سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پرونده‌ تخلفات دانه‌درشت های دولتي در كميسيون اصل نود...

پرونده‌ تخلفات دانه‌درشت های دولتي در كميسيون اصل نود

چکیده :سازمان بازرسي براي بررسي پرونده‌هاي دانه‌درشت داراي محدوديت‌هايي است/ گزارشات سازمان بازرسي كل كشور و ديوان عدالت اداري از تخلفات شركت‌هاي دولتي به كميسيون اصل نود ارجاع شده است/پرونده شكايت برنج‌هاي وارداتي هنوز به كميسيون نرسيده...


يك عضو كميسيون اصل نود قانون اساسي از وجود پرونده‌هاي دانه‌درشت‌هاي دولتي در اين كميسيون خبر داد.

سيد فاضل موسوي نماينده خدابنده در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، در ارتباط با پرونده‌هاي مفاسد اقتصادي موجود در كميسيون اصل نود، گفت: شكايت‌هاي بسياري در مورد پرونده‌هاي مفاسد اقتصادي در اين كميسيون وجود دارد. با توجه به معضلاتي كه اين موضوع براي كشور به وجود آورده، لازم است اين پرونده‌ها پس از طبقه‌بندي‌هاي لازم، بررسي شود كه كميسيون اصل نود در حال پيگيري آن است.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه برخي شركت‌هاي دولتي نيز داراي تخلفاتي بوده‌اند، اذعان داشت: اين تخلفات از سوي سازمان بازرسي كل كشور و يا ديوان عدالت اداري گزارش شده است و پرونده‌هاي شكايت آن‌ها در كميسيون اصل نود وجود دارد.

اين نماينده مجلس با اشاره به نشست مشترك معاونت اقتصادي سازمان بازرسي كل كشور با اعضاي اين كميسيون، خاطرنشان كرد: در اين ديدار بحث‌هاي كلي در ارتباط با بحث نفت و موارد اقتصادي ديگر صورت گرفت .

موسوي همكاري اين سازمان را با كميسيون مطلوب ارزيابي كرد و گفت: البته سازمان بازرسي كل كشور براي بررسي پرونده‌هاي دانه‌درشت داراي محدوديت‌هايي است.

اين عضو فراكسيون خط امام(ره)مجلس در واكنش به انتشار اخباري دال بر بررسي پرونده برنج‌هاي آلوده در كميسيون اصل نود، از عدم ارائه اين پرونده به كميسيون اصل نود خبر داد و تاكيد كرد: با توجه به حساسيت اين موضوع و در خطر بودن سلامت مردم لازم است كه اين موضوع بررسي شود.

به گفته وي، پس از ارائه اين پرونده كميته اقتصادي كميسيون اصل نود مسئول بررسي آن خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “پرونده‌ تخلفات دانه‌درشت های دولتي در كميسيون اصل نود”

  1. 349 گفت:

    هرچی مجلس در مورد بازداشتگاهها و کوی دانشگاه و زور در قبولاندن وزرا و بودجه و لایحه های صد من یه غاز از خودش استقلال نشون داد در این مورد هم نشون می ده

  2. علی گفت:

    شرط می بندم پرونده های متخلفین دووولت های قبلی رو پیگیری می کنند نه این دوووولت رو