سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اخراج 300 کارمند شرکت هواپیمایی تابان...

اخراج 300 کارمند شرکت هواپیمایی تابان

چکیده :هواپيمايي تابان 10 فروند هواپيما در اختيار داشت که پنج فروند آن توپولف اجاره ای بود و اخیرا با اجرای دستورالعمل سازمان هواپیمایی کشور برنامه پرواز این شرکت دچار بی نظمی ها و تاخیرهای زیادی شده و مسافران این شرکت بعد از ساعت ها سرگردانی در فرودگاههای داخلی و خارجی مجبور به استفاده از سایر خطوط هواپیمایی...


کلمه: با ممنوعیت پرواز هواپیماهای روسی توپولف بیش از 300 کارمند یک شرکت هواپیمایی ایرانی در آستانه اخراج قرار گرفتند.

یک منبع آگاه در سازمان هواپیمایی کشور با اعلام این خبر گفت: در پي دستور العمل سازمان هواپيمايي کشور مبني برتوقف پرواز توپولف هاي استيجاري ،شرکت هواپیمایی تابان علاوه بر زیان شدید اقتصادی به دلیل از رده خارج شدن 5 فروند هواپیمای توپولف اجاره ای ،مجبور است نیمی از 700 پرسنل ایرانی خود را تعدیل و اخراج کند.

به گفته وی براساس دستورالعمل سازمان هواپيمايي کشوري ازابتداي ارديبهشت امسال اجازه پرواز برای هیچ هواپیمای توپولف صادر نشده و در اين مدت بيش از 300 پرواز شرکت تابان لغو شده که این مساله زیان شدیدی را متوجه این شرکت کرده است.

گفتنی است شرکت هواپيمايي تابان 10 فروند هواپيما در اختيار داشت که پنج فروند آن توپولف اجاره ای بود و اخیرا با اجرای دستورالعمل سازمان هواپیمایی کشور برنامه پرواز این شرکت دچار بی نظمی ها و تاخیرهای زیادی شده و مسافران این شرکت بعد از ساعت ها سرگردانی در فرودگاههای داخلی و خارجی مجبور به استفاده از سایر خطوط هواپیمایی شدند.

اوایل بهمن ماه سال گذشته پرواز آبادان _ مشهد هواپیمای شرکت هوایی تابان هنگام فرود در باند فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد دچار سانحه و آتش سوزی شد که 30 نفر از مسافران زخمی شده بودند.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “اخراج 300 کارمند شرکت هواپیمایی تابان”

  1. ناشناس گفت:

    هر دم از این باغ بری میرسد.بد بختی پشت بد بختی برای اینمردم بیچاره که گرفتار همچین مسئولین بی عقلی شدن .