سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام تسلیت مهندس موسوی به مناسبت در گذشت معلم عشایر...

پیام تسلیت مهندس موسوی به مناسبت در گذشت معلم عشایر

چکیده :قطعا خدمات ارزنده محمد بهمن بیگی معلم عشایر که آموزش عشایر در ایران را پایه ریزی کرد و از 58 سال پیش با برافراشتن چادری برای آموزش این قشر عزیزجامعه اقدام کرد از یادها نخواهد رفت. فعالیت ها و اقدامات او در زمان حیات پر برکتش تنها آگاهي دادن نبود بلکه صداقت و اخلاق و پشتكار ازويژگي های بارز و ميراثي بودكه بهمن بيگي به جاگذاشته است...


کلمه:مهندس میر حسین موسوی در پیامی در گذشت محمد بهمن بیگی ،معلم عشایر که آموزش عشایر در ایران را پایه ریزی کرد را تسلیت گفته و یاد او را گرامی داشت.

به گزارش کلمه متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

فقدان معلمی وارسته که ازمعبر دنیا گذر کرد وبه جوار رحمت الهی نایل شد سخت وسنگین است.

قطعا خدمات ارزنده محمد بهمن بیگی معلم عشایر که آموزش عشایر در ایران را پایه ریزی کرد و از 58 سال پیش با برافراشتن چادری برای آموزش این قشر عزیزجامعه اقدام کرد از یادها نخواهد رفت. فعالیت ها و اقدامات او در زمان حیات پر برکتش تنها آگاهي دادن نبود بلکه صداقت و اخلاق و پشتكار ازويژگي های بارز و ميراثي بودكه بهمن بيگي به جاگذاشته است .

او همگان را به یک قیام مقدس دعوت کرد وآن قیامی برای باسواد کردن مردم ایل بود که امید است این توصیه همیشگی اینمرد فرزانه مورد توجه قرار گیرد.

درگذشت او را بر بازماندگان و همه دانش آموختگان مكتبش وهمه معلمان كشور و نيزبه عشاير عزيز كه ذخاير انقلاب و همواره مدافعان استقلال كشور بوده اند تسليت ميگويم.

مير حسين موسوي

خبر مرتبط

آن معلم عشایر درباره میرحسین چه گفت؟+Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “پیام تسلیت مهندس موسوی به مناسبت در گذشت معلم عشایر”

 1. علی سبز اندیش گفت:

  چون همسفر عشق شدی مرد سفر باش
  هم منتظر حادثه هم فکره خطر باش

 2. رند عالم سوز گفت:

  از جناب مهندس موسوی به خاطر این پیام، صمیمانه تشکر میکنیم.
  روح استاد محمد بهمن بیگی شاد و یادشان گرامی.

 3. ناشناس گفت:

  این ها معلمان واقعی اند.

 4. علی از قم گفت:

  خدایش بیامرزدش