سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تهدید خانواده جعفرپناهی توسط ماموران امنیتی: مصاحبه کنید بازداشت می شوید...

تهدید خانواده جعفرپناهی توسط ماموران امنیتی: مصاحبه کنید بازداشت می شوید

چکیده :این ماموران که از ساعت 9 صبح تا یک ظهر در منزل جعفر پناهی حضور داشتند در حالی مجددا به تفتیش منزل این هنرمند سرشناس پرداختند که در شب بازداشت او و خانواده اش ، منزل او تفتیش شده و چندین جعبه حاوی وسایل شخصی او و خانواده اش ضبط شده...


کلمه: صبح روز یکشنبه هشت مامور امنیتی که دو تن از آنها زن بودند با حضور در منزل جعفرپناهی، خانواده این کارگردان معروف را تهدید کردند که در صورت هر گونه مصاحبه واطلاع رسانی درباره وضعیت آقای پناهی بازداشت خواهند شد.

به گزارش خبرنگار کلمه این ماموران که از ساعت 9 صبح تا یک ظهر در منزل جعفر پناهی حضور داشتند در حالی مجددا به تفتیش منزل این هنرمند سرشناس پرداختند که در شب بازداشت او و خانواده اش ، منزل او تفتیش شده و چندین جعبه حاوی وسایل شخصی او و خانواده اش ضبط شده بود.

گزارش خبرنگار کلمه می افزاید ماموران امنیتی بعد از تفتیش منزل، با نشان دادن احکام بازداشت اعضای خانواده جعفر پناهی ، آنها را تهدید کرده اند که در صورت هر گونه مصاحبه و اطلاع رسانی بازداشت خواهند شد.

براساس این گزارش هدف از این برخوردها ، ترساندن خانواده جعفر پناهی و ایجاد رعب و وحشت است تا آنها از هر گونه اطلاع رسانی در باره آقای پناهی پرهیز کنند.

جعفر پناهی در بند 209 زندان اوین در حالی زندانی است که حکم بازداشت او طی روزهای گذشته، به مدت دو ماه دیگر تمدید شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

12 پاسخ به “تهدید خانواده جعفرپناهی توسط ماموران امنیتی: مصاحبه کنید بازداشت می شوید”

 1. مهدی گفت:

  به به چه عدالت اسلامی ما داریم؟…آیا با کفار نیز میشود اینگونه برخورد کرد که با یک هنرمند مسلمان اینگونه برخود میکنند؟

 2. کسانی‌ که بیشتر میترسند، بیشتر میترسانند،ایجاد رعب و وحشت نشانه ترس و زبونی دولت است

 3. پیشونی جعفری دولت آبادی رو باور کنیم (حاکی از عبادت های طولانی)یا بی شرافتی و قلدری نیروهای امنیتی را؟؟
  با وقاحت و بی شرمی که این روزها نیروهای اطلاعات از خود نشون می دن باید بگیم خدا پدر سعید امامی رو بیامرزه!

 4. نیما گفت:

  شــاه ملعون هم ترسیده بود!!

 5. سعید گفت:

  ظلم در روز روشن ظلم در روز روشن ظلم در روز روشن ! کاش اون کارگردان که فیلم دمکراسی در روز روشن را می ساخت کمی تامل می کرد و با دیدن این چنین وقایعی ظلم در روز روشن نام فیلمش می گذاشت در این حکومت اسلام را کجا می توان دید .

 6. رامين گفت:

  قربون عدالت برم كه اين ها پايه گذارش شده اند؟!!1

 7. حسين گفت:

  الله اكبر…

 8. بی نام گفت:

  ما هم اسلامی هستیم اما این گونه ایجاد رعب و وحشت پذیرنده هیچ مسلمانی نیست مخصوصاً برای فیلمسازی که در دنیا مطرح است….

 9. marjan گفت:

  edeee motahedand ke nezame ma jomhoryat ra hazf karde va fahat eslamyat ra darad ama be nazare man na az jomhoryat kahbary ast ana az eslamiat kojaye eslam va dine rahmat va mehrabani in barkhord ra tajviz nemode an ham na ba motaham balke ba zano bache mardom vaghean har che migozarad nemat ast nemat chon chehreye vaghee barkhi ke edaye eslam mikonand va sange eslam be sine mizanand bishtar namayan mishavad ajab nematy bod in entekhabat agar che khiliha shahid shodand ama az pase khone anha chehreha namayan shod

 10. ناشناس گفت:

  آیت الله بهجت:
  سجده ي طولاني از عباداتي است كه كمر شيطان را مي شكند . اما كسي كه سجده ي طولاني انجام مي دهد بايد مواظب باشد كه مرتكب ريا نشود . بعد از سجده بايد جلوي آيينه بايستد و ببيند آيا جاي مهر در پيشانيش نقش بسته است يا نه ، اگر نقش بسته بود مقداري بمالد تا به صفت رذيله مبتلا نشود .

 11. ناصر گفت:

  وای بر شما مسئولین
  به کجا چنین شتابان

 12. رضا گفت:

  اگر …..لا اقل ازاده باشید