ایرانی جماعت و پیروان آن مرحوم محکوم است. کدام یک از شما به خود اجازه مرحمت فرمودید حمله به جماران را محکوم کنید؟ فقط پاره شدن عکس امام را که به دست عوامل خودتان انجام شد پیراهن عثمان کرده اید.و ماجرای روز عاشورا هم قصه درازی دارد که امید وارم به حرمت خون به نا حق ریخته حضرت سیداشهدا مسببین آن به سزای اعمالشان به رسند.
  اگر دین ندارید آزاده باشید.

 9. قلم فرانسه گفت:

  “عاملان اغتشاشات چهار نفر بودند که یک نفر آنها ریشه و سه نفر دیگر تنه، شاخه و ساقه را شامل می‌شدند و اصل نیز آن یک نفر زیرین است که اینها را در این عرصه وارد کرد!” چند بار این جمله را خواندم و هر بار حضرت مولانا را یاد آوردم که می فرماید : شیر بی یال دم و اشکم که دید ؟ یقینا اگر حضرت بهلول در همین «بررسی شخصیت شیخ بهلول» حاضر بود ساعت ها بر این جمله می خندید ! ولی اجازه بفرمائید یاد آور شوم که میلیونها برگ این شجره طیبه را ندیده اند که در سراسر کره خاکی همچنان سبز است و سبز ! همانگونه که سعدی علیه الرحمه می فرماید : برگ درختان سبز در نظر هوشیار / هر ورقش دفتری است معرفت کردگار . مشکل این جاست که حضرات گمان می کنند که هوشیارند ولی در عمل ثابت می شود که دیریست هوش از سر پریده است . قلم فرانسه

 10. korosh گفت:

  fetne kasy ast ke alan dast be damane amrika shode ta javabash ra bedahad
  pasokhe nameash ra
  hata az kerman barayash davat name mifrestad
  va jaleb tar in k be name mardome iran mifrestad
  bad az mardome khod ba golole paziraei mikonad va syah chalehaye kahrizak va evin
  ama amrikaeehaye jasos dar hotele 5 setare
  va har roz molaghat va pyade ravi ham darand

 11. سبز اندیش ایرانی v گفت:

  آقای خزئلی، این درخت سبز و زیبا، بی شمار شاخه ی سبز دارد. …