سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده مجلس از نابسامانی زندان بهشهر پرده برداشت...

نماینده مجلس از نابسامانی زندان بهشهر پرده برداشت

چکیده :كار زندان بهشهر با توجه به ملاحظه كاري درست نمي‌شود و بايد امسال تكليف زندان بهشهر مشخص...


کلمه: نماينده مردم نكا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي از وضعيت نامناسب زندان‌هاي بهشهر پرده برداشت.

به گزارش ايلنا، مقيمي در همايش خيران و كريمان بلند‌همت نكا با گلايه از وضعيت نابسامان زندان بهشهر افزود: اين زندان گنجايش پذيرش زنداني اضافه را ندارد.

وي ادامه داد: بايد وضعيت زندان بهشهر براي همگان مشخص شود و دليل نابسامان بودن آن نيز روشن شود.

نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس‌ شوراي اسلامي بيان داشت: تاسيس زندان جديد در بهشهر از مصوبات دور اول سفر احمدی نژاد به مازندران است كه با توجه به تهيه زمين و انجام مطالعات مسكوت مانده و دليل عدم اجرايي شدن آن نيز نبود اعتبارت لازم توسط وزارت مسكن است.

مقيمي با بيان اينكه زندان بهشهر از سال 1341تنها براي 60 نفر از زندانيان ساخته شده بود، اظهار داشت: اين زندان تنها گنجايش همين تعداد را دارد در حالي‌كه اكنون چندين برابر ظرفيت در آن نگهداري مي‌شود.

وي يادآور شد: به دليل فضاي كم در اين زندان‌، زندانيان شب‌ها به صورت كتابي مي‌خوابند و امكان هر اتفاق ناگواري در اين زندان وجود دارد.

مقيمي خاطر‌نشان كرد: متاسفانه سيستم فاضلاب اين مركز نگهداري زندانيان نيز نامطلوب بوده و روزانه تا ده بار فاضلاب آن تخليه مي‌شود كه اگر نشود بوي تعفن منطقه را فرا خواهد گرفت.

وي بيان داشت: در اين مركز در فضاي كم‌تر از 50 متر مربع 180 زنداني به سر مي‌برند‌ و به دليل آلودگي بالا بيش از 30 درصد‌ زندانيان ما آلوده هستند.

مقيمي با هشدار به مسئولان افزود: كار زندان بهشهر با توجه به ملاحظه كاري درست نمي‌شود و بايد امسال تكليف زندان بهشهر مشخص شود.

وي گفت: از ماه آينده به هيچ يك از فرمانداران شرق مازندران اجازه پذيرش زنداني در زندان بهشهر را نمي‌دهم‌ .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “نماینده مجلس از نابسامانی زندان بهشهر پرده برداشت”

 1. azade گفت:

  vase hamin eedam mikonan, choun ja nadaran

 2. علی از تبریز گفت:

  مگه پذیرش زندانی ها به دست فرماندارها هست که ایشون اجازه نمیدهند ! ؟ .اصلا ایشون تو سیستم قضایی چیکاره هستند که اینطوری صحبت میکنند,یکی به من بگه سیستم قضایی کجای این مسئله قرار می گیره ؟ !

 3. سجاد گفت:

  زندان بهشهز تو قلب بهشهر وجای پر رفت وآمد قرار گرفته که خیلی خوب نیست.

 4. راه سبز گفت:

  درود بر این نماینده شجاع ,
  در این مجلس کسانی هم پیدا میشوند که نماینده واقعی مردمند .