سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عیادت مهدی کروبی از دکتر احمد معتمدی+گزارش تصویری...

عیادت مهدی کروبی از دکتر احمد معتمدی+گزارش تصویری

چکیده :این‌ها می‌خواهند ترور دکتر معتمدی را به‌یک سوء‌قصد معمولی ناشی از انگیزه‌های شخصی تقلیل دهند، در حالی که ما می‌دانیم این‌طور...


کلمه: حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی، رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی، عصر روز پنج‌شنبه89/02/16 همراه با حجت‌الاسلام والمسلمین رحمت‌اله بیگدلی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و دکتر مهدی خزعلی به‌عیادت دکتر احمد معتمدی، وزیر ارتباطات و فناوری دولت اصلاحات رفت.

به‌گزارش «سحام‌‌نیوز»، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کروبی با حضور در بیمارستان مهر، ضمن دعا برای بهبود هرچه سریع‌تر دکتر معتمدی، در دیداری با مسؤولان این بیمارستان در جریان آخرین وضعیت پزشکی، وی قرار گرفت.

گفتنی است که به‌محض ورود سرزده حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کروبی به‌بیمارستان مهر، مردم، جمعی از بیماران و همراهان آنان و پرسنل حاضر در این بیمارستان با ابراز احساسات وصف‌ناپذیری از شیخ اصلاحات، استقبال به‌عمل آوردند و خواستار دعای وی برای همه بیماران بستری در بیمارستان شدند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کروبی در این دیدار از کلیه بیماران حاضر در ICU و به‌ویژه برخی از جانبازان دفاع مقدس بستری در این بیمارستان عیادت به‌عمل آورد و برای شفای آنان 7 بار سوره شریفه حمد را قرائت کرد.

شایان ذکر است که حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کروبی بعد از عیادت از دکتر معتمدی و بیماران بستری در بیمارستان، با خانم فرشته اژدری، همسر وزیر ارتباطات و فناوری دولت اصلاحات، دیدار کرد و در جریان چگونگی وقوع سوء‌قصد به‌جان دکتر معتمدی قرار گرفت.

خانم اژدری و یکی دیگر از نزدیکان دکتر معتمدی که اطلاعات زیادی در این زمینه داشتند، ضمن رد اطلاع‌رسانی نادرست توسط رسانه‌های خبری دولتی از جمله صدا و سیما، خواستار رسیدگی جدی و شفاف با نظارت خانواده دکتر معتمدی به‌واقعیت این سوءقصد شدند.

خانم اژدری با رد اطلاع‌رسانی رسانه‌های دولتی گفت: «این‌ها می‌خواهند ترور دکتر معتمدی را به‌یک سوء‌قصد معمولی ناشی از انگیزه‌های شخصی تقلیل دهند، در حالی که ما می‌دانیم این‌طور نیست.»

همسر دکتر معتمدی با اشاره به‌اعتراضش به‌رئیس سازمان صدا و سیما گفت: «زمانی که آقای ضرغامی به‌عیادت همسرم آمده بود، ضمن اعتراض به‌اطلاع‌رسانی نادرست توسط صدا و سیما در باره ترور همسرم، قسم خوردم که در صورت اصلاح نکردن اطلاع‌رسانی نادرست صدا و سیما به‌زودی ضمن مصاحبه با رسانه‌ها، واقعیت‌ها را خواهم گفت.»

همسر دکتر معتمدی در پایان از حجت‌الاسلام‌ والمسلمین کروبی خواست که نگذارند این‌گونه با جان نخبگان کشور بازی و با اطلاع‌رسانی نادرست با استفاده از بیت‌المال حق آنان تضییع شود.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “عیادت مهدی کروبی از دکتر احمد معتمدی+گزارش تصویری”

 1. معلم گفت:

  باآرزوی بهبودی وشفای هرچه زودتر آقای معتمدی آن پرده ی سبز پشت آقای کروبی خیلی زیباست . چیزهایی که صدا وسیما میگوید نه تنها قابل باور نیست بلکه تهوع آور است .

 2. kiyarash گفت:

  از صمیم قلب از خدا می خام ایشون خوب شن . انسان شریفیست. تروریزم محکوم است. ظالم نابود است

 3. ناشناس گفت:

  به اميد شفاي ايشان و روسياهي دشمنان

 4. شاهد گفت:

  خدا ایشان را شفا فرمایند. عجب روزگاری است .افراد را وا میدارند که نخبگان کشور را ترور کنند وبعد یک جنایت معمولی جلوه دهند.جو وحشت برای ایجاد دیکتاتوری درست میکنند.جنبش سبز پاینده باد.