سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اصفهان در محاصره نوع جدیدی از پارازیت های ماهواره ای...

اصفهان در محاصره نوع جدیدی از پارازیت های ماهواره ای

چکیده :با توجه به این که هم اکنون نوع جدیدی از پارازیت ها آغاز شده که هنوز منشاً ایجاد آن مشخص نیست اظهار نظر در خصوص اثرات آن مشکل است ولی بدون تردید پارازیت های جدید با امواج مخرب بسیار قوی تر و دامنه بیشتر کار می کنند که همه کانال های یک ماهواره نظیر هاتبرد و نایل ست را مختل می کند و این مساله نگرانی از تاثیرات آن بر سلامت انسان را افزایش می...


با نزدیک شدن به سالگرد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهر اصفهان از اول خرداد ماه در محاصره شدیدترین پارازیت های ماهواره ای قرار گرفته است.

به گزارش ندای سبز آزادی، این پارازیت ها متفاوت از پارازیت های قبلی عمل می کند به طوری که به جای مختل کردن یک یا چند شبکه خاص ماهواره ای، کل برنامه های یک ماهواره از جمله هاتبرد، یوتل ست و نایل ست را مختل و مورد هدف قرار داده است و هم اکنون هیچ یک از کانال های این ماهواه ها در شهر اصفهان قابل رویت نیست.

هم اکنون موج نگرانی ها از احتمال خطرناک بودن این پارازیت ها برای سلامتی انسان با توجه به دامنه بسیار شدیدتر آن مردم را در بر گرفته است.

یک کارشناس در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص گفت: با توجه به این که هم اکنون نوع جدیدی از پارازیت ها آغاز شده که هنوز منشاً ایجاد آن مشخص نیست اظهار نظر در خصوص اثرات آن مشکل است ولی بدون تردید پارازیت های جدید با امواج مخرب بسیار قوی تر و دامنه بیشتر کار می کنند که همه کانال های یک ماهواره نظیر هاتبرد و نایل ست را مختل می کند و این مساله نگرانی از تاثیرات آن بر سلامت انسان را افزایش می دهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “اصفهان در محاصره نوع جدیدی از پارازیت های ماهواره ای”

 1. یا فاطمه گفت:

  پرواز را علامت ممنوع می دهید
  با جوجه های نشسته بر آشیانه چه می کنید؟

 2. irani sabz گفت:

  azadi iani in
  keshvare ma azadtarin keshvare doniast age taleban ejaze estefade az tv ra nemidadand ma pishrafte tarimo ejaze estefade az mahvare ra nadarim

 3. قلم فرانسه گفت:

  پانزده بیست روزی می شود که پیکر بی جان نگین را به خاک سپردیم ! فرشته کوچک چهار ساله که بازیچه بازی خطرناک قدرت طلبان شد . در کوتاه زمانی تومور مخچه و بدرود . به همین سرعت . فزونی آمار سقط جنین و تومورهای مختلف مخصوصا تومورهای مغزی همچنین سردردهای مزمن و مشکلات بینائی کمترین دست آورد شوم پارازیت ها می باشد . همین دیروز رئیس بی خرد صدا و سیما به ارسال پارازیت معترف بود.فریاد اساتید دانشگاه به جائی نمی رسد . وزیر بهداشت را در ازای این تهدید شوم باکی نیست . بر مجلس یک دست و مطیع هم که امیدی نیست . آرزویم این است که آنانیکه طراح این حرکت غیر انسانی بوده و آنانیکه دست به سینه این اوامر وحشیانه را اجرا نموده و میلیون ها انسان را در خطر بیماری های صعب العلاج قرار می دهند خود گرفتار سخت ترین آنها شوند . شاید به خود آیند . قلم فرانسه

 4. reka گفت:

  شهر اراک هم یک هفته است که در اکثر مناطق با مشکل مشابه رو بروست!!!
  اینجا دقیقا از ساعت 10 صبح تا دقیقا 12 شب هاتبرد به کلی می ره!

