سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گلایه وزیر ارشاد از پوشش هنرپیشگان سینما...

گلایه وزیر ارشاد از پوشش هنرپیشگان سینما

چکیده :وضعیت حاضر مناسب نیست و با وضع مطلوب که مورد نظر ماست بسیار فاصله...


وزیر ارشاد با بیان اینکه برخی از فیلم هایی که از معاونت سینمایی مجوز پخش گرفتند با مخالفت افراد متدین جامعه روبرو شدند افزود: وضعیت پوشش هنرپیشگان در سینمای حاضر مناسب نیست و با وضع مطلوب بسیار فاصله دارد.

به گزارش خبرگزاری زنان ایران، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه یازدهمین جشنواره خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس در پاسخ به سوال خبرنگار ایونا مبنی بر اینکه وضعیت حجاب و عفاف را در سینمای حاضر ایران چگونه می بینید، گفت: وضعیت حاضر مناسب نیست و با وضع مطلوب که مورد نظر ماست بسیار فاصله دارد.

وی با بیان اینکه پخش برخی از فیلم هایی که از معاونت سینمایی مجوز اکران گرفتند با مخالفت افراد متدین جامعه روبرو شدند، افزود: باید ضوابط کار با همراهی اهالی سینما بررسی شود و راهکارهای مناسب در این خصوص با همفکری آنها تعیین گردد.

حسینی در ادامه ابراز داشت: در برخی از شهرستان ها شورای فرهنگ عمومی شهر مانع از پخش فیلم های مجوز گرفته شدند و دلیل این امر را ناهماهنگی فیلم با باورهای مردم شهر خود می دانند.

وزیر ارشاد با بیان اینکه نظارت بیشتر بر روند تولید فیلم ضروری به نظر می رسد ادامه داد: با تعامل بیشتر با سازندگان فیلم باید تلاش شود فیلم ها از نظر محتوی با ارزش ها و باورها سازگاری داشته و از نظر ظاهر نیز هم خوانی بیشتری با فرهنگ و جامعه اسلامی کشور ما داشته باشد.

وی در ادامه از پیگیری وضعیت بیمه خبرنگاران، نویسندگان و هنرمندان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.