سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » همسر عماد بهاور: نه دادستانی هست، نه قاضی پرونده ای و نه …...

همسر عماد بهاور: نه دادستانی هست، نه قاضی پرونده ای و نه …

چکیده :عماد عزیز در انتها، آرامشت دو چندان باد که تمام مسئولان از آنچه با تو و دوستانمان می‌کنند، سر در گریبان برده‌اند و هیچ پاسخی ندارند، نه دادستانی هست که بگوید چه می‌کند نه قاضی پرونده‌ای و نه...


با گذشت بیش از هفتاد روز از چهارمین بازداشت عماد بهاور، عضو هسته مرکزی پویش موج سوم، همسر وی رنجنامه ای خطاب به او نوشت و از صبر و استقامت خود و همسرش در برابر بیـــدادهای موجود سخن گفت.

بهاور طی حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری، در چهار نوبت بازداشت، گذرنامه‌اش توقیف، از محل کار اخراج و از ادامه تحصیل محروم گردید.

به گزارش کمپین «عماد بهاور را آزاد کنید»، همسر عماد بهاور در نامه خود خطاب به همسر دربندش نوشته است:” دوم خرداد است و بیش از هفتاد روز از بازداشت اخیرت می گذرد، گرچه بیش از یک سال است که نیستی و هستی.

محکومی پشت دیوارهای بتنی بمانی مبادا که راجع به حقایق فکر کنی.

عماد جان؛

این اشکی که هر روز بر گونه‌های من جاری می‌شود از دوری تو نیست؛ اشک خوشحالی است از این‌که تو، زیر بار شکنجه کسانی که به آن‌ها عشق می‌ورزی در صلح زندگی می‌کنی و زیباترین تصاویر زندگی‌ات را نقش کرده‌ای.

خوشحالم از با تو زندگی کردن برای به‌دست آوردن این تجربیات ناب.

خوشحالم که از ملاقات‌های هفتگی هم محروم شدم، مبادا که به آن عادت کنی و روزی من را پشت شیشه نبینی و آزرده شوی.

عماد عزیز در انتها، آرامشت دو چندان باد که تمام مسئولان از آنچه با تو و دوستانمان می‌کنند، سر در گریبان برده‌اند و هیچ پاسخی ندارند، نه دادستانی هست که بگوید چه می‌کند نه قاضی  پرونده‌ای و نه …

اما ما هستیم…”

لازم به ذکر است عماد بهاور در مرحله آخر بازداشت خود در ۱۶ اسفند ۱۳۸۸، در حالی كه به دادگاه انقلاب برای آخرین دفاعیات احضار شده بود، بازداشت و به زندان اوین منتقل گردید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “همسر عماد بهاور: نه دادستانی هست، نه قاضی پرونده ای و نه …”

  1. iraj گفت:

    بر خلاف تاریخ میتوان بر روی سر نیزه حکومت کرد

  2. سلیمان گفت:

    دو روز قبل از این بازداشت آخر مقاله ای در سایت روز از بهاور درج شد که به احتمال زیاد دلیل اصلی این بازداشت چهارم بود. از آنجا که بازنشر این مقاله با سیاست سایت کلمه همخوانی ندارد از دوستان خواهش میکنم خودشان این مقاله را در سایت روز مطالعه کنند.