سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علت حمله به وزیر سابق ارتباطات مشخص شد/ضارب در مرخصی از زندان بود...

علت حمله به وزیر سابق ارتباطات مشخص شد/ضارب در مرخصی از زندان بود

چکیده :همچنين از آخرين اطلاعات وضع دكتر معتمدي به دست آمده كه وي ديشب بعد از عمل در ريكاوري به حالت اغما رفته و دوباره به اطاق عمل برمي‌گردد ولي بعد از جراحي مجدد صبح امروز به ICU منتقل...


کلمه: پس از پيگيري‌هاي مكرر انگيزه فرد ضارب دكتر معتمدي وزير اسبق ارتباطات و فناوري اطلاعات مشخص شد.

به گزارش ایلنا،  فرد ضارب در سال 83 مشكل مخابراتي با مخابرات حصارك كرج پيدا كرد كه وي بعد از پيگيري‌هاي مكرر موفق به حل مشكلات خود نشد لذا بعد از مراجعه به دفتر مديرعامل مخابرات حصارك كرج با وي درگير شده و در اين درگيري اين شخص با آچار فرانسه اقدام به حمله به مديرعامل مخابرات مي‌كند كه بعد از شكايت وي فرد ضارب دستگير مي‌شود.

در اولين دادگاه وي اظهار مي‌كند كه وزير ارتباطات را خواهد كشت.

بعد از انجام بروكراسي‌هاي اداري سرانجام در دادگاه تجديد نظر سال 88 حکم دو سال زندان براي وي صادر مي‌شود كه اين شخص در اولين مرخصي زندان خود اقدام به حمله به دكتر معتمدي مي‌كند طبق اطلاعات به دست آمده اين شخص به دليل داشتن كارت دانشجويي دانشگاه اميركبير به راحتي توانسته بود وارد دانشگاه شود و دكتر معتمدي را با چاقو مضروب كند.

در حال حاضر اين شخص در بازداشتگاه به سر مي‌برد.

همچنين از آخرين اطلاعات وضع دكتر معتمدي به دست آمده كه وي ديشب بعد از عمل در ريكاوري به حالت اغما رفته و دوباره به اطاق عمل برمي‌گردد ولي بعد از جراحي مجدد صبح امروز به ICU منتقل مي‌شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “علت حمله به وزیر سابق ارتباطات مشخص شد/ضارب در مرخصی از زندان بود”

 1. ايراني گفت:

  با توجه به عملكرد حاكميت در اين سالها اين فرض دور از ذهن نيست كه با توجه به سابقه اي كه اين شخص داشته او را براي انجام اينكار اجير كرده و به مرخصي فرستاده اند و به اينگونه به بقيه فعالين داخلي پيام دهند كه همراه نبودنشان هزينه خواهد داشت.
  كدام وزير است كه در دوران وزارتش همه افراد از عملكرد زير مجموعه وي راضي باشند و عدم رضايت از يكي از زير مجموعه ها كه دليل نمي شود به اين راحتي چاقو برداشت و آنهم در ايام مرخصي از زندان و آنهم در يك جاي عمومي اقدام به قتل نمود كه در اينصورت يا فرد خواسته خودش را هم بكشد و يا اينقدر تضمين داشته كه با انجام اين عمل اتفاقي برايش نمي افتد، همانطور كه خبرها از خونسردي فرد در اجراي نقشه شومش مي گويند كه شواهد نيز حكايت از خونسرد بودن ضارب دارد.

 2. فرخنده گفت:

  دقیقا با نظر ایرانی ( نظر بالایی ) موافقم وغیر از این نمیتواند باشد.

 3. ناشناس گفت:

  انچه عیان است چه حاجت به بیان است دوست ایرانی

 4. سحر گفت:

  من هم موافقم. اينكه يك نفر فقط به خاطر يك مشكل مخابراتي بگردد و وزير يك دوره را پيدا كند با عقل جور در نميآيد. اين يك مورد را كنار دكتر عليمحمدي و خواهرزاده موسوي كه بگذاريم چيزهاي زيادي مي فهميم.موارد استفاده از زنداني ها در قبال وعده و وعيدها هم كه از دوره بعد از انتخابات شاهد بوده ايم. اگر آقايان فكر كرده اند كه اين افكار كثيفشان را هيچ كس نمي فهمد سخت در اشتباهند.

 5. علی گفت:

  من در این دولت مشکل مخابراتی چکار باید بکنم

 6. ساقی گفت:

  داستان از این خنده دارتر تا به حال نشنیده بودم! فردی که در سال 83 در دولت خاتمی با وزیر ارتباطات مشکلی داشته بعد از مرخصی از زندان بعد 6 سال به راحتی با سلاح سرد وارد دانشگاه می شود (کارت دانشجویی هم داشته!!!!!) به طبقه ی 7 !!! می رود و خیلی راحت و خونسرد با چاقو طرف رو می زند و همونجا می مونه تا دستگیر بشه. از اون داستان های تخیلی بودها….

 7. سبز گفت:

  ما هم مشكل كار داريم و البته مشكلات ديگري نظير تورم و گراني و………
  حالا كي رو بايد بكشيم؟؟!!!!!!

 8. hasani گفت:

  haa haa basi khandidim!

 9. kilelo گفت:

  inke hokumat bekhosus dar dolate fe’eli sa’ay dar jaa andakhtan terorism dareh shakki nist. akhe chera inaa dar keshvar haye dige terrorist beferestan vali dar keshvare khodemun bee nasib bashan, kodoom aghle salimi bavar mikone?!!

 10. سبز علی گفت:

  سلام
  وزارت اطلاعات خواب های زیادی برای ملت بزرگ ایران دیده.
  سال صبر و استقامت بر ملت بزرگ و سبز ایران مبارک باد

 11. iran گفت:

  عجله نکنید همه جا به نوبت! صبور باشید