سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و ارائه نشدن کارنامه برخی از داوطلبان...

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و ارائه نشدن کارنامه برخی از داوطلبان

چکیده :این دانشجویان که اکثرا جزو فعالان دانشجویی هستند و برخی از آنها نیز در دوران کارشناسی به دلیل فعالیت‌های دانشجویی خود به کمیته انضباطی احضار شدند، گفته‌اند هنگام مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت نتیجه و کسب اطلاع از رتبه خود، پیامی را مشاهده کرد‌ه‌اند که به آنها گفته شده پرونده شما ناقص است و شما در صورت تمایل می‌توانید برای پیگیری و اطلاع از نتیجه خود به تهران(هفت تیر- کریم‌خان زند...) مراجعه...


در پی انتشار اسامی قبول شدگان در آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) و عدم درج نام بسیاری از فعالان دانشجویی دانشگاههای کشور، برخی از داوطلبان اعلام کردند “به‌جای کارنامه و دریافت رتبه،‌ وزارت علوم اعلام کرده است که پرونده آنها ناقص بوده و باید برای اطلاع از نتیجه آزمون خود، به تهران مراجعه کنند. “

به گزارش آفتاب نیوز، این دانشجویان که اکثرا جزو فعالان دانشجویی هستند و برخی از آنها نیز در دوران کارشناسی به دلیل فعالیت‌های دانشجویی خود به کمیته انضباطی احضار شدند، گفته‌اند هنگام مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت نتیجه و کسب اطلاع از رتبه خود، پیامی را مشاهده کرد‌ه‌اند که به آنها گفته شده پرونده شما ناقص است و شما در صورت تمایل می‌توانید برای پیگیری و اطلاع از نتیجه خود به تهران(هفت تیر- کریم‌خان زند…) مراجعه کنید.

بر اساس این گزارش، برخی از داوطلبان این آزمون نسبت به نتایج اعلام شده به شدت اعتراض دارند و می‌گویند احتمالا در اعلام نتایج آنها اشتباهاتی صورت گرفته است.

برخی از آن ها نیز خاطرنشان کرده اند که سال قبل با اینکه کم‌تر مطالعه کردند، رتبه بهتری کسب کرده‌اند ولی امسال با مطالعه بیشتر رتبه‌های آنها چندین برابر ضعیف‌تر از سال قبل است.

لازم به ذکر است اواسط اردیبهشت ماه سال جاری و دو هفته مانده به اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد منابع خبری جرس گزارش داده بودند که تعداد زیادی از شرکت کنندگان و فعالین دانشجویی که در این آزمون شرکت کرده بودند، به واحد گزینش استاد و دانشجو واقع در سازمان سنجش احضار شده اند و پروژه ای امنیّتی و گزینشی برای پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد آغاز شده است.

گفتنی است چندی پیش کمیته ای تحت عنوان «دفاع از حق تحصیل»، به همراه گروهی از فعالین حقوق بشری، اقدام به انتشار لیست آمار دانشجویان محروم از تحصیل نموده و خاطرنشان کرده بودند فقط شصت تن از دانشجویان دانشگاه های مختلف کشور، طی سالهای اخیر از ادامه تحصیل “در مقطع کارشناسی ارشد” محروم شده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و ارائه نشدن کارنامه برخی از داوطلبان”

 1. ahmad گفت:

  با سلام
  مگر خدا بداند چه ظلم هایی که این ظالمان نکردند
  اینجانب پارسال رتبه ام 130 شد . که قبول نشدم.
  امسال رتبه ام 300 آمده است در حالی که خیلی بهتر از پارسال امتحان دادم..و این ظلم را مثلا برای درسی که من فقط یک سوال زده ام که صد درصد درست بوده است حال با توجه به تعداد سوالالت درس که ده سوال بوده باید ده درصد بیاید ولی عدد نا صحیح 4.44 آمده که با هیچ منطقی جور در نمی آید..و موارد مشابهی در دروس دیگر هم آمده است…و خدا را شاهد می گیرم که امکان دستکاری در درصد ها هم بالا ست..
  احتمالا تاثیر 3 روز بازداشتم است
  که آنرا به عنوان سند افتخارم با خود خواهم داشت..کارشناسی ارشد که هیجی جانم را فدای ازادی و عدالت خواهم کرد
  کروبی زنده باد موسوی پاینده باد
  وعده ما 22 خرداد

 2. ناشناس گفت:

  الان چند سال است که کارنامه ها گزینشی صادر میشود امسال بدتر ترشده است

 3. ناشناس گفت:

  سه سناره ؟ کی ؟ ما کی سه ستاره داریم تو ایران ؟ احمدی نژاد …. اگر دانشجوی ستاره دار داشته باشیم

 4. سبزه سبز گفت:

  من که ستاره ندارم یعنی به لطف این دولت کریمه زحمت گذار من حتی یه ستاره تو این اسمان به این وسعت ندارم کلی زحمت کشیدم درس خوندم از هفت خان کنکور گذشتم بازم با کلی زحمت و مشکلات مدرکم و بالاخره گرفتم ولی حالا می بینم این همه زحمت و دریغ از یک نتیجه ( کار و در امدی که بتونم هزینه های خودم و خانوادمو در بیارم) . حالا این دوستان عزیز که این دولت ذلت بیار بهشون لطف کرده و چندتا ستاره بهشون داده تا حداقل روزا بخوابن و شبا با ستاره هاشون حال کنن و سره کار باشن ( اینم نوعی اشتغال زایی این دولته ) خدارو شکر کنن کاش منم لیاقت ستاره دار شدن داشتم.
  سبزه سبزم ریشه دارم

 5. سودابه گفت:

  سلام.
  من امسال كنكورم رو چند برابر بهتر از پارسال دادم.طوريكه امسال انتظار رتبه 500 رو داشتم كه رتبه ام 4رقمي شد و از دو تا از درسام انتظار درصد بالاي 50 داشتم.جالبه درسي رو كه بدتر از اون يكي زده بودم درصدم شده 27.67 و درسي رو كه بهتر زده بودم شده 1.67.من نه سابقه انضباطي دارم نه سياسي و… .ولي در انتخابات 88 در برنامه هاي ستاد مهندس موسوي در شهر كوچيكمون!شركت داشتم.خدا ميدونه در اين مملكت بي در و پيكر چي ميگدره.
  تا الان خيلي ناراحت رتبه ام بودم ولي پيام “احمد” رو كه خوندم نظرو عوض شد.”ارشد كه هيچ تمام جانم فداي آزادي وعدالت”.

  زنده باد ايراني آزاده