سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فائزه هاشمی خبر داد:دیدار ائتلاف اسلامی زنان با محمد رضا باهنر...

فائزه هاشمی خبر داد:دیدار ائتلاف اسلامی زنان با محمد رضا باهنر

چکیده :این دیدار در رابطه با مواد 23 و 25 لایحه حمایت از خانواده بود، که بر اساس آن امکان ازدواج مجدد را به مردان می دهد و موضوع اشتغال نیمه وقت بانوان از جمله مسائلی بود که از سوی ائتلاف اسلامی زنان با نائب رئیس مجلس مطرح...


کلمه:فائزه هاشمی خبر داد که ائتلاف اسلامی زنان با حضور زنان اصلاح طلب و اصولگرا در روزهای اخیر دیداری با محمدرضا باهنر، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار داشتند.

فائزه هاشمی در گفتگو با مهر در توضیح جزئیات دیدار با باهنر افزود: این دیدار که از سوی مریم بهروزی دبیرکل جامعه زینب هماهنگ شده بود، با هدف مطرح کردن مسائلی که زنان را تهدید می کند، برگزار شد.

رئیس شاخه زنان حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه ائتلاف اسلامی زنان که متشکل از زنان جناح های اصولگرا و اصلاح طلب است در این جلسه فارغ از نگرش های سیاسی دغدغه های خود را مطرح کردند، اضافه کرد: این دیدار در رابطه با مواد 23 و 25 لایحه حمایت از خانواده بود، که بر اساس آن امکان ازدواج مجدد را به مردان می دهد و موضوع اشتغال نیمه وقت بانوان از جمله مسائلی بود که از سوی ائتلاف اسلامی زنان با نائب رئیس مجلس مطرح شد.

وی با بیان اینکه زنان این ائتلاف احساس می کنند که زنان در پنج سال اخیر به عقب رفته اند و این موجبات احساس خطر زنان این ائتلاف را فراهم کرده است، ادامه داد: در این دیدار که از سال گذشته به دنبال آن بودیم ، 12 نفر از زنان جناح های مختلف اصولگرا و اصلاح طلب، از جمله مریم بهروزی، فاطمه راکعی و معصومه ابتکار حضور داشتند.

فائزه هاشمی ادامه داد: دغدغه ائتلاف اسلامی زنان در این دیدار این بود که کاری نکنید که به نام خدمت به زنان ظلم شود و اشتغال نیمه وقت زنان شاید به ظاهر به نفع زنان باشد اما در دراز مدت موجب می شود تا کارفرمایان نسبت به استخدام زنان اقدام نکنند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه در این جلسه فاطمه راکعی و معصومه ابتکار گزارشی در زمینه آسیب های زنان ارائه دادند نیز افزود: به نظر می رسید باهنر پس از شنیدن این موضوعات درباره موضوعاتی همچون لایحه حمایت از خانواده و اشتغال نیمه وقت زنان که در مجلس در حال بررسی است، با ائتلاف زنان همراه و با نظر ائتلاف موافق است .

وی با اشاره به دیدارهای قبلی این ائتلاف با مسئولان نیز گفت: سال گذشته نیز ائتلاف اسلامی زنان با گروه اقلیت مجلس دیدار داشتند.

مدیر مسئول روزنامه توقیف شده “زن “، در بیان اینکه آیا قصد انتشار روزنامه و یا مجله ای را دارد نیز گفت: نه، فعلا قصد انتشار روزنامه ندارم.

وی همچنین گفت که در پی اظهارات رئیس دولت  در مناظره تلویزیونی سال گذشته وی و 4 فرزند دیگر آیت الله هاشمی رفسنجانی در اعتراض به اتهامات مطرح شده شکایتی خانوادگی به قوه قضاییه ارائه کرده اند که تاکنون به نتیجه ای نرسیده و پیشرفتی در این زمینه حاصل نشده است.

به گزارش مهر، ائتلاف اسلامی زنان صبح پنجشنبه گذشته در محل دفتر جامعه اسلامی مهندسین با محمد رضا باهنر دبیر کل این تشکل و نایب رئیس مجلس دیدار و گفتگو کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.