سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر به لاریجانی: از رسایی شکایت می کنیم...

نامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر به لاریجانی: از رسایی شکایت می کنیم

چکیده :رسایی در تاریخ 89.3.3به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی و سپس از مجروح نمودن نیروی انتظامی درب ورودی وارد دانشگاه گردیده و در بین برگزاری مراسم گرامیداشت آزادی خرمشهر وارد سالن آمفی تئاتر دانشگاه شد و با اصرار فراوان جهت سخنرانی علیه دانشگاه آزاد اسلامی و موضوع وقف دانشگاه و عدم موافقت اینجانب به دلیل عدم وجود درخواست قبلی و عدم تایید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نامبرده با رفتاری ناشایست بدون دعوت با عجله خود را به بالای جایگاه و پشت تریبون رساند كه مورد استهزاء و واكنش دانشجویان قرار گرفته و اجازه سخنرانی نیافت...


در پی سخنرانی حمید رسایی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی و حواشی این سخنرانی،پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر در نامه‌ای به حوزه مقاومت بسیج 476 زهیر(ادارات) توضیحاتی در این خصوص ارائه كرد.

به گزارش ایلنا،متن این نامه بدین شرح است:

سلام‌علیكم

با صلوات بر محمد و آل‌محمد (ص)

احتراما گزارش حوادث پیش آمده در دانشگاه را به شرح ذیل به حضور ارسال می‌گردد. مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از ساعت 14:30 دقیقه در دانشگاه شروع گردید و بسیار مراسم خوب و معنوی بود و در حین سخنرانی یكی از مدعوین آقای رسایی وارد سالن شدند ظاهرا ایشان بدون هماهنگی قبلی و بدون اخذ مجوز از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اصرار به سخنرانی داشته‌اند كه با توضیحات مكرر رئیس دانشگاه در جلسه مبنی بر لزوم اخذ مجوز از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ایشان اظهار داشته‌اند كه در هر شرایطی سخنرانی خواهند نمود و در مورد دانشگاه مطالبی خواهد گفت این موضوع ایجاد حساسیت بین دانشجویان و كاركنان در سالن شد ایشان بعد از خروج از سالن در راهرو اقدام به طرح مطالبی علیه دانشگاه آزاد نموده‌اند و طرح این مطالب باعث درگیری بین دانشجویان می‌شود و در این هنگام انتظامات دانشگاه وارد عمل شده و به حل و فصل مسئله و خروج دانشجویان اقدام نموده‌ است.

البته شایان ذكر است كه تعداد كل دانشجویانی كه در درگیری حضور داشتند از 30 نفر تجاوز نمی‌كرده است و طی اطلاعات كسب شده ایشان روز شنبه مورخ 89.3.1 نیز اصرار به سخنرانی در دانشگاه را داشته‌اند و این مطلب طی یك نامه از طرف رئیس دانشگاه به مجلس شورای اسلامی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز اعلام شده است كه هر گونه سخنرانی سیاسی در دانشگاه نیاز به هماهنگی و اخذ مجوز می‌باشد. در این خصوص نظر رئیس‌ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری را نیز می‌توان اخذ نمود.

از سوی دیگر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیر در نامه‌ای به علی لاریجانی نسبت به نوع رفتار رسایی انتقاد كرد.

در این نامه آمده است:

رسایی در تاریخ 89.3.3به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی و سپس از مجروح نمودن نیروی انتظامی درب ورودی وارد دانشگاه گردیده و در بین برگزاری مراسم گرامیداشت آزادی خرمشهر وارد سالن آمفی تئاتر دانشگاه شد و با اصرار فراوان جهت سخنرانی علیه دانشگاه آزاد اسلامی و موضوع وقف دانشگاه و عدم موافقت اینجانب به دلیل عدم وجود درخواست قبلی و عدم تایید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نامبرده با رفتاری ناشایست بدون دعوت با عجله خود را به بالای جایگاه و پشت تریبون رساند كه مورد استهزاء و واكنش دانشجویان قرار گرفته و اجازه سخنرانی نیافت .

