سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » گزارش تصویری/چه کسانی در مراسم ازدواج پسر میردامادی حاضر بودند؟...

گزارش تصویری/چه کسانی در مراسم ازدواج پسر میردامادی حاضر بودند؟

چکیده :مراسم ازدواج پسر...


چند روز پیش مراسم ازدواج پسر محسن میردامادی با حضور شخصیت های سیاسی برگزار شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

77 پاسخ به “گزارش تصویری/چه کسانی در مراسم ازدواج پسر میردامادی حاضر بودند؟”

 1. پدرام گفت:

  امیدوارم همیشه جمع شما جمع باشه.
  تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

 2. مهدی گفت:

  درود بر سه سید فاطمی خمینی و خاتمی و موسوی

 3. فرزند موسوی گفت:

  یا حسین میر حسین امید ما به توست فرزند خلف ایران

 4. فرزند موسوی گفت:

  امید ما به توست فرزند خلف ایران یا حسین میر حسین

 5. ناشناس گفت:

  درود بر حسن خمینی…..

 6. سامان گفت:

  جان حسین نگاه کن میر حسینو صفا کن

 7. مهدی گفت:

  22 خرداد امسال باید نمادی از ایرانی بودنمون باشه

 8. علی گفت:

  کسی که گفته از مهندس بعید بود بچه ها در زندان و….. مطلب عجیبی است ! آقای محترم شرکت این افراد در این مجلس خودش جرم است نفس شرکت مهندس در این مجلس با عزادار بودن ایشان برای خواهرزاده اش عین از خود گذشگی است و به پاس زندان رفتن میردامادی است شرکت در این مجلس یعنی اینکه ما زند ه ایم و با هم هستیم و صدها ویژگی مثبت ، نمیدانم شما این فکر عجیب را از کجا آوردی، به سختی میشود از این مراسم و حضور چنین افرادی که یا زندانی بودند و یا باقید وثیقه آزاد شده اند و دوباره باید به زندان بروند حتی یک لحظه منفی نگریست همه اینها غم دارند چهره هایشان از غم پنهان حکایت دارد که برای امید بخشی به مردم و هم به میردامادی که عازم زندان بود در مجلس حضور یافتند ولی شما با ذهنی منفی و از روی دلسوزی هم که باشد بد فکر کردی ، خیلی بد . لطفآ سبز فکر کنید .

 9. mohsen گفت:

  سلام
  به این میگویند باغ طیبه، متشکل از چندین درخت طیبه، و بالمال کلمات طیبه.
  این یگانگی انسان را به یاد وحدت در عین کثرت می اندازد. واقعا اگر این مهره های زیبای تسبیح را بنگریم، ریسمان آن هنوز سید بزرگوار خاتمی است.
  محسن

 10. ا.ا گفت:

  در این شرایطی که بسیاری از فرزندان این آب و خاک در زندان هابا مرگ دست و پنجه نرم می کنند و بسیاری از مردم عادی به دلیل بی کفایتی حتی نان شب در سفره ندارند، باز هم حضور سران جنبش سبز امری معقول به حسب می آید؟

 11. ناشناس گفت:

  اگر اشتباه نکنم اون کوچولو که داره با مهندس موسوی دست میده، پسر جواد امام هست.

 12. سبز متعالی گفت:

  سید حسن خمینی – محبوب هرایرانی

 13. به اميد پيروزي همه عزيزان

 14. ناشناس گفت:

  آقای ناشناس عزیز!
  از همه میخواهید توجه کنند و اقدام کنند و غیره! بنده یک سؤال از شما دارم: چرا خودتون این کار را انجام نمی دهید؟ یک صفحه در فیس بوک باز کردن کاری داره که شما انجام نمی دهید؟
  به خدا تا وقتی که هر کس ایده های خودش را اجرا نکند و فقط از مهندس و دیگران انتظار داشته باشیم هیچ اتفاقی نمیفتد، هیچ تغییری حاصل نمیشود!
  پیشنهاد خواسته بودید، پیشنهاد بنده اینه که تو کامنت بعدی خودتون آدرس صفحه ای که در فیس بوک باز کردید رو اعلام کنید، همین!

