سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دومین دادگاه سردبیر سایت سحام نیوز برگزار شد...

دومین دادگاه سردبیر سایت سحام نیوز برگزار شد

چکیده :پس از گذشت چند ماه و ادامه بلاتکلیفی وضعیت این عضو سازمان معلمان ، اکنون بدون آنکه نتیجه تحقیقات از سوی شعبه 26 ارایه شده باشد؛ دادگاه دیروز با همان اتهامات سابق یعنی فعالیت تبلیغی علیه نظام، اجتماع و تبانی به قصد بر هم زدن امنیت و اخلال در نظم عمومی برگزارشد...


کلمه: دومین جلسه دادگاه محمد داوری،سردبير سایت سحام نيوز در شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران ، امروز سیزدهم اردیبهشت ماه برگزارشد.

محمد داوری،سردبیر سايت رسمي حزب اعتماد ملي هفدهم شهریور ماه سال گذشته با حکم جلب صادره از سوی دادستانی بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار «تا آزادی روزنامه نگاران زندانی» روز گذشته دومین جلسه دادگاه داوری در حالی برگزار شد که از تشکیل دادگاه اولش پنج ماه می گذرد.

پس از گذشت چند ماه و ادامه بلاتکلیفی وضعیت این عضو سازمان معلمان ، اکنون بدون آنکه نتیجه تحقیقات از سوی شعبه 26 ارایه شده باشد؛ دادگاه دیروز با همان اتهامات سابق یعنی فعالیت تبلیغی علیه نظام، اجتماع و تبانی به قصد بر هم زدن امنیت و اخلال در نظم عمومی برگزارشد .

وکلای این روزنامه نگار زندانی ، خانمها ژینوس شریف رازی و مینا جعفری هستند که در طول جلسه به دفاع از وی پرداختند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “دومین دادگاه سردبیر سایت سحام نیوز برگزار شد”

  1. سعید گفت:

    درود بر شیخ بزرگ اصلاحات، بزرگمرد تاریخ ایران، مهدی کروبی و درود بر همرزمان و همسنگران و اطرافیانش.