سپس به راهرو ساختمان اداری دانشگاه رفته و با بیان مطلب علیه دانشگاه موجب تحریك دانشجویان و كاركنان و ایجاد درگیری بین دانشجویان گردیده كه با تلاش انتظامات و حراست دانشگاه فورا نظم حاكم ولی آقای رسایی با سرعت دانشگاه را ترك نمود حال سئوال اینجاست چگونه یك نماینده مجلس با لباس روحانیت به خود اجازه چنین قانون‌شكنی و بی‌حرمتی به ساخت دانشگاه را داده و موقعیت حساس كنونی كشور كه همواره مقام عظمای ولایت تاكید بر آرامش دانشگاه‌ها و محیط‌های علمی دارند آقای رسایی به راحتی منجر به بی‌نظمی و عامل درگیری بین دانشجویان می‌گردند. لذا این واحد دانشگاهی ضمن اعلام شكایت خواهان پیگیری جدی موضوع و برخورد قانونی با نامبرده می‌باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

14 پاسخ به “نامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر به لاریجانی: از رسایی شکایت می کنیم”

 1. سبز گفت:

  اگر بیم قانون داشتند که به این راحتی ها قانون شکنی نمی کردند.

  قانون برای غیر خودی هاست که آن هم غیر قانونی اعمال می شود.

 2. سید محمد مهدی منتظرالقائم گفت:

  با سلام

  فکر می کنیم الان بهترین موقعیت هست که از خدمات آقای رسایی تا به امروز در مجلس تقدیر بشود . ایشان با توجه به کارهایی که انجام داده اند توسط بقیه نمایندگان مجلس رد صلاحیت شده و عدم کفایت بعنوان نماینده مجلس از سوی سایر نمایندگان در مورد ایشان صادر شود. با انجام اینکار می توان به دوستان طرفدار دولت فهماند که هنوز هم مملکت اینقدر … نیست تا هرکس هر کاری بخواهد بکند را انجام بدهد ضمن اینکه بالاخره جواب هتاکی های آقای رسایی را روزی باید بدهیم چه روزی بهتر از امروز که خودش بهانه به دست دیگران داده است.
  امیدوارم اینکار عملی باشد و نماینده هتاک که نماینده مردم ایران قطعا نمی باشد در مجلس جایی داشته باشد.
  البته در مجلس متاسفانه از این دسته افراد زیاد هستند که قرعه فال اول به آقای رسایی افتاد و ان شاء الله به ترتیب خودشان خودشان را حذف می کنند تا مردم بار دیگر در زیر سایه آزادی و پرچم مقدس سه رنگ جمهوری اسلامی ایران (نه دو رنگ سفید و قرمز ) به زندگی آرام و راحت خود بپردازند. انشاءالله

  ما سبزیم و همه با همه هستیم.

 3. مانی افشار گفت:

  اقای رسایی واقعا باید براش تاسف خورد. ایشون خیلی … حرف میزند.
  ایشون به جز اینکه در مورد دانشگاه ازاد صحبت می کند. به جز اینکه در مورد بنیان گذار دانشگاه ازاد که اقای رفسنجانی است حرف میزند ، بلکه توهین هم می کند. من در عجب هستم که چگونه یک نماینده به خودش این اجازه را میدهد که بیاد به خانواده اقای هاشمی رفسنجانی تهمت و افترا بزند. چگونه است که اقای هاشمی که شناسنامه جمهوری اسلامی است ، الان بیاد چند تا ادم بی سواد مانند رسایی بیان اینگونه در موردش به اظهار نظر بپردازند. اصلا نظام اسلامی چی بود و حالا چی شد. اقایون افراطی ، به کجا چنین شتابان؟؟
  شما اگر اصل را بر مقام ولایت میدانید ، خوب چرا میایید بر خلاف تمام صحبت های اقای خامنه ای کاری را انجام میدهید؟!

  ایا اقای خامنه ای گفت که امثال رسایی و حسینیان و کوچک زاده که ادم های تازه وارد هستند بیان بر علیه خانواده عاشمی صحبت بکنند؟!

  جنبش سبز تا اخرین لحظه در کنار خانواده اقای هاشمی است.

  اقای رسایی برخی مسائل را گفتند که بنده باید حتما این صحبت های واقعا مشکوک را به یکی از نزدیکان اقای رفسنجانی برسانم. و این کار را خواهم کرد.

