سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام مادر هنگامه شهیدی به فرزندش:امیدوارم با رویکردی بردبارانه فرزندان انقلاب به ...

پیام مادر هنگامه شهیدی به فرزندش:امیدوارم با رویکردی بردبارانه فرزندان انقلاب به آغوش خانواده های خود برگردند

چکیده :در حالی سی و پنجمین سالگرد تولدت را گرامی میداریم که تو به دلیل تلاش برای گسترش مردم سالاری و اعتلای ایران عزیزو سوء تفاهم میان دو جریان درون نظام ، در زندان اوین روزگار سپری می کنی! امیدوارم دولت مردان جمهوری اسلامی اکنون که التهاب ناشی از انتخابات فروکش کرده است با رویکردی بردبارانه،شرایطی را فراهم آورند تا فرزندان و یاران انقلاب اسلامی به آغوش خانواده هایشان...


مادر هنگامه شهیدی روزنامه نگار در بند ،به مناسبت سالروز تولد وی پیامی را خطاب به وی نوشته است که نسخه ای از آن را در اختیار کلمه قرارگرفته است.

وی در این پیام از دولتمردان جمهوری اسلامی درخواست کرده است که رویکردی بردبارانه،شرایطی را فراهم آورند تا فرزندان و یاران انقلاب اسلامی به آغوش خانواده هایشان بازگردند.

متن پیام خانم شهیدی خطاب به فرزند دربندش به این شرح است :

تقدیم به فرزند دربندم!

نسیم بهار هر سال یاد آور سال روز تولد هنگامه ای است که ولادتش ، شور و شعف ، امید و نشاط را برایم به ارمغان آورد.

هنگامه دل بندم!

در حالی سی و پنجمین سالگرد تولدت را گرامی میداریم که تو به دلیل تلاش برای گسترش مردم سالاری و اعتلای ایران عزیزو سوء تفاهم میان دو جریان درون نظام ، در زندان اوین روزگار سپری می کنی! امیدوارم دولت مردان جمهوری اسلامی اکنون که التهاب ناشی از انتخابات فروکش کرده است با رویکردی بردبارانه،شرایطی را فراهم آورند تا فرزندان و یاران انقلاب اسلامی به آغوش خانواده هایشان بازگردند.

بدون تردید سوء تفاهم موجود هرگز موجب خلل در اراده پولادین شما در حمایت از آرمان شهیدان راه آزادی و اسلام رهایی بخش نخواهد شد.

هنگامه دربندم!

سی و پنجمین سالروز تولدت را در غیاب تو گرامی می داریم؛ به این امید که سی و ششمین سال تولدت را با هم به جشن بنشینیم!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “پیام مادر هنگامه شهیدی به فرزندش:امیدوارم با رویکردی بردبارانه فرزندان انقلاب به آغوش خانواده های خود برگردند”

 1. ranjbar گفت:

  dele shoma khosh hast madare aziz
  ma pishnahad miknam beravid tagheere melyat bedid faransavi amrekaee shavid
  bad be jaye rozha va maha moatali baraye yek molaghate kabini miravid hotel 5setare
  deleshe shoma khsh hast
  ba tabeeyate irani be jaee nemiresid na shoma na sedayetan

 2. برای همه خواهران و برادران دربندم!
  اکنون که دیو جهل استبداد بر آگاهی و مقاومت و ایثار شما پنجه افکنده است، و به خیال خام خود سعی در مغلوب کردن شما دارد، بیاندیشید به تمام آزاد مردان و آزاده زنان که جاپای آنان گذارده اید و افتخار زندگی با عزت را برای خود به ارمغان آوردید. و آیا افتخاری ازین عظیم تر وجود دارد و اقتدای شما به راست قامتان جاودانه تاریخ، سعادتی بس عظیم است. که شامل همه تان شده است. بخاطر عقیده تان که عقده هایشان را آشکار نمموده است، بخاطر آگاهیتان که جهلشان را عیان نموده است، بخاطر انسانیتتان که خوی حیوانیشان را عیان نموده، بخاطر صبر سبزتان که ناشکیباییشان عنان را از کفشان ربوده است، بخاطر بودنتان که آنها را به نیستی کشانده است، از همه تان سپاسگزاریم