سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » معاون اول احمدی نژاد:باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمین...

معاون اول احمدی نژاد:باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمینه‌سازی ماست

چکیده :رحیمی در ادامه اظهارات خود، حضور احمدی نژاد در سازمان ملل را "غرور آفرین" خواند و آن را نشانه عظمت نظام دانست و بدون اشاره به اینکه پیمان تهران مبتنی بر بسته پیشنهادی گروه ۵+۱ بوده است، آنرا "ابتکار جالب دولت و احمدی نژاد دانست"...


معاون اول احمدی نژاد و سخنگوی دولت دهم، ضمن انتقاد از اینکه “برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها که از امکانات دولت استفاده می‌کنند در جهت خلاف اهداف دولت گام برمی‌دارند”، این عمل را اقدامی “ناجوانمردانه و برخلاف حق” ذکر کرد و مدعی شد “باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمینه‌سازی ماست.”

به گزارش ایلنا، محمدرضا رحیمی که در چهارمین همایش ملی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی سخنرانی می کرد، ضمن دفاع از علمکرد دولت در زمینه های مختلف، خاطرنشان ساخت: “در بخشی از روابط عمومی‌ها وجوهی که باید در جهت اهداف دولت هزینه شود در جهت خلاف دولت هزینه می‌شود.”

وی بدون آوردن مصداق پیرامون اظهارات خود گفت: “متاسفانه برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها همه اقدامات دولت را منفی جلوه می‌دهند که باید به وسیله روابط عمومی‌ها دست آنها قطع شود و در عین حال سایت‌ها و روزنامه‌هایی که اهداف دولت را بیان می‌کنند، کمتر از امکانات دولتی بهره‌مندند.”

رحیمی در ادامه اظهارات خود، حضور احمدی نژاد در سازمان ملل را “غرور آفرین” خواند و آن را نشانه عظمت نظام دانست و بدون اشاره به اینکه پیمان تهران مبتنی بر بسته پیشنهادی گروه ۵+۱ بوده است، آنرا “ابتکار جالب دولت و احمدی نژاد دانست” .

معاون اول احمدی نژاد سپس با بیان اینکه “امروز باید جهانی فکر کنیم و از محدودیت‌ها خارج شویم” گفت: “تلاش می‌کنیم راه را برای طی طریق شما هموار کنیم و انتظار داریم آنچه که دولت هدفگذاری کرده به آن بپردازیم. عده‌ای که این راه را قبول دارند حتما موفق خواهند شد ولی عده‌ای که باور ندارند خلاف اخلاق است که در این سمت باقی بمانند ولی اگر پذیرفتند، متعهد هستند که در این مسیر گام بردارند. “Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “معاون اول احمدی نژاد:باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمینه‌سازی ماست”

 1. ناشناس گفت:

  باز هم تفکرات غلط حجتیه ای ها خودش را نشون داد به هوش باشید!!!!!………………………………….

 2. علی از تبریز گفت:

  “باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمینه‌سازی ماست.”
  جناب اقای احمدی نژاد چی کار کنیم ؟ تقلب کنیم ,دروغ بگیم ,تو زندان به نوامیس مردم …کنیم ,با ماشین از رو آدما رد بشیم,با ماجراجویی در سیاست خارجی هر روز مردم رو تو یه مهلکه جدید وارد کنیم ,غنی سازی 5/3 درصد رو بیشتر کنیم,اساتید دانشگاه و دانشجویان رو که چکیده این ملتند تو فشار بیشتری قرار بدیم ,میزان اعدام رو به رتبه اول دنیا ارتقا بدیم ,فیلترینگ سایتها رو برداریم به جاش کلا اینترنت رو قطع کنیم,به همه مردم انگ محارب بزنیم ,! ! ?
  مگه کار بیشتری هم مونده که بخواهید انجام بدید ؟مگه تپه ای هم مونده که گل کاری نکرده باشید؟
  جناب محمد خان من شما رو دوست دارم …… و به شما علاقه مندم…… اما از این جمله شما تنها یک چیز رو میشه برداشت کرد اونم اینکه مثل تفکر انجمن حجتیه انقدر رو زمین فساد کنیم که زمینه ظهور اقا فراهم بشه چون میگن اقا زمانی ظهور میکنن که ظلم و فساد روی زمین رو میپوشونه ؟ ! آره محمود ؟اگه اینطوریه فقط مواظب باش اون موقع امام زمان…

