سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » طاهرخانی:سیاست تنظیم بازار تیشه به ریشه بخش كشاورزی است...

طاهرخانی:سیاست تنظیم بازار تیشه به ریشه بخش كشاورزی است

چکیده :بسیاری از كارگران كشور چندین ماه است كه حقوق دریافت نكرده‌اند، چرا مدیریت این مجموعه‌ها فكری به حال وضعیت كارگران نمی‌كند؟ دغدغه معیشتی فرهنگیان و معلمان مانع از تربیت و تعلیم فرزندان شما شده است. امیدوارم اراده‌ای در مسئولان برای رفع مشكلات و دغدغه‌های شركت‌ها و بنگاه‌های بحران زده به وجود...


کلمه:عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس، حل مشكلات بخش‌های اشتغال و كشاورزی، همچنین كارگران و معلمان را نیازمند وجود عزم ملی در مسئولان كشور دانست.

به گزارش ایسنا، امیر طاهرخانی در نطق میان دستور مجلس شورای اسلامی با گرامی‌داشت هفته‌ی معلم و روز كارگر، گفت: این روزها فرصت مغتنمی برای دست‌اندركاران و مسئولان نظام برای توجه به دغدغه‌های این دو قشر تاثیر گذار است. كارگران ومعلمان كشور با مشكلات عدیده‌ای روبرو هستند كه باید با برنامه‌ریزی رفع شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات افزود: بسیاری از كارگران كشور چندین ماه است كه حقوق دریافت نكرده‌اند، چرا مدیریت این مجموعه‌ها فكری به حال وضعیت كارگران نمی‌كند؟ دغدغه معیشتی فرهنگیان و معلمان مانع از تربیت و تعلیم فرزندان شما شده است. امیدوارم اراده‌ای در مسئولان برای رفع مشكلات و دغدغه‌های شركت‌ها و بنگاه‌های بحران زده به وجود آید.

وی اصلی‌ترین چالش كشور را اشتغال عنوان كرد و افزود: دفاتر همه‌ی نمایندگان مملو از جوانان جویای كار است كه برای یافتن یك شغل استمداد می‌طلبند. كی و چگونه مشكل اشتغال كشور برطرف خواهد شد؟ برنامه‌های دولت در این زمینه ناكارآمد است. تا عزم ملی به وجود نیاید مشكل اشتغال و دغدغه‌ی خانواده‌ها برطرف نمی‌شود. مجلس شورای اسلامی قطعا آمادگی حل این بحران جامعه را دارد. لازم است مسئولان نیز همراهی كنند.

طاهرخانی سیاست تنظیم بازار دولت را تیشه به ریشه كشاورزی كشور دانست و تصریح كرد: مشكل دیگر كشور، سیاست تنظیم بازار است كه تیشه‌ای به ریشه‌ی كشاورزی است. واردات بی‌رویه‌ی محصولات كشاورزی به سمتی پیش می‌رود كه محصولات و تولیدات داخلی نابود می‌شود.

كشاورزان علاوه بر موانع پیش روی تولید با چالش واردات نیز دست به گریبان هستند.

وی تاكید كرد: به بهانه‌ی احداث شهرك‌های صنعتی بخشی از زمین‌های مستعد كشاورزی در معرض نابودی قرار گرفته است. باید از نابودی زمین‌های كشاورزی و بخش كشاورزی ممانعت كرد.

طاهرخانی توجه نمایندگان به برنامه‌ پنجم توسعه را خواستار شد و افزود: آینده‌ كشور با این برنامه‌ بستگی تنگاتنگی دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “طاهرخانی:سیاست تنظیم بازار تیشه به ریشه بخش كشاورزی است”

  1. علي ءاهرخاني گفت:

    dorud bar nemaiande fahim takestan

  2. علي ءاهرخاني گفت:

    dorud bar nemaiande fahim takestan enteghad az dolat ra edame bede