سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » شهریاری:دولت با پارازیت زنان و مردان را عقیم می‌کند اما می‌گوید 2 بچه هم کم است...

شهریاری:دولت با پارازیت زنان و مردان را عقیم می‌کند اما می‌گوید 2 بچه هم کم است

چکیده :بسیاری از مقامات و مسئولان کشور نیز قبول دارند که این امواج برای سلامت مردم زیانبار است اما از آن‌جا که همه امور در کشور ما متاسفانه سیاسی می‌شود انتقاد از آن یا تلاش برای اصلاح آن نیز با برخوردهای سیاسی مواجه می‌شود و آن‌چه به آن اهمیت داده نمی‌شود سلامت و امنیت افراد جامعه...


محمد مهدی شهریاری نماینده مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب درخصوص آثار مخرب پارازیت بر سلامت شهروندان اظهارداشت: از سویی سیاست افزایش جمعیت از طرف دولت پیگیری می‌شود آن‌گاه طبق تحقیقات برخی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور تاثیر پارازیت‌ها بر ناباروری تایید شده است و ما همچنان هیچ تدبیری برای رفع آن نمی‌بینیم.

وی ادامه داد: بسیاری از مقامات و مسئولان کشور نیز قبول دارند که این امواج برای سلامت مردم زیانبار است اما از آن‌جا که همه امور در کشور ما متاسفانه سیاسی می‌شود انتقاد از آن یا تلاش برای اصلاح آن نیز با برخوردهای سیاسی مواجه می‌شود و آن‌چه به آن اهمیت داده نمی‌شود سلامت و امنیت افراد جامعه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس یادآور شد: کسی نمی‌تواند تاثیر مخرب پارازیت‌ها بر سلامت مردم را منکر شود زیان این امواج بر ناباوری و نسل جوان و بروز سرطان ثابت شده است. ما نباید صرفا به فکر امروز باشیم تا با ارسال این امواج برخی اهداف را پیاده یا با برخی اهداف مقابله کنیم بلکه تاثیر بلند مدت آن را نیز باید در نظر داشته باشیم.

وی افزایش سرطان‌ها، افزایش سقط جنین ناخواسته، گسترش ناباروری و پدیده جهش‌زایی ژنتیکی، بروز بیماری در سیستم‌های قلب و عروق و دستگاه گوارش را از اثرات مخرب ارسال پارازیت خواند و تاکید کرد: مسئولان ذی‌ربط بدون حساسیت‌های سیاسی به این مسئله بپردازند.

نماینده بجنورد گفت: مسأله پارازیت‌ها متاسفانه با مسائل سیاسی بعد از انتخابات گره خورد و در شرایط کنونی مناسب است مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی چون مرکز تحقیقات ناباروی و دانشگاه تربیت مدرس نتیجه تحقیقات خود را در اختیار مسئولان و حتی مردم قرار دهندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “شهریاری:دولت با پارازیت زنان و مردان را عقیم می‌کند اما می‌گوید 2 بچه هم کم است”

 1. چشمك گفت:

  خوب معلومه ديگه بخاطر مقابله با موج عظيم سبز ، از نظر دولت ارسال هر موج زيانباري مجاز است!!!!

 2. روزبه گفت:

  مدتی پیش به خاطر کم شدن بینایی به چشم پزشک مراجعه کردم. دکتر گفت علتش جمع شدن آب پشت شبکیه است که به احتمال زیاد بر اثر ارسال امواج پارازیته

 3. fn گفت:

  ایشون در مجلس هستند و با وجود اعتراف آقای ضرغمی مبنی بر این که صدا و سیما پارازیت میفرسته این موضوع رو پیگیری کنند.

 4. محمود گفت:

  با سلام
  بر تمامی مراکز پزشکی و بهداشتی است که بنا به سوگندی که خورده اند فارغ از مساله سیایی یک تحقیق جامع و فوری انجام دهند و نتیجه آنرا بدون ملاحضات سیاسی و خوش آمد حاکمان در اختیار مردم قرار دهند. اگر این قضیه جدی باشد چه بسا مانند خیلی از فجایع بشری مثلا در بمباران اتمی و … که اثرات مخرب آن بر نسلها و زاد و ولدهای آینده خودنمایی می کند در دهه آینده شاهد فاجعه ای انسانی در تهران و ایران با تولد کودکان معلول و ناقص الخلقه نباشیم.

 5. چشمك گفت:

  خوب منظور دولت از دوبچه ، دوبچه معيوبه !!!!

 6. سبز گفت:

  از نمایندگانمان در مجلس که خیری ندیدیم لااقل مجامع پزشکی ملی و بین المللی پیگیر این حق مردم باشند.

 7. حسین گفت:

  اینا کلا می خوان مردم رو گرفتار کنند؟ همه برن زیر خط فقر با دو بچه معیوب دیگه نای اعتراض کردن به وضعیتشون رو هم نداشته باشند؟!

 8. مير حامد گفت:

  اينكه دولت پارازيت بر روي امواج ماهواره اي ميفرسته دروغه؟

 9. ali گفت:

  با اين كه من علاقه اي به طرفداري از اين دولت ندارم ولي بايد بگم اين بحث بيخودي است و اثار مخرب پارازيت بيشتر از امواج موبايل نيست بهتره كه با پرداختن به موضوعات بيخود و نگران كردن الكي مردم از راه اصلي منحرف نشيم.
  علي هستم يكي از دستندركاران مخابرات تهران بزرگ

 10. ناشناس گفت:

  اين قصه تكراري ست كه فقط ميتوان گفت افسوس……………