سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » “روز 14 خرداد هیچ اتفاقی جز تاکید بر پیمودن راه و اندیشه امام نخواهد افتاد”...

“روز 14 خرداد هیچ اتفاقی جز تاکید بر پیمودن راه و اندیشه امام نخواهد افتاد”

چکیده : تمام برنامه‌ریزی‌ها باید در شان امام و در جهت حرمت و خدمتگذاری به مردم صورت بگیرد/ پیش بینی‌ها نشان می‌دهد بیش از دو میلیون نفر در مراسم روز 14 خرداد در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب گرد هم...


کلمه: سومین جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) صبح امروز با حضور محمد علی انصاری دبیر این ستاد، برخی مسئولین دفتر مقام معظم رهبری، سردار پاسدار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین و نمایندگان مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش ايلنا،محمدعلی انصاری در این نشست که برنامه‌های کمیته‌های فرهنگی،اجرایی،امنیت و حمل ونقل ستاد سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بررسی و مصوب شد،گفت: مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در چهارده خرداد باید نمایش اقتدار و وفاق ملی حول محور امام باشد و قطعا هم همین طور خواهد بود.

وي با تاکید بر اینکه مراسم روز چهارده خرداد مراسم ملی، ممتاز و استثنایی و به تعبیر مقام معظم رهبری بی نظیر است، اظهار داشت: نیاز امروز نظام، کشور و مردم و خواسته همیشگی امام، اتحاد و وحدت میان ملت است.

انصاري افزود: در مراسم روز چهارده خرداد باید وفاق و اقتدار ملی را در عرصه ملی فرهنگی، سیاسی و جهانی به نمایش بگذاریم که این مهم تنها با محوریت قرار گرفتن راه و هدف و اندیشه والای امام و ولایت امکان پذیر خواهد بود.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: تمام برنامه‌های مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)باید حول محور وفاق و وحدت ملی و با این جهت‌گیری که همه ملت زیر چتر آرمان و هدف مکتب سیاسی امام خواهند بود، صورت گیرد.

انصاری با یاد آوری برخی مسائل سیاسی داخلی و خارجی، به بعضی تحلیل‌ها و پیش داوری‌ها در خصوص مراسم روز 14 خرداد اشاره کرد و گفت: در روز 14 خرداد هیچ اتفاق خاصی جز تاکید بر پیمودن راه واندیشه امام و پیروی از دستاوردهای بزرگ و والای امام و ولایت نخواهد افتاد.

وی همچنین تاکید کرد: باید فضایی مناسب برای حضور پرشمار خبرنگاران داخلی و خارجی جهت انعکاس وفاق ملی در مراسم روز 14 خرداد فراهم شود.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه پیش بینی‌ها نشان می دهد بیش از دو میلیون نفر در مراسم روز 14 خرداد در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گرد هم می‌آیند، اصافه کرد:تمام برنامه‌ریزی‌ها باید در شان امام و در جهت حرمت و خدمتگذاری به مردم صورت بگیرد.

وی گفت: با حضور نمایندگان تام‌الاختیار وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های مختلف مشکلی برای اجرای برنامه وجود ندارد، اما تاکید و اصرار ما بخاطر اهمیتی است که به این مراسم تا کنون داده شده است.

انصاری در ادامه نشست، توصیه‌ها و رهنمودهایی در خصوص امور فرهنگی، امنیتی، اجرایی و نحوه انتقال زائران از سراسر کشور به حرم مطهر و شهروندان تهرانی از طریق حمل و نقل شهری و همچنین حل و فصل مسائل ترافیک، بهداشت، آبرسانی، ایستگاه‌های خدماتی و صلواتی، نحوه و مکان استقرار و حضور زائران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد بیان کرد.

در این جلسه رؤسای کمیته‌های فرهنگی و جوانان و دانشجویان ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) نیز گزارشی از برنامه‌های این دو کمیته در ایام بیست و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ارائه کردند.

در ادامه جلسه سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج که مسئولیت هماهنگی اعزام زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) از شهرستان‌ها را بر عهده دارد، گزارشی از آمادگی و برنامه‌های حضور میلیونی علاقمندان به امام راحل در مراسم روز چهارده خرداد ارائه کرد.

در این جلسه که نزدیک به سه ساعت به طول انجامید، حجت‌الاسلام والمسلمین رمضانی نیز گزارشی از اقدامات امنیتی و حفاظتی ستاد برگزاری بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) ارائه کرد.

همچنین مهندس باقری نماینده وی‍‍‍‍‍‍ژه وزیر کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین شیرمردی مسئول ستاد نماز جمعه تهران، مسئولان و نمایندگان ویژه وزارت اطلاعات،وزارت کشور،نیروی انتظامی، سپاه ولی امر، راهنمایی و رانندگی در خصوص مسائل امنیتی و حمل و نقل و ترافیک و نمایندگان وزارتخانه های راه وترابری، بهداشت و درمان، شهرداری تهران، شرکت راه آهن شهری تهران، هلال احمر و سازمان بهشت زهرا در خصوص مسائل اجرایی، برنامه ها و پیشنهاد های خود را ارائه کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به ““روز 14 خرداد هیچ اتفاقی جز تاکید بر پیمودن راه و اندیشه امام نخواهد افتاد””

  1. 349 گفت:

    همیشه هم سبزها باید اهل وفاق ملی و سازش باشند و دریغ از یک جو معرفت از جناح مخالفشان

  2. دوستدار مهندس موسوی گفت:

    ان شاا… روز 14 خرداد حرم امام عزیزمان را سبز سبز میکنیم .
    انتظار فرج از نیمه خرداد کشم امام عزیز همیشه در قلب مایی