سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اختلاس ميلياردی حسابدارشركت دولتي...

اختلاس ميلياردی حسابدارشركت دولتي

چکیده :در بررسي‌هاي بيشتر معلوم شد وي با جعل تعدادي از اسناد مالي در مجموع مبالغي نزديك به يك ميليارد تومان به نفع خود از حسابهاي دولتي خارج كرده است. در اين رابطه بررسي‌هاي بعدي نيز نشان مي‌داد مدرك كارشناسي رايانه وي نيز جعلي...


کلمه:حسابدار يكي از شركت‌هاي دولتي به خاطر يك ميليارد تومان اختلاس تحت تعقيب قرارگرفت.

به گزارش تهران امروز در دي ماه سال 88 نماينده حقوقي يكي از سازمان‌هاي دولتي به شعبه پنجم بازپرسي دادسراي ناحيه 7 تهران شكايتي برعليه جوان 30 ساله‌اي به نام «‌محمد – ر » را تنظيم كرد: از ابتداي سال 88 اين فرد با مدرك دانشگاهي كارشناسي رايانه به صورت قراردادي در شغل حسابداري مشغول به كار شد.

پس از چند ماه در حالي كه وي پس از اختلافات و تناقضي كه در برخي اسناد مالي و دريافت‌هاي سازمان به وجود آمده بود و در اين رابطه انگشت اتهام متوجه وي شده بود به يك باره در محل كار حضور نيافته و با حساسيت بيشتري كه در اين خصوص به وجود آمده بود، در بررسي‌هاي بيشتر معلوم شد وي با جعل تعدادي از اسناد مالي در مجموع مبالغي نزديك به يك ميليارد تومان به نفع خود از حسابهاي دولتي خارج كرده است. در اين رابطه بررسي‌هاي بعدي نيز نشان مي‌داد مدرك كارشناسي رايانه وي نيز جعلي است.

با تشكيل پرونده و پس از بررسيهاي زيادي كه از سوي كارآگاهان به عمل آمد و اطمينان از اين كه «محمد – ر» بعد از اين ماجرا زندگي مخفيانه‌اي را در پيش گرفته دستور انتشار عكس بدون پوشش وي صادر شد.

سرهنگ كارآگاه فريدون رهبريان معاون مبارزه با جرائم خاص و رايانه‌اي پليس آگاهي تهران بزرگ مي‌گويد: از شهروندان محترم درخواست مي‌كنيم تا هر گونه اطلاعاتي كه از متهم يا مخفيگاه وي دارند با مراجعه به اداره سيزدهم پليس آگاهي واقع در خيابان وحدت اسلامي يا شعبه پنجم بازپرسي دادسراي ناحيه 7 تهران اعلام نموده يا با شماره تلفن 51055434 تماس حاصل نمايند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.