سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تذکر نماینده مجلس:چرا وقتی بيت‌المال را می‌فروشيم قرار داد آن به مجلس نمی‌آيد؟...

تذکر نماینده مجلس:چرا وقتی بيت‌المال را می‌فروشيم قرار داد آن به مجلس نمی‌آيد؟

چکیده :دولت سياست يک بام و دو هوا را دنبال می‌كند و لوايح موافقت‌نامه‌ای را به مجلس می‌فرستد كه هيچ تاثيری در زندگی مردم نخواهد داشت، اما موافقت‌نامه‌‌های مهم كه بيت‌المال را صر ادمیكند، به مجلس ارائه...


نماينده تهران طی تذكری گفت: دولت سياست يک بام و دو هوا را دنبال می‌كند و لوايح موافقت‌نامه‌ای را به مجلس می‌فرستد كه هيچ تاثيری در زندگی مردم نخواهد داشت، اما موافقت‌نامه‌‌های مهم كه بيت‌المال را صر ادمیكند، به مجلس ارائه نمی‌دهد.

به گزارش آفتاب حميدرضا كاتوزيان رئيس كميسيون انرژی مجلس، در جلسه علنی امروز طی تذكری با استناد به ماده 23 آيين‌نامه داخلی مجلس و اصل 77 قانون اساسی در حين بررسی لايحه الحاق دولت ايران به مقاوله نامه كاردريايی، گفت: اين لايحه هيچ اثر مهمی در مقررات ملت نخواهد داشت و مشكلی از مردم ما را حل نمی‌كند. اما قرارداد فروش گاز برای 25 سال به شارجه و يا قرارداد فروش گاز به بحرين يا قراردادهای بسيار مهم كه ساليان زياد بيت‌المال را به فروش می‌گذارد، برای بررسی به مجلس نمی‌آيد.

رئيس كميسيون انرژی با بيان اينكه اين سياست يک بام و دو هوا بر خلاف آن چيزی است كه اصول قانون اساسي بر آن استوار است، تاكيد كرد: چرا وقتی بيت‌المال را می‌فروشيم قرار داد آن به مجلس نمی‌آيد؟

لاريجاني با اين توجيه كه تذكر كاتوزيان در مورد موضوع در دست بررسی مجلس نبوده است از پاسخ به آن خودداری كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “تذکر نماینده مجلس:چرا وقتی بيت‌المال را می‌فروشيم قرار داد آن به مجلس نمی‌آيد؟”

 1. ياس كبود گفت:

  سلام به جنبش سبز ايران جناب اقاي مير حسين عريزمان اگر برنامهاي براي22خراد سبز هسته لطفا توي سايت اگاهي به مردم غيور ايران عريزمان بهيد لطفا؟

 2. ناشناس گفت:

  آقای کاتوزیان !وقتی چشم بسته از کسی حمایت کردین در تمام خرابکاری هاش هم شریکید .

 3. ناشناس گفت:

  کدام مجلس؟ مجلس فرمایشی که شورای نگهبان تهیه و تدارک دیده است و هیچ اختیاری ندارد؟ مجلسی که با یک تشر حاکمیت همه بدنش می لرزد؟

 4. حمید گفت:

  با با آقای وکیل مجلس، شما “اسماً” وکیل هستید و “رسما” هیچکاره. اگر آقای احمدی نژاد قرار بود از شماها اجازه بگیره که نمی‌شد آقای “هاله نور”. ایشان فقط و فقط و فقط و فقط از آقای مصباح یزدی اجازه می‌گیرد. ایشان در برابر هیچ احد‌ال‌ناسی‌ جواب‌گو نیست. چون ایشان دولت امام زمان هستند. چرا اخبار را نمیخوانید؟