 15. سلیمان گفت:

  کسی که در عکس سوم در حال دست دادن با مهندس هست را نشناختم. اگه ممکنه کلمه یا یکی از دوستانی که ایشون رو شناختن به بنده هم معرفی کنند. ممنون

 16. میلاد گفت:

  زندگی و روح و همه چیزم میر حسین
  به خدا عاشقشم

 17. Reza گفت:

  از تمام دوستان آزادی ایران و هواخواهان جنبش همیشه سبز عاجزانه خواهش می کنم که تو رو خدا بیائیم و از این احساساتی که در طول تاریخ همیشه با ما ایرانی ها بوده و مانع تصمیم گیری عاقلانه شده رها شیم . همون احساساتی که سال 57 رخسار خمینی رو در ماه دید و …
  خواهش می کنم برای رهایی از این استبداد خود ساخته دیگه از مهندس موسوی و خاتمی و شیخ مهدی کروبی بت نسازیم . اینها هم در زندگی سیاسی خود کم اشتباه نکردند . ولی درود به شرف تک تکشون که الان دیگه همه با مردم و در کنار مردم هستند و با تواضع و تدبر کامل هیچ ادعائی در جهت رهبری جنبش که نداشته اند هیچ بلکه همیشه خودشون رو دنبال مردم می دونند پس دیگه خودمون ازشون بت نسازیم و یادمون باشه که دیگه این دفعه تصمیم نهایی رو خود مردم خواهند گرفت . همون طور که خود مهندس هم بارها گفته رهبری جنبش سبز با خود مردمه .
  دیگه این دفعه قرار نیست از یکی بت بسازیم و به اندازه خدا بزرگش کنیم بعد بریم با خیال راحت یه گوشه بشینیم و به خیال اینکه تمام تلاشمون رو در راه دموکراسی کردیم ، منتظر برپایی آزادی و دموکراسی باشیم غافل از اینکه خود ناخواسته دیکتاتوری دیگر را بنیان نهادیم !
  vvvvvvvvvvvvvvvvvv
  یا حسین میرحسین
  ما بیشماریم
  درود بر مهندس موسوی، شیخ مهدی کروبی و خاتمی همیشه خندان !
  زنده باد جنبش همیشه سبز

 18. امین گفت:

  ظاهر آراسته این بزرگواران رو با امثال حسین طائب و حسین شریعتمداری و گل سرسبدشون محمد احمدی نژاد مقایسه کنید؟کدام ظاهر لیاقت سردمداری و ریاست ایران زمین رو داره؟
  ان شا الله جشن پیروزی جنبش رو با همین عزیزان برگزار می کنیم

 19. asal گفت:

  ارادتمند هر چی آدم با شرفه

 20. بردیا گفت:

  درود بر تفکر و اصالت و مردانگی و شجاعت و ….. همه حضار بخصوص سید حسن خمینی

 21. z گفت:

  خوب است که حاج احمد اقا نیستند ببینند فرزندانشان چگونه وصیتنامه اشان را زیر پا گذاشتندتاریخ تکرار مکررات است پسر نوح نیز با بدان بنشست……

 22. حسين گفت:

  براي كساني كه براي احقاق حق وبراي سربلندي اسلام مبارزه ميكنند و همواره مبارزه هست و زندگي جريان داره حتي وقتي عده اي در بند باشند .امروز نوبت آنهاست و فردا نوبت ما و يا ديگران. اين سنتت الهي است كه هميشه پرچم حق برافراشته باشد و دروغگويان و دين فروشان براي ادامه حيات به دروغ و ريا وخشونت بيشتر نيازمندند.درود بر جنبش سبز علوي

 23. پویا گفت:

  مبارکتان باد این شادی بدانید که تاریخ از شما به نیکی یاد خواهد کرد اگر همین گونه ادامه دهید

  بزرگ مردان مبارز تاکتیک های سرکوبگران را پیش بینی کنید و بر خلاف آن به مردم در این خرداد ماه آگاهی دهید

 24. پویا گفت:

  آفرین بر شما مردان عرصه عدالت اگر همینگونه ادامه دهید مطمئن باشید تاریخ به نیکی از شما یاد خواهد کرد

  با استفاده از نفوذی که دارید تاکتیکهای دشمن راشناسائی و به مردم در آستانه تحولات خرداد آگاهی دهید

 25. این سید های جوان زید ابن علی (ع)های زمان هستند خدا حفظشان فرماید

 26. دوست گفت:

  دوست عزیزی که گفتی “خوب شد حاج احمدآقا نیستند”
  بدون که اگه حاج احمدآقا الان بودن نمیذاشتن مملکت به این فضاحت بیفته!
  و خودشون میشدن اولین حامی میرِ بزرگ و البته مردم!

 27. محمد.ت گفت:

  با سلام
  واقعا کی فکر میکرد در کشور انقلابی ایران اینچنین مظلومانه اقوام و یاران امام جهت شرکت در یک مجلس عروسی گرد هم ایند.خداوند لعنت کند عاملین و آمرین بوجود آورنده این فضای استبداد را که از قدرت بدست اورده نهایت سوئ استفاده را میکنند.