 5. amir گفت:

  این حکومت بد جوری ترسشو پشت قدرت قایم کرده. تمام کارهأی که این حکومت بعد ازنتخابات کرده هیچ نیست مگر یک حس ترس بی‌ حدو مرز. در واقع این ترسه که داره حکومت میکنه. ترسی‌ که متاسفانه تمام منابع مالی‌ و نظامی مملکت دستشه.

 6. ناشناس گفت:

  منشا پارازیت ها کوه لنبان اصفهان در کنار باغ رضوان قبرستان اصلی این شهراست که پادگان بزرگ سپاه در همان حوالی قرار دارد ، تاکنون آمار جنین هایی که به ویژه در مرحله تشکیل قلب تلف می شوند ، در اصفهان بسیار بالا رفته است … پزشکان اغلب از زنان آبستن می خواهند که در منازل بمانند و زیاد فضای آزاد تردد نکنند .

 7. افشين گفت:

  سلام
  ميتونيد با يك فويل آلومينومي LNB را كاملا بپوشانيد البته سمتي كه طرف ديش قرار ميگيره نبايد پوشيده بشه.
  اين راه حل براي گرفتن امواج ولي اگه تونستيد خودتون را هم آلومينيوم پيچ كنيد براي سلامتي خوبه !!!

 8. سلام گفت:

  یکی از عوامل مهم ایجاد سرطان تشکیل رادبکال است .بر این مبنا توصیه شده که حتی الامکان از تجهیزاتی مثل مایکرو فر برای طبخ غذا استفاده نشود…..امواج پارازیتها عامل تشکیل رادیکال ازاد هستند گویی دولتمردان شهر های ما را در داخل مایکرو فر بزرگ قرار دادند…….

 9. فدایی مهندس موسوی گفت:

  خدایا تو چرا ساکت نشستی ؟؟؟!!! چرا این پلشتیها رو میبینی و کاری نمیکنی؟؟؟!!! گناه این نوزادا چیه؟ من که بغض گلومو گرفته ….

 10. ناشناس گفت:

  من اصفهان هستم . انقدر این پارازیتا قویه که همه کانالای هاتبرد و ترکست و نایل کامل قطع شده و یوتلستم بی بی سی و آمریکا و ….. فقط قطع هست .
  این پارازیتا سر ساعت 8 صبح شروع می شه و برد همه جای اصفهان هست از دروازه شیراز و کوی امام گرفته تا دروازه تهران .

 11. علیرضا گفت:

  55 سالمه روزی 10 ساعت کار میکنم در سلامت کامل حدود 10 روز قبل احساس ضعف و سرگیجه داشتم چند روزی جدی نگرفتم و با چند قرص و آب قند سر کردم روز پنجشنبه صبح به پزشک مراجعه کردم تنها چیزی که به عقلش رسید این بود که پارازیتهای ارسالی موجب این مشکلات
  شده واقعا مسئولین/ علما/ فقها هر کسیکه شعار میده پاسخگوست پاسخ بده که بنده و امثال بنده چه باید بکنیم …

 12. کیا گفت:

  در شهر زنجان لباس شخصی ها به دو مجتمع مسکونی” آفتاب” و “قائم” حمله کردند و دیش ها رو جمع کردند.

 13. kian گفت:

  وای بر ما که نشسته ایم و بی تفاوت نظاره میکنیم

 14. ناشناس گفت:

  حكومتي كه از دوتا شبكه ماهواره اي هراسان است اين اعمال چه انديشه اي ميتواند داشته باشد.لذت برديم از اين همه آزادي در اين مملكت..!!!؟

 15. ناشناس گفت:

  جالبه از چار تا شبكه ي تلويزيوني مي ترسن …بعد هر روز مي گن جنبش سبز تموم شده ! اگه تموم شده ديگه اين كارا چيه؟