سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مصوبه دولت برای کاهش جمعیت دانشگاههای تهران...

مصوبه دولت برای کاهش جمعیت دانشگاههای تهران

چکیده :بر اساس این مصوبه و با هدف انتقال بخشهایی از دانشگاهها از تهران، وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز موظف شد برنامه دانشگاه‌ها برای کاهش جمعیت در شهر تهران را تهیه و به کارگروه اعلام...


نمایندگان ویژه رئیس دولت در کارگروه انتقال کارکنان دولت از شهر تهران تصویب کردند سه وزارتخانه مکلف به کاهش جمعیت دانشگاهی تهران و انتقال آن به سایر شهرها شوند.

به گزارش مهر، طبق این مصوبه، وزارتخانه‌های علوم،‌ تحقیقات و فناوری، ‌بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش موظفند نسبت به کاهش ظرفیت دانشجو در دانشگاههای دولتی و غیردولتی تهران و تسهیلات انتقال و پذیرش در دانشگاههای کلانشهر‌ها و سایر شهرستان‌ها اقدام کنند.

بر اساس این مصوبه و با هدف انتقال بخشهایی از دانشگاهها از تهران، وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز موظف شد برنامه دانشگاه‌ها برای کاهش جمعیت در شهر تهران را تهیه و به کارگروه اعلام کند.

معاون اول رئیس دولت دو مصوبه مهم نمایندگان ویژه احمدی نژاد در کارگروه انتقال کارکنان دولت از شهر تهران را ابلاغ کرد که براساس این تصمیمات اولویت و نام شرکتهای و مؤسسات دولتی که باید از تهران خارج شوند و نیز چگونگی برخوردار شدن بازنشستگان از امتیازات خاص در صورتی که از تهران به شهرهای دیگر منتقل شوند، اعلام شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “مصوبه دولت برای کاهش جمعیت دانشگاههای تهران”

 1. مانی گفت:

  هیچ بنی بشری از تهران خارج نخواهد شد. دولت زیادی دارد حرف میزند.

  مردم شهرهای دیگر همه در آرزو این هستند که بیان و ساکن تهران بشوند. همین اقای احمدی نژاد در یک روستا به نام آبدانان بود. اون هم آرزو داشت که یک روز بیاد از نزدیک تهران را ببیند. و دید. ….

 2. fatimah گفت:

  کی مشه ما از دست این بی سوادهای خانه خراب کن و کشور خراب کن راحت بشیم

 3. v گفت:

  مانی بزرگوار….روستای رئیس دولت ارادان است در گرمسار…البته فکر نکنم انها هم به ایشان افتخار کنند