سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تجری:مصوبه دور اول سفر احمدی‌نژاد به کرمانشاه، هنوز اجرایی نشده است...

تجری:مصوبه دور اول سفر احمدی‌نژاد به کرمانشاه، هنوز اجرایی نشده است

چکیده :بیش از 5 سال از شروع پروژه گاز رسانی به این شهرها می‌گذرد اما متاسفانه کارها به کندی پیش می‌رود و به رغم آنکه هر ساله بودجه‌ای برای اتمام پروژه‌ها اختصاص می‌یابد، اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده...


نایب رئیس اول کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: پروژه گاز رسانی به برخی شهرها که مصوبه دور اول سفر رئیس دولت و هیأت دولت به کرمانشاه است، هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

فرهاد تجری نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سوال خود از مسعود میرکاظمی وزیر نفت که در دستور کار فردا سه شنبه کمیسیون انرژی مجلس قرار دارد، گفت: بیش از 5 سال از شروع پروژه گاز رسانی به این شهرها می‌گذرد اما متاسفانه کارها به کندی پیش می‌رود و به رغم آنکه هر ساله بودجه‌ای برای اتمام پروژه‌ها اختصاص می‌یابد، اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

وی با بیان اینکه در دوره جدید مدیریت و در زمان مسئولیت میرکاظمی در وزارت نفت و اوجی مدیرعامل شرکت گاز کارهای خوبی شده، گفت: اینجانب سوالی را در خصوص روند کند اجرایی این پروژه‌ها از وزیر نفت مطرح کردم اما قرار شد تا نشست مشترکی را هفته آینده با مدیرعامل گاز داشته باشم و مشکلات را مطرح کنم و مسئولان نیز اعتبار بیشتری برای بهره‌برداری سریع‌تر پروژها اختصاص دهند. به همین دلیل این سوال فعلا مراعای شده و فردا مطرح نخواهد شد.

تجری افزود: چنانچه مشکلات رفع نشود سوال به قوت خود باقی خواهد بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.