 4. رسایی یک هتاک بی تقوایی است که فقط با روانبخش ،حسینیان ، احمد خاتمی و علم الهدی قابل قیاس است.

  اینا از ریختن آبروی دیگران و نسبت دادن انواع تهمت و افترا هیچ باکی ندارند.

  اینا نه دین دارند و نه آخرت.

  دنیاشون آخرت یزید هست و آخرتشون ….

  این جمله ی علامه ی طباطبایی رو باید طلا گرفت که:”این انقلاب شهیدی نداشت جز اسلام”

 5. ناشناس گفت:

  خدا خیرتان بدهد به چه کسی میخواهید شکایت کنید مگر کیهان را ندید که بابت اینهمه افترا،دروغ،تهمت و آنچه غیر مسلمان هم این روزها انجام نمیدهد دست مریزاد هم گرفت وهمین آقایان در مجلس هم بابت هرآنچه خلاف شرع بود تقدیر کردند واد به حال آنهایی که میبینند ومیتوانند وامروز به نظاره نشسته ولذت میبرند

 6. فرامرز گفت:

  ایشان کی باشند که این گونه بی محابا ترمز بریده وبه خود اجازه دخالت در هر موضوع و موردی را میدهند. اگر نماینده مجلس فرمایشی هستند تریبون مجلس را که از ایشان نگرفته اندبروند آنجا و آنقدر داد بزنند تا حوصله مجلس نشین هارا هم سر ببرند. یکی نیست جلوی این شیخ بی ترمز را بگیرد؟دریغ و صد افسوس که چنین افرادی وبه اهتمال زیاد از فیاتر شورای نگهبان به راحتی رد خواهد شد ونام ایشان از صندوقهای معجزه گر بیرون خواهد آمد.
  دریغ است ایران که ویران شود
  کنام شغالان وشیران شود

  زنده و پاینده باد جنبش سبز علوی مردم سر افراز ایران.

 7. ali000 گفت:

  مگر این قانون شکنی نیست ؟ چرا کسی برخورد نمیکنه ؟

 8. ناشناس گفت:

  بابا دمش گرم این جناب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ,
  عجب دل بزرگی داره ، هنوز به قوه قضا دل بسته و امید داره.

 9. ali000 گفت:

  ویدیوئی داغ از اوج حضور مردم در استقبال امروز از احمدی نژاد در کرمان جمعیتی بالغ بر 25 نفر
  http://www.2shared.com
  تو این ویدیو می بینید که اینقدر جمعیت زیاده که اگه وقت و حوصله داشته باشی میتونی تعداد نفرات را بشماری.!!!فکر کنم 25 یا 30تا باشن!!!هرکس تعداد درست راحدس بزنه جایزه می گیره!!!!!!

 10. ali گفت:

  از آن گویند برخی لفظ قانون که حرف آخر قانون بود ” نون “

 11. علی رضا گفت:

  احمدی نژاد در کل عمرش یک حرف درست زد که این مجلس دارد خیانت می کند تا وقتی افرادی همچون رسایی در مجلسند و ما انتظار نداریم که اصلاح طلبان مجلس از سر دبیر روزنامه ی کیهان دلجویی کنند و امکان ندارد به این خواسته ی انقلابی رئیس پیرو خط امام دانشگاه آزاد خرمشهر رسیدگی شود

 12. ناشناس گفت:

  ali000 آقا چشمانت را به پزشک ببر تا تعداد نفرات را درست بشماری

 13. پیام گفت:

  لطفا راجع به فساد گسترده مالی جناب رسایی هم مطلبی را بنویسید

 14. سید علی گفت:

  وقتی شورای نگهبان کاندیدای واقعی مردم رد صلاحیت میکنه این شیخ که هیچکسی تا دیروز اسم شو نشنیده بود از … میاد و میشه نماینده مردم تهران!
  البته به نظر من به آدمای …. مثل این بنده خدا نباید اهمیت داد…تا اونجایی که من شنیدم حتی تو خودشونم زیاد بازیش نمیدن و تحویلش نمیگیرن.
  تاریخ ایران ازین آدما که وجودشون پر از کمبود بوده و یکشبه از فرش به عرش رسیدن زیاد دیده…