سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فحاشی یک نماینده به خبرنگاری بخاطر سوال از کهریزک...
» اسمت رابه حراست می دهم تا ازمجلس بیرون کنند!

فحاشی یک نماینده به خبرنگاری بخاطر سوال از کهریزک

چکیده :موسی قربانی نماینده قائنات درحاشیه جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس ، در برابر یکی از خبرنگاران و سئوال وی با فریاد بر سر او تهدید کرد که وی رابه حراست معرفی خواهد کرد.این خبرنگار درحاشیه برگزاری جلسه علنی روز چهارشنبه ازقربانی پرسید رسیدگی به پرونده کهریزک به کجا رسیده است که قربانی درپاسخ به وی گفت: این موضوع دیگر تمام شده است.قربانی پس ازدور شدن خبرنگار از وی نام او را ازسایر خبرنگاران جویا شد و سپس با صدای بلند گفت : اسمت رابه حراست می دهم تا گوشت را گرفته و ازمجلس بیرون...


کلمه:موسی قربانی نماینده قائنات در واکنش به سئوال یک خبرنگار که از وضعیت رسیدگی به پرونده کهریزک جویا شد و در خصوص اتفاقات آن واژه “جنایت” را به کار برد ، واکنش تندی انجام داد و وی را نیز تهدید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، موسی قربانی نماینده قائنات درحاشیه جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس ، در برابر یکی از خبرنگاران و سئوال وی با فریاد بر سر او تهدید کرد که وی رابه حراست معرفی خواهد کرد.

این خبرنگار درحاشیه برگزاری جلسه علنی روز چهارشنبه ازقربانی پرسید رسیدگی به پرونده کهریزک به کجا رسیده است که قربانی درپاسخ به وی گفت: این موضوع دیگر تمام شده است.

خبرنگار مجددا پرسید با توجه به جنایات انجام گرفته درکهریزک قوه قضائیه چرا پرونده را پیگیری نمی کند؟ این سئوال خبرنگار موجب برآشفتن قربانی شد و وی با فریاد خطاب به خبرنگار گفت : شما غلط کرده ای و …

البته روایت سایت عصر ایران درباره این بخش از فحش های قربانی اینگونه است:

«اين سئوال خبرنگار موجب برآشفتن نماينده مجلس شد و وي با فرياد خطاب به وي گفت: خفه شو ! چه كسي گفته در كهريزك جنايت شده است؟

تو غلط كردي … .»

خبرگزاری مهر ادامه می دهد : این درحالی است که مقام معظم رهبری در پی تخلفات صورت گرفته در بازداشتگاه کهریزک بلافاصله دستور تعطیلی این بازداشتگاه و رسیدگی به اتهامات متخلفین را به شورای عالی امنیت ملی دادند و بعد ها نیز به صراحت از این حوادث به عنوان جنایت و تخلف یاد کرده و از خانواده حادثه دیدگان نیز دلجویی کردند. ضمن اینکه کمیته ویژه مجلس نیز گزارش مبسوطی در این زمینه ارائه داد.

قربانی پس ازدور شدن خبرنگار از وی نام او را ازسایر خبرنگاران جویا شد و سپس با صدای بلند گفت : اسمت رابه حراست می دهم تا گوشت را گرفته و ازمجلس بیرون کنند!

پس ازاین اتفاقات تعدادی از خبرنگاران که شاهد این ماجرا بودند با محبی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس گفتگو کردند و وی ضمن عذرخواهی از خبرنگار سئوال کننده قول مساعد داد تا موضوع را به اطلاع لاریجانی رئیس مجلس برساند .

تهدیدات قربانی علیه این خبرنگار در شرایطی صورت گرفته که بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و حوادث آن تعدادی از خبرنگاران اصلاح طلب از مجلس اخراج شده و اجازه ورود به پارلمان برای کار خبری را نیافتند.

محبی نیا به کرات از این خبرنگار و سایر خبرنگاران به خاطر رفتار قربانی عذرخواهی کرد.

دقایقی بعد نخعی مدیر کل حراست مجلس نیز ضمن اطلاع از این ماجرا با حضور نزد خبرنگار مذکور به صدای ضبط شده قربانی و این خبرنگار گوش کرد تا موضوع را پیگیری کند.

