سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بررسی وضعیت زندانیان حوادث بعد از انتخابات در جلسه فراکسیون نمایندگان مجلس...

بررسی وضعیت زندانیان حوادث بعد از انتخابات در جلسه فراکسیون نمایندگان مجلس

چکیده :فراكسیون به بحث و بررسی سه موضوع بسیار مهم اختصاص داشت، موضوع نخست انتخابات سومین سال فعالیت هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بود كه در این زمینه بعد از بحث و بررسی‌هایی كه به عمل آمد قرار شد تیمی از اعضای فراكسیون انتخاب شوند تا با انجام بررسی‌های لازم نظر خود را درباره انتخابات هیات رییسه و موضع خود را در این زمینه اعلام...


کلمه: سخنگوی فراكسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی گفت:فراكسیون به بررسی انتخابات سومین سال فعالیت هیات رییسه مجلس، آخرین وضعیت پرونده هسته‌ای كشور و نتایج سفر اخیر احمدی‌نژاد و بررسی وضعیت زندانیان حوادث بعد از انتخابات اختصاص داشت.

داریوش قنبری پس از جلسه روز گذشته فراكسیون خط امام (ره) مجلس با اعلام این خبر به ایسنا، افزود: فراكسیون به بحث و بررسی سه موضوع بسیار مهم اختصاص داشت، موضوع نخست انتخابات سومین سال فعالیت هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بود كه در این زمینه بعد از بحث و بررسی‌هایی كه به عمل آمد قرار شد تیمی از اعضای فراكسیون انتخاب شوند تا با انجام بررسی‌های لازم نظر خود را درباره انتخابات هیات رییسه و موضع خود را در این زمینه اعلام كنند.

نماینده مردم ایلام ادامه داد:در جلسه امروز به شكلی به عملكرد هیات رییسه در یكسال گذشته انتقاد شد و در كل اعضای فراكسیون در یك جمع‌بندی به این نتیجه رسیدند كه عملكرد تك تك اعضای هیات رییسه را با توجه به آنچه كه در آیین‌نامه داخلی مجلس به عنوان وظایف هیات رییسه آمده مورد بررسی قرار دهند و نتایج این بررسی را تا یكشنبه آینده در اختیار فراكسیون قرار دهند تا فراكسیون بتواند راجع به انتخابات هیات رییسه تصمیمات لازم و موثر را اتخاذ كند.

قنبری همچنین اظهارداشت: موضوع دیگری كه در جلسه امروز بررسی شد، بحث آخرین وضعیت پرونده هسته‌ای كشور و نتایج سفر اخیر احمدی نژاد به نیویورك بود، در ارتباط با بحث هسته‌ای ، این روزها مباحثی نظیر مبادله سوخت و مسایلی از این دست برای ایجاد توافقات هسته‌ای عنوان و گفته می‌شود ممكن است یكسری توافقات با شرایط خاصی مانند مبادله سوخت انجام شود، لذا در این جلسه مقرر شد هرگونه تصمیم‌گیری در ارتباط با مسایل هسته‌ای باید با لحاظ كردن منافع ملی باشد و هرگونه تصمیمی كه منافع ملی در آن لحاظ نشود، هیچ اعتباری ندارد، به تعبیر بهتر در ارتباط با بحث هسته‌ای موضع فراكسیون تاكید بر حفظ منافع ملی است.

مخبر فراكسیون خط امام (ره) مجلس در خاتمه خاطرنشان كرد: آخرین موضوعی كه امروز در فراكسیون به آن پرداختیم، بررسی وضعیت زندانیان حوادث بعد از انتخابات و احكام صادره در ارتباط با برخی از آنها بود، در این زمینه ضمن تاكید بر برخورد بر اساس قانون شد و مقررگردید كما فی‌ سابق اعضای فراكسیون پیگیری خودشان را در ارتباط با سرنوشت زندانیان حوادث بعد از انتخابات ادامه دهند و در این زمینه از طریق قوه قضاییه پیگیری‌های لازم انجام شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.