سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » کروبی در دیدار با خانواده میلاد اسدی: قوه قضاییه استقلال ندارد...

کروبی در دیدار با خانواده میلاد اسدی: قوه قضاییه استقلال ندارد

چکیده : از منظر مردم و قانون اساسی این جوانان مجرم نیستند و اعتقاد ما به این است که حتی در بدترین شرایط ها نیز اگر فردی یا جوانی دچار اشتباه یا خطایی هم می شد با نگاهی معطوف به رافت اسلامی و شان نظام جمهوری اسلامی می توان با دادن تذکر، موضوع را خاتمه داد مگر آنکه افراد معاند بوده و مبارزه مسلحانه در پیش گرفته باشند که در این حساب آنها جداست. بنابراین و با در نظر گیری این دیدگاه، برخوردهای سنگین قوه قضائیه با مردم نشان دهنده وجود فشار سیاسی و از دست رفتن استقلال تصمیم گیری قوه قضاییه در مسائل اخیر...


کلمه: حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی با حضور در منزل میلاد اسدی با خانواده وی دیدار کرده و ضمن ابراز همدردی با خانواده، وضعیت جسمی و روحی میلاد اسدی را جویا شد.

به گزارش سحام نیوز،در این دیدار ابتدا خانواده میلاد اسدی ضمن خوش آمد گویی، گزارشی از وضعیت پرونده و روند رسیدگی به آنرا ارائه دادند. آقای اسدی وضعیت روحی فرزندش را بسیار عالی توصیف کرده و افزود: میلاد در هر دیدار جویای احوالات شخص شما بوده و سلام بسیار می رساند.

والدین وی ضمن گله مندی از تداوم بازداشت فرزندشان ابراز نمودند که این سومین بار است که دادگاه میلاد برگزار نمی شود و ما نیز به دلیل عدم دسترسی به قاضی پروند متاسفانه نمی توانیم کاری انجام بدهیم و باید شاهد زندانی بودن فرزند خود باشیم که بسیار دردناک است. نمی دانیم به کجا و پیش چه کسی مراجعه کنیم! حتی اجازه دیدن قاضی را به ما نمی دهند! آیا این انصاف است؟! آیا این رویه صحیح است؟! مادر میلاد اسدی نیز ضمن اشاره به این موضوع که میلاد سال آخر دانشگاه است گفت: جناب آقای کروبی با آنکه ما حتی بدنبال آزادی با وثیقه فرزندمان هستیم ولی متاسفانه دادگاه وی به تاخیر می افتد و ما به هیچ کسی نیز دسترسی نداریم تا دردمان را مطرح کنیم!

برخورد سنگین با مردم بیانگر عدم استقلال قویه قضائیه است

از نظر مردم و قانون اساسی این جوانان مجرم نیستند

در ادامه، مهدی کروبی ضمن ابراز تاسف از وضعیت پیش آمده برای مردم علی الخصوص دانشجویان و جوانان به شدت از رویه ی قوه قضائیه انتقاد کرد. وی در اینباره افزود: متاسفانه تداوم این رویه و برخورد سنگین با مردم بیانگر عدم استقلال قوه قضائیه در این قضایاست! از منظر مردم و قانون اساسی این جوانان مجرم نیستند و اعتقاد ما به این است که حتی در بدترین شرایط ها نیز اگر فردی یا جوانی دچار اشتباه یا خطایی هم می شد با نگاهی معطوف به رافت اسلامی و شان نظام جمهوری اسلامی می توان با دادن تذکر، موضوع را خاتمه داد مگر آنکه افراد معاند بوده و مبارزه مسلحانه در پیش گرفته باشند که در این حساب آنها جداست. بنابراین و با در نظر گیری این دیدگاه، برخوردهای سنگین قوه قضائیه با مردم نشان دهنده وجود فشار سیاسی و از دست رفتن استقلال تصمیم گیری قوه قضاییه در مسائل اخیر است.

دبیرکل حزب اعتماد ملی در ادامه افزود: دوره بسیار سخت و دشواری است. اما بدانید و مطمئن باشید برای آنها سخت تر و دشوارتر است. کار را به جایی رسانده اند که بجای مدیریت کلان یک کشور و رساندن آن به پیشرفت و آبادانی و سرافرازی، فقط به فکر کنترل و تشدید فشار و تهدید مردم هستند و این موجب تاسف و تاثر است.

