سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دادستان تهران: ضرب و جرح وزیر اسبق جنبه سیاسی ندارد...

دادستان تهران: ضرب و جرح وزیر اسبق جنبه سیاسی ندارد

چکیده :نامبرده كه با استفاده از مرخصی پنج روزه در خارج از زندان به سر می‌برده اقدام به ضرب و جرج آقای معتمدی كرده...


کلمه: دادستان تهران با بیان این‌كه ضرب و جرح وزیر اسبق ارتباطات جنبه سیاسی ندارد، از رسیدگی قضایی به این موضوع و بازداشت ضارب خبر داد.

دكتر عباس جعفری دولت‌آبادی در گفتگو باایسنا در توضیح جزییات این پرونده اظهار كرد: ساعت 10 و 30 دقیقه صبح روز سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری ضارب، “ج.ق” 50 ساله در طبقه هفتم ساختمان ابوریحان دانشگاه امیركبیر با چاقوی شكاری به سمت دكتر سید احمد معتمدی حمله‌ور ‌شد و او را مجروح كرد.

وی با بیان این‌كه متهم، فارغ‌التحصیل قدیمی این دانشگاه بوده و مدعی است در زمان وزارت معتمدی به او ظلم شده است، اظهار كرد: متهم در سال 1381 به اتهام ضرب و جرح رییس مخابرات باغستان كرج به حبس،‌ شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی و 19 درصد دیه محكوم ‌شده بود كه به علت ناتوانی در پرداخت جریمه، نزدیك به دو سال در زندان رجایی‌شهر در حبس بوده است.

وی ادامه داد: نامبرده كه با استفاده از مرخصی پنج روزه در خارج از زندان به سر می‌برده اقدام به ضرب و جرج آقای معتمدی كرده است.

جعفری دولت‌آبادی با بیان این‌كه متهم همچنین دارای یك فقره سابقه بازداشت 10 روزه است، ‌گفت: ‌وی به اتهام ضرب و جرح عمدی با صدور قرار بازداشت موقت به زندان اعزام شده و این پرونده به لحاظ جنبه عمومی در دادسرای عمومی تهران تحت رسیدگی است.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “دادستان تهران: ضرب و جرح وزیر اسبق جنبه سیاسی ندارد”

 1. سحر گفت:

  احتمالا ترور حجاريان و دكتر عليمحمدي به علاوه اخراج و تعليق اساتيدي مثل بهزاديان نژاد و موسوي و بهشتي و مرديها و … هم كار يك زنداني فراري بوده. حالا چرا در همه اينها دانشگاه و تفكر نشانه رفته خدا ميدونه. باشه آقاي دولت آبادي همون كه تو ميگي. ميدونيم هوا گرمه..

 2. سبز گفت:

  واقعا راسته کسی بخاطر یه مشکل چند ساله پیش از زندان مرخصی میگیره میاد با چاقو یه ادمه به این مهمی رو میزنه بابا من میگم حتما دسته اسراییل و امریکا و انگلیس وفرانسه و المان وهیتلر وصدام وووووووووووووو

 3. master گفت:

  بله , انتخابات و نتایجش هم کاملا سالم بود!!!!!!!! 

 4. ناشناس گفت:

  ما هم باور کردیم….از دادستان ممنون داشتیم یه فکر دیگه میکردیم…….

 5. ناشناس گفت:

  آره ديگه اينو نگن چی بگن؟!!!!!!!! اصلاً هر کسی رو توی اين مدت بعد از انتخابات گرفتند و زدند و کشتند سياسی نبوده !!!!!!!1 نههههههه اصلاً همش يا کار آمريکا و انگليس و….. بوده يا همين زندانی هايی اراذل که توی زندان حوصلشون سر رفته ميان مرخصی يه تفريحی کنن، اصلاً هم فکر نکنيد واقعاً اراذل دارن برای ما حکومت می کنندا که تحمل وجود ديگران رو ندارند، اينها چون خدا هستند تصميم می گيرند کی باشه و کی بميره !!!!!!!!!!!!!!!! استغفرالله

 6. ليلا گفت:

  آقای دادستان !!!! هر چه بگندد نمکش می زنند ، وای به روزی که بگندد نمک

 7. هیچکس گفت:

  آره البته یه خبر دیگه هم بنده باید اضافه کنم که همانگونه که برادر ارجمند آقای سعید عسگر پس از ترور آقای حجاریان نه حبس 15 سال بلکه 6 ماه کشیدند اکنون هم رئیس امور ایثارگران و بسیجیان شدند و پدر ایشان هم که یه معلم عادی بود الان رئیس آموزش و پرورش شهر ری شدند ، باید منتظر اهدای یه سمت ریاست و … در مورد آقای ضارب، “ج.ق” ۵۰ ساله در آینده ای نزدیک باشیم؟؟!!! اندکی صبر سحر نزدیک است.

 8. فرهاد گفت:

  کاملن درسته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. بفرمایید پشت پرده گفت:

  بله ! جنبه ورزشی داره ! اخبارش هم دربخش ورزشی اعلام کردند : احمد معتمدی از تیم دانشگاه امیر کبیر در سه راند توسط اکبر خوش گوشت از تیم وزارت اطلاعان “ناک دان” شد !