سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مادر مجید توکلی هم اعتصاب غذا کرد...

مادر مجید توکلی هم اعتصاب غذا کرد

چکیده :از روزی که مجید اعتصاب غذا را شروع کرده، من هم اعتصاب غذا کرده ام و هیچ غذایی نخورده ام. تا زمانی هم که خبری از پسرم به من نرسد و صدای پسرم را نشنوم،به اعتصاب غذای خود ادامه خواهم...


به دنبال اعلام اعتصاب غذای مجید توکلی، دانشجوی دربند دانشگاه پلی تکنیک که در پی انتقال به سلول انفرادی،از روز دوم خرداد شروع شده، مادر وی هم در مصاحبه با روز خبر از اعتصاب غذای خود داد و گفت: “از روزی که مجید اعتصاب غذا را شروع کرده، من هم اعتصاب غذا کرده ام و هیچ غذایی نخورده ام. تا زمانی هم که خبری از پسرم به من نرسد و صدای پسرم را نشنوم،به اعتصاب غذای خود ادامه خواهم داد.”

علی توکلی، برادر مجید توکلی، در مورد وضعیت برادرش به “روز” می گوید: “مجید از دوم خرداد اعتصاب غذای خشک خود را شروع کرده است. ما هنوز به طور دقیق از دلیل این اعتصاب غذا خبر نداریم، اما مساله مهم این است که با توجه به وضعیت جسمی مجید، این اعتصاب غذا می تواند برای سلامتی اش بسیار خطرناک باشد. آن طور که یکی از دوستان مجید گفته او سرفه های بسیار شدیدی می کند و آب هم نمی خورد.”

علی توکلی، با اشاره به ناراحتی جسمی برادرش می افزاید: “مجید متاسفانه به بیماری ریوی دچار شده است. دلیل بیماری ریوی مجید هم چیزی نیست، جز مدت زمان طولانی نگهداری او در سلول انفرادی که از 16 آذر ـ روز نخست بازداشت مجید – شروع و تا اواخر فروردین ماه نیز طول کشیده است. مجید زمانی که در بند 240 بود هم مدام به بهداری زندان مراجعه و دارو مصرف می کرد.”

علی توکلی همچنین خبر می دهد که مجید اعلام کرده است تا زمان بازگشت به بند عمومی اعتصاب غذای خود را ادامه خواهد داد.

برادر مجید توکلی با اشاره به این نکته که دلایل مشخصی برای انتقال مجید توکلی به سلول انفرادی وجود ندارد، می گوید: “تا جایی که من اطلاع دارم و براساس اخباری که به ما رسیده قرار است مجید حداقل تا 20 روز در سلول انفرادی باشد.”

در همین حال مادر مجید توکلی نیز می گوید: “خیلی ها با منزل ما تماس میگیرند و به من دل داری می دهند. واقعا خوشحالم که مجید من تنها نیست،گرچه مجید من در زندان است اما خوشحالم که می بینم فرزندان من و خواهران و برادران مجید آزاد هستند و راه او را ادامه می دهند.”

مادر مجید توکلی در ادامه می گوید: “فقط به صدای مجید گوش می دهم که مثل همیشه می خندد و می گوید مادر نگران نباش من همین روزها به خانه بر می گردم و به من روحیه می دهد. به صدای مجید گوش می دهم تا آرام شوم و در مانی باشد بر دردهایم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “مادر مجید توکلی هم اعتصاب غذا کرد”

 1. سعدی گفت:

  خطاب به بازجویان و زندانبانان و دادستان و قاضی و مجید توکلی :

  بنی آدم اعضای یکدیگرند
  که در آفرینش ز یک گوهرند

  چو عضوی بدرد آورد روزگار
  دگر عضوها را نماند قرار

  تو که از محنت دیگران بی غمی
  نشاید که نامت نهند آدمی

  “سعدی”

 2. mother گفت:

  MODAR GERAMI BA SHOMA HAMDARDE MEKONAM ,ASHK MERIZAM ,VA BARAY FARZAND IRAN MAJID DOA MEKONAM

 3. سبزینه گفت:

  خدا با ماست

 4. توانا گفت:

  مادر یکی از دربند شدگان می گفت قبلا در نماز شبم حاکمیت را دعا می کردم ولی از وقتی که فرزندم را به بند کشیده اند آنها را نفرین می کنم

 5. ابراهیم گفت:

  درود بر شرف مردان آزاده

 6. 2 گفت:

  درود بر تو

 7. سیاوش گفت:

  بی حرمتی به ساحت خوبان قشنگ نیست باور کنید پاسخ آئینه سنگ نیست
  سوگند می خورم به مرام پرندگان در عرف ما سزای پریدن تفنگ نیست