کشتی بزرگ ایران ظرفیت پذیرش همه ایرانیان را دارد

اگر نقد و نقادی نباشد می توان کشور را مدیریت کرد

رئیس مجلس اصلاحات کشور(دوره ششم) در ادامه گفت: ما می گوئیم کشتی بزرگ ایران ظرفیت پذیرش همه ی ایرانیان را داراست و در این کشتی بزرگ حتی مخالفین ما نیز حق انتقاد و حیات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و … را دارند اما متاسفانه افراطیون که سکان اجرایی کشور را به دست گرفته اند می گویند قایقی ساخته ایم ، باید سوار شوید. این چگونه دیدگاهی است؟! آیا اگر نقد و نقادی در کشور که لازمه ی پالایش یک نظام سیاسی است، وجود نداشته باشد می توان کشور را مدیریت کرد و به آینده آن خوش بین بود؟!

مهدی کروبی در پایان گفت: امیدوارم به لطف الهی و نیز حضور عقلا و دلسوزان در صحنه، هر چه زودتر مشکلات پیش روی کشور حل گردیده و همه ی ما شاهد آزادی عزیزانمان از زندانها نیز باشیم.

گفتنی است میلاد اسدی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت بوده و از سیزدهم آبانماه هشتاد و هشت بازداشت گردیده است. اعضای دفتر تحکیم وحدت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران از کاندیداتوری مهدی کروبی حمایت کرده بودند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “کروبی در دیدار با خانواده میلاد اسدی: قوه قضاییه استقلال ندارد”

 1. رئیس قوه قضأییه چی‌ داره که استقلال داشته باشه، تجربه داره ؟ طبق عدل اسلام حقیقی‌ حرکت میکنه؟ به حق مردم و آزادی الاهیشون اهمیت میده ؟ فقط یه صندلی‌ داره و یک عنوان همین و بس . نه هرکه چهره بر افروخت قلندری داند…

 2. حسین گفت:

  خدا تمام زندانیان بی گناه بخصوص زندانیان سبز ایران رو هر چه زود تر آزاد کنه.
  اندکی صبر ، سحر نزدیک است…
  یا حسین میر حسین

 3. آرتا گفت:

  من مخلص حاج آقا هستم!

 4. ا.ر.ک گفت:

  خداوند هدایتتان کند – آنقدر با هم دعوا کنید تاانشاالله بمیرید شما نسل همان کسانی هستید که با امام حسن(ع) صلح نکردند
  وامام حسین(ع) راشهید کردند وهمه مدعی این بودند که اسلام را خوب میشناسند.دوستان عزیز بیاید کمی فکرکنید وکلام وسخنان
  شاگر امام راحل (ره) {امام خامنه ای}راملاک قرار دهیم /جنگ نرم آغاز شده وشما سلاحی برای خود آماده نکرده اید.دلتان به افرادی مانند موسوی-کروبی-
  خاتمی و…..خوش نباشد

 5. ناشناس گفت:

  عشق من فقط شيخ شجاع اصلاحات كروبي عزيز

 6. ناشناس گفت:

  چرا سایت کلمه جرات نمی کند نظرات منتقدین را در سایت قرار دهد. چرا فقط سلیقه ای عمل می کنید .
  در واقع شما دنبال آزادی هستید که خودتان تعریف می کنید و خودتان برای آن برنامه دارید نه آنکه مردم آن آزادیها را بر شما تعیین نمایند . در واقع شما دنبال آزادی قدرت خودتان هستید نه آزادی محض مردمی .

 7. ناشناس گفت:

  این از استقلال قوه قضائیه است که تا به حال مهدی کروبی و امثال وی را بازداشت ننموده است . اگر مستقل نبود این اتفاق افتاده بود و اینک کروبی و امثال وی در بازداشت بودند و به مجازات خود می رسیدند .

 8. رضا گفت:

  جناب ناشناس بدان چو شمشير به دست آري مردم نتوان كشتن

 9. مهدی گفت:

  میلاد عزیز منتظر آزادی همراه با غرورت خواهیم بود.