به گزارش مهر، موسی قربانی که در سال اول مجلس هشتم از اعضای هیئت رئیسه مجلس بوده است در سال دوم موفق به کسب رای نشد . وی هفته آینده نیز قصد دارد برای عضویت در هیئت رئیسه مجلس کاندیدا شود.

خبرنگاران حوزه مجلس ضمن تقدیر از رفتار و حسن نظر محبی نیا و نخعی از آقای قربانی انتظار دارند این اقدام ناپسند را با دلجویی از خبرنگاران پارلمانی جبران کند. اگر چه بهت خبرنگاران نشان از این دارد که این رفتار وی غیر قابل انتظار بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

12 پاسخ به “فحاشی یک نماینده به خبرنگاری بخاطر سوال از کهریزک”

 1. ناشناس گفت:

  [جدا از اینکه برخوردشون با خبرنگار زشت بود.
  ولی
  ایشون واقعیت را گفت که آن پرونده دیگر تمام شد.
  بله آن پرونده هم مثل پرونده کوی دانشگاه، مجتمع سبحان، تیراندازی به مردم، زیرگرفتن مردم، بازداشت غیرقانونی مردم و … باز نشده مختومه شد.
  این یک واقعیت است.

 2. سپهر گفت:

  اینم از ادب نماینده اصولگرا. “گوشت را میگیرم و …”

 3. irani sabz گفت:

  به این می گن آزادی

 4. رضا گفت:

  بازداشت شدگان عاشورا چند روزه محاکمه می شوند، حتی آقایان ادعا می کنند که بعضی ها را هم بعدا شناسایی، بازداشت و محاکمه کرده اند. ولی متهمان کهریزک آزادند و تازه از احمدی نژاد سمت جدید هم می گیرند، در قوه قضاییه و نیروی انتظامی باقی می مانند و تازه اگر کسی سراغی از پرونده بگیرد جوابش این است.
  چه بی شرمانه دم از عدالت علی (ع) می زنند. مولا چه مظلوم است، چه زیباست این اصطلاح:
  علی(ع)، بزرگترین مظلوم تاریخ!

 5. … نماینده ای که حقوقش رو مردم می دن و او مردم را تهدید می کند.

 6. قلم فرانسه گفت:

  مردم قائینات اساسا مردم زحمتکش و صبوری هستند و این دو خصلت به خوبی در کاشت و برداشت زعفران نمایان است . نکته اینجاست که این مردم صبور قربانی کدام تبلیغات قرار گرفته اند تا قربانی را جهت قربانی کردن حقوق مردم به مجلس روانه کنند ؟! قلم فرانسه

 7. به صفات رذیله‌ای که این دولت رواج داده از قبیل دروغ گویی، تهمت ، سرقت ، اعدام، زندانی بیگناهان و شکستن قلم ، باید فحاشی را هم اضافه کرد ، مجلس دولتی که مدعی ارتباط با امام زمان و عدالت گستریست به کلکسیونی از صفات غیر اخلاقی‌ تبدیل شده،و نمایندگانی که باید الگو و نماینده ملت باشند حالا …‌ شده اند که خرخره میجوند و بی‌ خاصیت و عشق اعدامی شده اند و امروز فحاشی را به جای زبان رأفت و عدالت که باید زبان هر نماینده باشد بکار میبرند ،واقعاً چطور میتوانند لحظات عمری را که خداوند به هر انسانی‌ برای رشد و حرکت به سوی کمال هدیه داده در راه شیطانی استفاده کنند،چطور میتوانند نفس بکشند و شرم نکنند، تاریخ ایران هرگز چنین نمایندگان بی‌ فرهنگ و بی‌ سوادی را به خود ندیده است،مجلس را به محفل یاوه گویی تبدیل کرده اند ، و ادعای ایمان و اسلامی بودن هم میکنند .شرم بر شما باد ،بهتر است گروهی برای امر به معروف و نهی از منکر در کنار مجلسیان امروز باشند که از هر کتاب ،ماهواره و فیلم‌های غیر اخلاقی‌ بیشتر نقش در بد آموزی مردم دارند

 8. ناشناس گفت:

  البته جناب آقای قربانی قصد رفتن به هیات دولت را دارند و دارند به مانند الگوی تمام عیارشان جناب رئیس جمهور مصاحبه می کنند، ایشان فعلا از خبرنگار شروع کرده اند تا زمانی که رئیس جمهور شدند به روسای جمهور دیگر کشورها از این حرفها بزنند..

