سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فائزه هاشمی خطاب به جامعه اسلامی مهندسین:کسانی نیاز به تطهیر دارند که مقابل مردم،ق...

فائزه هاشمی خطاب به جامعه اسلامی مهندسین:کسانی نیاز به تطهیر دارند که مقابل مردم،قانون و دین ایستاده‌اند

چکیده :خدا را شاکر هستم که درک، شهامت و توانایی مقاومت را نصیب من کرد که افتخار حضور در کنار جامعه فهیم ایران جهت کسب حقوق اولیه شهروندی و مقابله با تمامیت خواهی و انحصار را یافتم. از این موضوع به خود می‌بالم و نیازی به تطهیر ندارم. کسانی نیاز به تطهیر دارند که در مقابل مردم، قانون و دین...


کلمه: به دنبال دیدار فائزه هاشمی با اعضای جامعه اسلامی مهندسین و انتشار خبر آن، مسوول روابط عمومی این حزب، انتشار این خبر را«براي تطهير از عملکرد نامناسب در انتخابات» از سوی فائزه و نزدیکانش عنوان کرد. فائزه هاشمی هم در پاسخ، ضمن تکذیب این ادعا، گفت که به «مقابله با تمامیت خواهی و انحصار»می‌بالد و نیازی به تطهیر ندارد.

به گزارش کلمه، فائزه هاشمی طی نامه‌ای به جامعه اسلامی مهندسین، به سخنان مسوول روابط عمومی این گروه پاسخ داد. متن این نامه به شرح زیر است:

مدیریت محترم

نظر به اظهار نظر جناب آقای سبحانی نیا مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه اسلامی مهندسین در شماره مورخ 20/2/89 آن رسانه در ارتباط با ديدار اينجانب و آقاي باهنر ، خواهشمند است مطالب زير را منعكس بفرمائيد:

پیروی انتشار خبر دیدار ائتلاف اسلامی زنان با جناب آقای محمد رضا باهنر با حضور اینجانب، و با توجه به اظهار نظر جناب آقای مرتضی سبحانی نیا مسئول روابط عمومی و امور بین الملل جامعه اسلامی مهندسین ذکر چند نکته جهت اطلاعت عموم ضروری می‌نماید:

1 – انتشار خبر دیدار توسط اینجانب نبود. و بنده نیز یک روز پس از رسانه‌ای شدن آن دیدار، مورد سوال خبرنگاران قرار گرفتم.

2 – اینجانب بنا به توصیه خانم دکتر ابتکار و با اعتقاد به تلاش برای احقاق حقوق زنان در این دیدار حضور یافتم.

3 – خدا را شاکر هستم که درک، شهامت و توانایی مقاومت را نصیب من کرد که افتخار حضور در کنار جامعه فهیم ایران جهت کسب حقوق اولیه شهروندی و مقابله با تمامیت خواهی و انحصار را یافتم. از این موضوع به خود می‌بالم و نیازی به تطهیر ندارم. کسانی نیاز به تطهیر دارند که در مقابل مردم، قانون و دین ایستاده‌اند.

4- بر فرض که تطهیر سازی هدف بوده باشد، عقل سلیم حکم می‌کرد که برنامه‌ریزی و سناریونویسی برای ملاقات با شخصیت صاحب مقامی صورت می‌گرفت: چرا آقای باهنر؟

فائزه هاشميDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “فائزه هاشمی خطاب به جامعه اسلامی مهندسین:کسانی نیاز به تطهیر دارند که مقابل مردم،قانون و دین ایستاده‌اند”

 1. ناشناس گفت:

  آفرين به اين شجاعت
  هر كس در كنار ملت باشد نبايد از هيچ چيز بهراسد.

 2. مانی گفت:

  درود به خانوم فائزه هاشمی. ایشون هیچ عیب و ایرادی ندارد. این اقایون افراطی و تندرو و متقلب هستند که می خواهند به گونه ادم های محبوب را تخریب یا بهتر بگویم نابود کنند. فائزه هاشمی اینقدر شهامت دارد که می گوید ما حاظر هستیم در دادگاه پاسخ تمام اتهمات وارده را بدهیم ولی به شرطی که قوه قضایه هم به شکایت خانواده هاشمی رسیدگی بکند.

  کسانی نیاز به تطهیر دارند که روز روش مردم ایران را به خاک خون کشاندند. کسی نیاز به تطهیر دارند که در حق ملت ایران خیانت کردند و حالا یک چیزی هم طلبکار هستند. کسانی و کسانی نیاز به تطهیر دارند که به بیت امام بی هرمتی می کنند. این افراد متقلب نیاز به تطهیر دارند.

 3. asgary گفت:

  fekr konam bande choharom khanome hashemi hojat tamam karde bashad baraye kasany ke in rozha dorogh yek fazilat mahsob mishavad

 4. رامين گفت:

  درود بر تو

 5. علی از قم گفت:

  واقعا که شیر زنی

 6. درود بر فائزه ،آفرین به دلیری تو .

 7. انتظار فرج از نیمه خرداد کشم گفت:

  اینها تطهیر شدنی نیستند

 8. رضا گفت:

  واقعا که این زن شجاع است و از هر گونه تهمت و افترا مبرا خداوند نگهدارش باد

 9. میر محسن گفت:

  یاد باد آن روزگاران یاد باد
  یادش بخیر پارسال چه شور و هیجانی داشتیم اما الن خفقان داره بیداد میکنه.
  زنده و پاینده باشید
  «««یا فاطمه الزهرا»»»