 3. ناشناس گفت:

  غرور افرین ؟؟؟؟؟ ابتکار جالب دولت و احمدی نژاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امام زمان به زمینه سازی افراد دروغگو و ظالم و خونریز و ستمگر و سوئ استفاده کن از بیت المال هیچ احتیاجی نداره و روزی که بیاد اول شما رو محاکمه میکنه . به امید اون روز

 4. عرف یزدی گفت:

  در این جمله :

  “باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمینه‌سازی ماست.”

  منظور او از آن کسی که می گوید کیست ؟

  با این همه قتل و کشتار و تجاوز و زندانی و فساد و به هم ریختگی داخلی و خارجی کشور که در این دولت نا مشروع انجام داده اند ، منظور او چه کسی است ؟

  بله منظور ایشان “امام زمان ” است ، می دانید چرا ؟

  این فرقه ی اقتدارگرای افراطی معتقد است برای ظهور “امام زمان” باید جلوی عدل و داد گرفته شود و جهان سرشار از ظلم بشود ، تا “امام زمان” ظهور کنن .

  و این اعتقاد مبنای تمام کارهای آن ها شده است .

  خب آمریکا و اسرائیل هم از چنین اعتقادی به جد پشتیبانی می کنن ، چرا که در راستای اهداف آن ها گنجانده می شود ، همان گونه که از طالبان در افغانستان حمایت می کنن ، هر چند که گروه گروه سرباز انگلیسی و آمریکایی برای ریشه کندن طالبان به افغانستان فرستاده می شوند !!! و هرچند که علیه این دولت هم قطعنامه صادر می شود !!!!

 5. بسیجی خمینی گفت:

  بچه بودم ، گاهی لاف می زدم : یک روز گفتم من هم بلدم مثل پله برگردون بزنم ! پیرمرد نازنینی در فامیل داشتیم . خنده ای کرد و گفت : ” اول شلوارتو بکش بالا ! برگردون زدن پیشکشت ” !

 6. علی از تبریز گفت:

  “باید با تفکر جهانی زمینه‌ساز برای کسی باشیم که در انتظار زمینه‌سازی ماست.”
  جناب اقای احمدی نژاد ومعاون محترم چی کار کنیم ؟ تقلب کنیم ,دروغ بگیم ,تو زندان به نوامیس مردم …کنیم ,با ماشین از رو آدما رد بشیم,با ماجراجویی در سیاست خارجی هر روز مردم رو تو یه مهلکه جدید وارد کنیم ,غنی سازی 5/3 درصد رو بیشتر کنیم,اساتید دانشگاه و دانشجویان رو که چکیده این ملتند تو فشار بیشتری قرار بدیم ,میزان اعدام رو به رتبه اول دنیا ارتقا بدیم ,فیلترینگ سایتها رو برداریم به جاش کلا اینترنت رو قطع کنیم,به همه مردم انگ محارب بزنیم ,! ! ?
  مگه کار بیشتری هم مونده که بخواهید انجام بدید ؟مگه تپه ای هم مونده که گل کاری نکرده باشید؟
  جناب محمود خان من شما رو دوست دارم …… و به شما علاقه مندم…… اما از این جمله شما تنها یک چیز رو میشه برداشت کرد اونم اینکه مثل تفکر انجمن حجتیه انقدر رو زمین فساد کنیم که زمینه ظهور اقا فراهم بشه چون میگن اقا زمانی ظهور میکنن که ظلم و فساد روی زمین رو میپوشونه ؟ ! آره محمود ؟اگه اینطوریه فقط مواظب باش اون موقع امام زمان …

 7. علی گفت:

  «… و هم یحسبون أنهم یُحسنون صُنعا …»

  از هیچ گونه تعرضی به حق مردم ابا ندارند، اسلام را از دیدگاه و قرائت خودشان تفسیر میکنند و خود را نیز صالح می دانند و امام زمان ارواحنا له الفدا را در خدمت اهداف خویش تصور میکنند و البته به چنین امام زمانی اعتقاد دارند.

  خداوند خود اینان را از جهل مرکب درآورد…