 9. هیران گفت:

  وای به شهری که حاکمش اینجنین باشد!!!!!!!!!!!!!!

 10. ناشناس گفت:

  ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که شود هستی بخش

 11. رضا گفت:

  در ایران اسلامی علما خودشان حکومت نخواهند کرد و فقط ناظر و هادی امور خواهند بود. خود من نیز هیچ مقام رهبری نخواهم داشت و از همان ابتدا به حجره تدریس خود در قم برخواهم گشت.
  مصاحبه با خبرگزاری رویتر، نوفل لوشاتو، 5 آبان 1357

  در جمهوری اسلامی کمونیستها هم در بیان عقید خود آزاد خواهند بود.
  مصاحبه با سازمان عفو بین الملل، نوفل لوشاتو، 10 نوامبر 1978

  در جمهوری اسلامی زنان در همه چیز حقوقی کاملاً مساوی با مردان خواهند بود.
  مصاحبه با روزنامه گاردین، نوفل لوشاتو، 1 آبان 1357

  در حکومت اسلامی رادیو، تلوزیون، و مطبوعات مطلقاً آزاد خواهند بود و دولت حق نظارت بر آنها را نخواهد داشت.
  مصاحبه با روزنامه پیزا سره، نوفل لوشاتو، 2 نوامبر 1978

  در منطق اینها آزادی یعنی به زندان کشیدن مخالفان، سانسور مطبوعات و اداره دستگاههی تبلیغاتی. در این منطق تمدن و ترقی یعنی تبعیت تمام شریان های مملکت از فر هنگ و اقتصاد و ارتش و دستگاه های قانونگذاری و قضایی و اجرایی از یک مرکز واحد. ما همه اینها را از بین خواهیم برد.
  سخنرانی برای گروهی از دانشجویان یرانی در اروپا، نوفل لوشاتو، 8 آبان 1357

  ما همه مظاهر تمدن را با آغوش باز قبول داریم.
  سخنرانی برای گروهی از ایرانیان، نوفل لوشاتو، 19 مهر 1357

  برای همه اقلیت های مذهبی آزادی بطور کامل خواهد بود و هر کس خواهد توانست اظهار عقیده خودش را بکند.
  کنفرانس مطبوعاتی، نوفل لوشاتو، 9 نوامبر 1978

  نه رغبت شخصی من و نه وضع مزاجی من اجازه نمی دهند که بعد از سقوط رژیم فعلی شخصاً نقشی در اداره امور مملکت داشته باشم.

  مصاحبه با خبرگزاری اسوشیتد پرس، نوفل لوشاتو، 17 نوامبر 1975
  دولت اسلامی ما یک دولت دموکراتیک به معنی واقعی خواهد بود. من در داخل ین حکومت هیچ فعالیتی برای خودم نخواهم داشت.
  مصاحبه با تلوزیون NBC ، نوفل لوشاتو، 11 نوامبر 1978

  من نمی خواهم رهبر جمهوری اسلامی آینده باشم. نمی خواهم حکومت یا قدرت را بدست بگیرم.
  مصاحبه با تلوزیون اتریش، نوفل لوشاتو، 16 نوامبر 1978

  در جمهوری اسلامی زن ها آزاد خواهند بود. در تحصیل هم آزاد خواهند بود. در کارهای دیگر هم آزاد خواهند بود.
  مصاحبه با هفته نامه گاردین، نوفل لوشاتو16 نوامبر 1978

 12. پسر جنبش سبز گفت:

  اشکال نداره ما علمی و اصولی به کارمون ادامه میدیم و با حوصله و آرام آرام به هدف نزدیک میشیم هر باری که اینا از کوره در میرن ما به هدف نزدیک میشیم