سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » جنجال درجلسه شورای شهر برسر تعطیلی تهران...

جنجال درجلسه شورای شهر برسر تعطیلی تهران

چکیده :هيچ خبري از تعطيلات ندارم اما ظاهرا در هيات دولت در اين زمينه اختلاف‌نظر وجود داشت اما بعد از آن به اين نتيجه رسيدند كه تعطيلات تنها براي مراكز آموزشي باشد؛ اين بحث، بحث سياسي كشور...


کلمه:اعضاي شوراي‌شهر نسبت به تصميم بدون فكر دولت در مورد تعهطيلي مدارس تهران در فصل امتحانات آخر سال به‌شدت اعتراض كرند.

به گزارش ایلنا، امروز در دويست و هشتادمين جلسه علني شوراي شهر محمدعلي نجفي عضو كميسيون برنامه و بودجه با طرح سئوالاتي از رئيس شوراي شهر تهران جلسه را آغاز كرد.

او گفت: بالاخره داستان مجسمه‌هاي سرقت شده از تهران به كجا رسيد،آيا ابهامات برطرف شده يا نه؟

او در ادامه در ارتباط با تعطيلات اخير اعلام شده توسط دولت تاكيد كرد: ظاهرا دولت آخر هفته را براي مدارس تعطيل اعلام كرده اين در حالي است كه اكثر مدارس به امتحانات ميان‌ترم رسيده‌اند و روزهاي پايان سال تحصيلي برايشان اهميت زيادي دارد.

نجفي گفت: آيا در اين ارتباط با شوراي شهر هماهنگ شده يا نه؟ بهتر نيست علت آن را در شوراي شهر بررسي كنيم؟

عضو كميسيون برنامه و بودجه شوراي شهر تهران خاطر نشان كرد: امسال سال همت و كار مضاعف نامگذاري شده اما عجيب است كه چرا دو روز براي مدارس تعطيل اعلام شود.

چمران رئيس شوراي شهر نيز در پاسخ به نجفي گفت: هيچ خبري از تعطيلات ندارم اما ظاهرا در هيات دولت در اين زمينه اختلاف‌نظر وجود داشت اما بعد از آن به اين نتيجه رسيدند كه تعطيلات تنها براي مراكز آموزشي باشد؛ اين بحث، بحث سياسي كشور است.

شكيب رئيس كميسيون توسعه و عمران شوراي شهر نيز تصريح كرد: در گذشته نيز زماني كه سران كشورهاي اسلامي قرار بوده به تهران بيايند يك هفته را به طور كامل تعطيل مي‌كردند اما در حال حاضر دو روز را تعطيل اعلام كرده‌اند.

بيادي نايب رئيس شوراي شهر تهران نيز گفت: در حال حاضر سايت‌هاي فارس، ايسنا، ايلنا، مهر هر كدام دو خبر زده‌اند و در مورد تعطيلات پايان هفته اخباري منتشر كرده‌اند؛ اگر قرار است يك خبر شهر را به هم بريزد بهتر است بحث آن در شورا شده و تعيين تكليف شود.

مردم از ما كه نماينده شوراي شهر هستيم سئوال مي‌كنند و بايد پاسخي داشته باشيم.

رئيس شوراي شهر تهران كه در اين زمان از اظهارات اعضاي شوراي شهر عصباني شده بود گفت:‌ بايد وارد دستور جلسه شويم و وقت شوراي شهر را نگيريم. بهتر است پاسخ خود را از هيات دولت بگيريد.

بيادي نيز در پاسخ گفت: چطور اين حرف را مي‌زنيد بالاخره بايد به مردم پاسخ دهيم يا خير؟

رئيس شوراي شهر تهران نيز به بيادي اعلام كرد: ممكن است مردم از شما در مورد نحوه كشته شدن فرزندان حضرت آدم سئوال كنند آيا باز مي‌خواهيد به آنها جواب دهيد؟

به گزارش ايلنا، بيادي نايب رئيس شوراي شهر تهران كه قصد داشت از موضع خود دفاع كند اما رئيس شوراي شهر تهران به او اجازه نداد و اعلام كرد كه اگر مي‌دانستم نجفي مي‌خواهد سئوال خارج از دستور بپرسد هرگز اجازه نمي‌دادم.

پروين احمدي‌نژاد عضو شوراي شهر نيز در اين زمان با بيان اينكه بهتر است همين الان از خبرگزاري‌ها در مورد تعطيلات بپرسيد، گفت: دوستان شوراي شهر دوست دارند در تمام مسائل دخالت كنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “جنجال درجلسه شورای شهر برسر تعطیلی تهران”

 1. ناشناس گفت:

  بنده خدا راست میگه چون تعطیلی مربوط به نیویورک هست به شورای شهر تهران مربوط نمی شه

 2. ايراني گفت:

  مردم اگر اعتمادي به آقاي چمران نمودند و به ايشان راي دادن به خاطر اعتمادي بود كه برادر بزرگوار ايشان داشتند، ولي ايشان از اين اعتماد سوئ استفاده كرده و حقوق مردم را پايمال مي كنند و به چهره محبوب برادرشان نيز لطمه مي زنند.
  ايشان نه تنها بايد جوابگوي سئوالات مردم در مورد تصميم گيريهاي دولت در حوزه اختيارات شهري باشند كه بايد در مورد منابع مفقود شده و به حدر رفته دوران شهرداري احمدي نژاد نيز پاسخگو باشند.

 3. حسین گفت:

  اگر خبرنگارتون توی جلسه بوده که هیچ ولی آخرش خانم ابتکار یک تیکه درست حسابی به خانم احمدی نژاد انداخت که حال داد ازش بپرسین چی گفت و اینجا منعکس کنید. همیشه خبر رو تکمیل شده بدهید.

 4. آرش گفت:

  جناب آقای چمران آیا حقوقی که از بیت المال میگیری حلاله ؟
  چرا وقتی حرف از حقوق مردم میاد وسط آقایون عصبانی میشن ؟ موقع رای جمع کردن وعده و وعید میدن بعد از اینکه خرشون از پل گذشت همه چیز رو فراموش می کنن …!
  البته ایشان پشت اسم برادرشون شهید والا مقام دکتر چمران پنهان شدن وگرنه کارنامه خودشون مشخصه …

 5. سعید گفت:

  ارتش چرا نداره!

 6. ali گفت:

  مجسمه‌ها چی‌ شد؟شورا چرا هیچی‌ نمیگه

 7. ناشناس گفت:

  همت مضاعف در بيكاري و بي عاري