سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تحصن دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به خاطر سوء قصد به جان احمد معتمدی...

تحصن دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به خاطر سوء قصد به جان احمد معتمدی

چکیده :در کنار این اخبار دانشجویان دانشگاه برق و سایر دانشجویان دانشگاه دست به تحصن در مقابل دانشکده برق کرده اند و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به این موضوع شده اند، مهمترین نکته ای که دانشجویان و دانشگاهیان بر آن تاکید دارند این است که چطور میشود برای بازداشت مجید توکلی تمام دوربین های دانشگاه در اختیار و فعال است و به ضرب الاجلی در اختیار نیروهای امنیتی قرار می گیرد اما در این مورد هیچ دوربینی و یا انتظاماتی وجود نداشته...


کلمه:پس از آنکه دکتر معتمدی از اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر و وزیر ارتباطات دولت خاتمی در اتاق شخصی خود در دانشگاه مورد حمله قرار گرفت، دانشجویان دانشگاه برق و سایر دانشجویان دانشگاه امیرکبیر دست به تحصن در مقابل دانشکده برق زده اند. و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به موضوع سوء قصد به جان دکتر معتمدی شده اند.

به گزارش دانشجو نیوز،دکتر معتمدی که از اساتید محبوب دانشگاه و مخصوصا دانشکده برق می باشد در حالی مورد این سوقصد قرار گرفت که هیچ کدام از پیشگیری های امنیتی که به گفته دانشگاه به منظور حفاظت دانشگاههیان انجام گرفته است نتوانسته است جلوی این حمله را بگیرد.

جالب اینجاست که در مواردی که برای دستگیری دانشجویان و جمله به ساحت دانشگاه نیازی به این موارد امنیتی باشد از ریز ترین دوربین ها و موارد امنیتی استفاده می شود اما در این مورد که با جان یکی از شخصیت های علمی کشور گره خورده است حراست و انتظامات دانشگاه به این گفته که ضارب یکی از دانشجویان قدیمی دکتر معتمد بوده است بسنده کرده اند، این گفته تا حدی مضحک بوده است که دکتر صراف از اساتید دیگر دانشکده برق برای روشن کردن این موضوع ضارب را فردی معرفی کرده است که در دوران وزارت دکتر معتمدی خط تلفن می خواسته است و موفق به دریافت آن نشده است! با ایجاد این فضا در دانشگاه با گزشت ساعتی از این فاجعه انتظامات و حراست دانشگاه گفته قبلی خود را تکذیب کرده و اطلاعات جدید را منوط به تحقیقات بیشتر کرده است.

شایان ذکر است که ضارب توسط اساتید دانشگاه در هنگام فرار دستگیر شده است.

در کنار این اخبار دانشجویان دانشگاه برق و سایر دانشجویان دانشگاه دست به تحصن در مقابل دانشکده برق کرده اند و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به این موضوع شده اند، مهمترین نکته ای که دانشجویان و دانشگاهیان بر آن تاکید دارند این است که چطور میشود برای بازداشت مجید توکلی تمام دوربین های دانشگاه در اختیار و فعال است و به ضرب الاجلی در اختیار نیروهای امنیتی قرار می گیرد اما در این مورد هیچ دوربینی و یا انتظاماتی وجود نداشته است.

با وجود این تناقضات دانشگاه، به گفته شاهدان عینی فرد ضارب حدودا ۴۰ ساله و دارای محاسن بوده است .

هم اکنون دکتر معتمدی در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه قرار دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “تحصن دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به خاطر سوء قصد به جان احمد معتمدی”

 1. ونوس گفت:

  آقا این توصیفاتش دقیقا مثل عکسهایی هست که از نوازشگران ملت ( لباس شخصیها ) منتشر شده. من خودم از نزدیک زیارتشون نکردم ولی یک مرد 40 ساله با محاسن یه مقدار شباهت به همونا میده. البته اگر ممکنه یه کمی دقیقتر توصیف کنید مثلا پیرهن رو شلوار و… خداییش خیلی مسخرن اینا. پس اگه اینجور باشه که هر کسی که خط تلفن گیرش نیاد یه چاقو دستش بگیره و بره وزیر سابق یک کشور رو بکشه پس وزیران و رئیس دولت کنونی هم باید تا حالا صد بار چاقو خورده باشن. مملکت بی صاحب به ایران میگن. زندانیهای سیاسیش حالا هر چقدر هم گناهکار باشن که نیستن با هزار تا بدبختی مرخصی میگیرن اونوقت یه جنایتکار به همین راحتی برای خودش تو خیابونا میچرخه به اسم مرخصی!!!

 2. سبزینه گفت:

  یکی تعریف می کرد که ضارب کارت ملیاش را در نگهبانی گرو می گذارد و بعد از انجام هدف شومش با آرامش آن را پس می گیرد و می رود!!!

 3. حسین گفت:

  اگر به اینها باشه اعلام میکنند که در سر محل جنایت رد پای آمریکا و اسرائیل دیده میشه!!!
  همون مزخرفاتی که در مورد ترور استاد شهید گفتن.