سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » غرفه جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان در نمایشگاه کتاب تعطیل شد...

غرفه جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان در نمایشگاه کتاب تعطیل شد

چکیده :با وجود پیگیری مسئولین جمعیت دفاع در واحدها و بخش‌های مختلف نمایشگاه، نه تنها هیچ حکم کتبی ارائه نگردید بلکه هیچ مدرک و دلیلی برای این حکم صادره اعلام نشد وحتی حاضر به افشای نام نهادی که این حکم را صادر کرد نیز...


کلمه: جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان پس از تعطیلی غرفه این نهاد مدنی در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

ظهر امروز ۸۹/۲/۲۳ ماموران حراست نمایشگاه بین‌المللی کتاب با مراجعه به غرفه‌ی تبلیغاتی جمعیت دفاع اظهار داشتند که به دستور مدیر ستاد هماهنگی، غرفه باید تخلیه شود و اعضای حاضر از نمایشگاه خارج شوند.

با وجود پیگیری مسئولین جمعیت دفاع در واحدها و بخش‌های مختلف نمایشگاه، نه تنها هیچ حکم کتبی ارائه نگردید بلکه هیچ مدرک و دلیلی برای این حکم صادره اعلام نشد وحتی حاضر به افشای نام نهادی که این حکم را صادر کرد نیز نشدند.

با توجه به اینکه تهدید مأموران حراست مستقیما” متوجه اعضاء جمعیت دفاع بود؛ مسئولین غرفه مجبور به تخلیه غرفه و ترک نمایشگاه شدند.

در نهایت ساعت ۱۵ روز ۲۳ اردیبهشت غرفه تعطیل گردید.

روابط عمومی جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابانDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.