سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » توقف فعاليت بزرگترین کارخانه گندله‌سازی خاورمیانه تنها دو هفته پس از افتتاح!...

توقف فعاليت بزرگترین کارخانه گندله‌سازی خاورمیانه تنها دو هفته پس از افتتاح!

چکیده :به نظر می‌رسد، در صورت تأیید ادعاهای مطرح، باید از مسئولان استان کرمان و همچنین وزارت صنایع پرسیده شود که چه لزومی دارد، کارخانه‌ای که شروع عملیاتی آن زودتر از تیر ماه نخواهد بود، به صورت نمایشی در فروردین ماه؛ یعنی بیش از سه ماه زودتر، افتتاح کنید؟ اکنون اثر روانی غیرفعال بودن کارخانه‌ای را که با تبلیغات گسترده رسانه‌ای و توسط رئیس دولت افتتاح شده است، چه کسی پاسخگو خواهد...


کلمه: کارخانه گندله‌سازی گل گهر سیرجان که در سفر اخیر رئیس‌ دولت به استان کرمان به عنوان بزرگترین شرکت گندله‌سازی در خاورمیانه افتتاح شده بود، در کمتر از دو هفته از کار باز ایستاد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، یک منبع آگاه با بیان موضوع بالا درباره علت تعطیلی این کارخانه، آن هم دو هفته پس از افتتاح رسمی گفت: تعطیلی موقت کارخانه به دلایل فنی یا مشکلات تأمین نیروی انسانی نیست، بلکه بنا بر اعلام نیاز رسمی شرکت گاز منطقه ـ برای عملیات لوله‌گذاری در 50 کیلومتری خطوط انتقال گاز فشار قوی، که از اواخر خرداد سال 88 آغاز و تاکنون ادامه دارد ـ و نیز تداخل این موضوع با افتتاح رسمی کارخانه توسط رئیس‌ دولت ، موجب شد که عملیات راه‌اندازی کارخانه و افتتاح آن در فروردین 89 انجام شود و اینک خط تولید کارخانه خاموش است.

این منبع آگاه افزود: در این باره، مکاتباتی با نهادهای مسئول استانی و ملی برای دیرکرد افتتاح کارخانه به سبب مشکل یاد شده انجام گرفته؛ اما پافشاری مسئولان برای افتتاح این کارخانه در فروردین و به دست رئیس‌ دولت ، باعث شد به صورت موقتی و برای چند روز، کارخانه فعال شده، ولی پس از آن از فعالیت باز ایستد.

وی افزود: شایعات مربوط به اخراج کارگران و نیروهای تخصصی این کارخانه دروغ بوده و تنها عذر بخشی از نیروهای پروژه‌ای با پایان قراردادشان و به سبب پایان یافتن موضوع پروژه، خواسته شده است.

بنا بر گفته این منبع، کارخانه زودتر از تیر ماه سال جاری به بهره‌برداری عملیاتی نخواهد رسید.

به نظر می‌رسد، در صورت تأیید ادعاهای مطرح، باید از مسئولان استان کرمان و همچنین وزارت صنایع پرسیده شود، چه لزومی دارد، کارخانه‌ای را که شروع عملیاتی آن زودتر از تیر ماه نخواهد بود، به صورت نمایشی در فروردین ماه؛ یعنی بیش از سه ماه زودتر، افتتاح کنید؟

حال این پرسش مطرح است، اکنون اثر روانی غیرفعال بودن کارخانه‌ای که با تبلیغات گسترده رسانه ای و توسط رئیس دولت حاضر افتتاح شده است، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

و اینکه چه هنگام سریال دنباله‌دار و تاریخی افتتاح‌های صوری به پایان خواهد رسید؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “توقف فعاليت بزرگترین کارخانه گندله‌سازی خاورمیانه تنها دو هفته پس از افتتاح!”

 1. ناشناس گفت:

  کارخانه گندله سازی ، گند زدی که!!!
  این همه هیاهو وتبلیغات تلویزیونی …………………

 2. احمدي گفت:

  ازماست که بر ماست

 3. احسان گفت:

  افتخاری دیگر برای ایران !!!!!!!!!!

 4. یک سبز(از کارخانه گندله سازی) گفت:

  تازه خبر نداری!!باید خدمتتون عرض کنم این کارخانه 3بار افتتاح شده که آخرین بار توسط رییس دولت بود.دوبار پیش ازون و قبل از عید هم افتتاح شده بود و جالب اونکه هر سه بارم تلویزیون نشون داد!!!عجیب از حافظه بعضی از مردم که یادشون نمی مونه.حتی همین شما کلمه ایهام یادتون نمونده بود.چقد این دولت سخیفانه مردمو مسخره می کنه.میخوان به دروغ بگن این دولت داره کار میکنه.یه جارو 50 بار نشون میده افتتاح کردن! اصلا کلا شده کار این دولت کار تبلیغاتی!بهتر بود میرفت پیک برتر!!
  برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر نمیگم چه افتضاحی موقع افتتاحش شده که درد هممون بیشتر میشه از اینکه چه حاکمانی دارن بر ما حکومت میکنن.افسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسوس!

 5. یک سبز از زاهدان گفت:

  سایت هایی که ادعای استقلال خبری دارند چرا سکوت اختیار کرده اند؟

 6. ناشناس گفت:

  این تازه خوبه دوهفته کار کرد کارخانه فولاد بافق با همه تبلیغات در سال 85 برای اقتتاح آن در سال 87 در 89 جز یک تابلو چیزی از آن وجود ندارد