سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » با دست‌یابی به چهار درخواست؛ کوهیار گودرزی اعتصاب غذای خود را شکست...

با دست‌یابی به چهار درخواست؛ کوهیار گودرزی اعتصاب غذای خود را شکست

چکیده :چهار خواسته‌ی گودرزی، «رسیدگی به وضعیت بلاتکلیف پرونده‌اش»، «رسیدگی به وضعیت مجید توکلی»، «خروج از انفرادی و رسیدگی به شکایتش از رئیس بند ۳۵۰»، «دست‌یابی به حق ملاقات و تماس تلفنی» بوده...


کوهیار گودرزی، به چهار خواسته خود دست یافت و اعتصاب غذای خشک خود را شکست.

به گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر، این عضو کمیته که در اعتراض به عمل‌کرد رئیس بند ۳۵۰ زندان اوین، به سلول انفرادی منتقل شده و دست به اعتصاب غذای خشک زده بود، پس از دست‌یابی به چهار خواسته‌ی خود، اعتصاب غذا را شکست.

چهار خواسته‌ی گودرزی، «رسیدگی به وضعیت بلاتکلیف پرونده‌اش»، «رسیدگی به وضعیت مجید توکلی»، «خروج از انفرادی و رسیدگی به شکایتش از رئیس بند ۳۵۰»، «دست‌یابی به حق ملاقات و تماس تلفنی» بوده است.

امروز، یک‌شنبه نهم خرداد مادر این فعال حقوق بشر موفق شد با وی ملاقات کند. وضعیت جسمی و روحی گودرزی در این ملاقات «نامناسب» گزارش شده و به گفته‌ی مادرش، وی «به شدت لاغر شده است.»

از سوی دیگر، دادستان تهران نیز، طی ملاقات با گودرزی، خبر از رسیدگی به پرونده وی در روز چهارشنبه (۱۲ خرداد)، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به قضاوت پیرعباسی را داد.

همچنین گودرزی از سلول انفرادی خارج شده و «احتمالا» به بند ۳۵۰ منتقل شده است. روز گذشته نیز، مجید توکلی دانشجوی پلی‌تکنیک پس از شش روز اعتصاب غذا از سلول انفرادی، به بند عمومی منتقل شده بود.

این عضو کمیته گزارشگران حقوق بشر، ۱۶۰ روز را در زندان اوین گذرانده و هنوز هیچ‌گونه رسیدگی در مورد پرونده وی به عمل نیامده است.

کوهیار گودرزی، دانشجوی اخراجی رشته هوافضای دانشگاه صنعتی شریف، از ۲۹ آذرماه در بازداشت به سر می‌برد.

همچنین حسین رونقی ملکی، فعال حقوق بشر نیز امروز درحالی برای سومین‌بار با خانواده‌اش ملاقات کرد که مادرش در مقابل زندان اوین، دست به اعتصاب غذا زده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “با دست‌یابی به چهار درخواست؛ کوهیار گودرزی اعتصاب غذای خود را شکست”

 1. منوچ گفت:

  درود به شرفت آقای گودرزی…

 2. سبز گفت:

  چقدر زشت این کشور اداره می شود.

 3. سبزینه گفت:

  مقاومت!!!!!!!!!! آفرین