سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وضعیت وخیم دکتر داوود سلیمانی در بند 350...

وضعیت وخیم دکتر داوود سلیمانی در بند 350

چکیده :بر اساس این گزارش، لرزش دست، سردردهای شدید و ... از جمله عوارضی است که وضعیت داود سلیمانی را نگران کننده کرده است و در اثر مقاومت او در بازجویی ها هم اکنون هرگونه اقدام درمانی در مورد وی ممنوع شده...


کلمه: دکتر داوود سلیمانی استاد دانشگاه، نماینده مردم تهران در مجلس اصلاحات و عضو ارشد جبهه مشارکت ایران اسلامی تحت شرایط بسیار دشواری در بند 350 زندان اوین در حبس است.

به گزارش خبرنگار ادوارنیوز، درحالی که بیش از ده ماه از حبس این نماینده مجلس اصلاحات می گذرد، وی هم اکنون در بند 350 اوین با مشکلات عدیده جسمی و فشارهای عصبی شدید روبرواست.

بر اساس این گزارش، لرزش دست، سردردهای شدید و … از جمله عوارضی است که وضعیت داود سلیمانی را نگران کننده کرده است و در اثر مقاومت او در بازجویی ها هم اکنون هرگونه اقدام درمانی در مورد وی ممنوع شده است.

گفتنی است دکتر سلیمانی که بیش از چهار ماه در سلول انفرادی بوده است در دادگاه بدوی مجموعا به 6 سال حبس تعزیری و به عنوان تتمیم حكم تعزیری به 10 سال محرومیت از فعالیت در احزاب و مطبوعات محكوم شده است.

وی همچنین از هرگونه امکان مرخصی تاکنون بی بهره بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “وضعیت وخیم دکتر داوود سلیمانی در بند 350”

  1. salim گفت:

    salemopirooz bashad