سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رای مجلس برای طرح تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی...

رای مجلس برای طرح تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی

چکیده :با تصویب تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و سازمانهای تابعه، كمیسیون اجتماعی بر اساس آیین‌نامه‌ داخلی مجلس ظرف مدت 20 روز اعضای هیات تحقیق و تفحص را از بین نمایندگان انتخاب و برای صدور حكم به رییس مجلس معرفی می...


نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی موافقت کردند.

به گزارش خانه ملت، نمایندگان مجلس در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه، تقاضای کمیسیون اجتماعی مبنی بر تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و سازمان‌های تابعه را به تصویب رساندند.

نمایندگان مجلس پس از قرائت گزارش کمیسیون اجتماعی توسط جواد زمانی سخنگوی کمیسیون در مورد تقاضای جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و سازمان‌های تابعه، با 177 رای موافق، 2 رای ممتنع و 5 رای مخالف، با انجام این تحقیق و تفحص موافقت کردند.

گزارش کمیسیون اجتماعی به این شرح است:

در پاسخ به تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان محترم از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری، براساس ماده (198) آئین نامه داخلی موضوع در جلسات متعدد با حضور متقاضیان تحقیق و تفحص و مسئولان دستگاههای مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و پس از ارائه اطلاعات و نظرات و استماع اظهارات متقاضیان تحقیق و تفحص، موضوع در جلسه روز سه شنبه مورخ 15/10/1388 به رای گذاشته شد و ضرورت انجام تحقیق و تفحص مورد تصویب کمیسیون قرار گرفت.

با تصویب تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و سازمانهای تابعه، كمیسیون اجتماعی بر اساس آیین‌نامه‌ داخلی مجلس ظرف مدت 20 روز اعضای هیات تحقیق و تفحص را از بین نمایندگان انتخاب و برای صدور حكم به رییس مجلس معرفی می كند.

هیات تحقیق و تفحص پس از پایان کار، گزارش نهایی خود را برای قرائت در صحن علنی، ارائه می کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “رای مجلس برای طرح تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی”

 1. خبرآنلاین نوشت:

  (محمدرضا)باهنر با وسواسی خاص چندین بار از نام بردن از موسوی طفره رفت ولی با کنایه او را فردی می‌خواند که ظرف 3 ماه رئیس جریانی با 13 میلیون رای ‌شده و بعد ول کن نیست و فکر می‌کند که هنوز رئیس است. او که گفته بود سران فتنه مشروط بر دست کشیدن از فتنه‎گری می‎توانند همچنان جریان اصلاحات را رهبری کنند، در اصلاحیه مصاحبه‌اش با حذف این عبارت، افزود: «متاسفانه آنها دست از فتنه‎گری برنداشته و به نظر می‎رسد که قابل بازسازی نیستند».

  یک هفته از انتخابات گذشته بود و من فکر می‌کردم که ایشان سر عقل می‌آیند و «سر فتنه» نمی‌شوند. اما آیا ایشان فکر کردند که قبل از حضورشان در عرصه جریان اصلاحات وجود نداشته و یا هیچ رهبر و رئیسی نداشته است؟ از کی ایشان رئیس جریان اصلاحات شد؟ یک نفر نمی‌تواند ظرف چهار ماه رئیس اصلاحات شود و بعد هم فکر کند که شش دانگ این جریان از آن اوست! او تا چهار ماه قبلش کجا بود؟ این یک خودباختگی بیخودی است. من به همین آقایی که شما گفتید…

  من به این آقا گفتم که همه ما اهل نظام هستیم. اگر شما می‌خواهیم اپوزیسیون بیرون از نظام باشید، ما نمی‌گذاریم.

 2. فرامرز گفت:

  آقایان نمایندگان من به عنوان یک شهروند ایرانی از شما سوالی دارم.سر نوشت تحقیق و تفحص از کهریزک و سایر زندانها به کجا منتهی شد ؟