سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » معلم و آموزگارهم در پیامک فیلتر شد!...

معلم و آموزگارهم در پیامک فیلتر شد!

چکیده :بازداشت مسئولان انجمن صنفي معلمان و سازمان معلمان بازتاب گسترده ای در میان این قشر داشته...


کلمه: به دنبال بازداشت مسئولان مجامع صنفي معلمان در روزهاي اخير،پيامک هاي داراي مضامين مربوط به معلم و دبيرو آموزگار هم به صف محدوديت ها شبکه پيامک کشور پيوست.

به گزارش جرس در آستانه روزمعلم،نگراني مقامات امنيتي و مخابراتي کشور از استفاده از پيامک به عنوان يک رسانه براي دعوت به تجمع و بيان نارضايتي معلمان موجب شد سانسور هدفمند پيامک ها در دستور کار قرار گيرد.

بر اساس این گزارش  از روز شنبه 11 اردبيهشت ماه سيستم مخابرات کشور با استفاده از نرم افزارهاي وارداتي هرگونه پيامک مربوط به روزمعلم،با مضامين هاي سياسي يا حتي بدون مضمون سياسي راسانسور مي کنند.سانسور گسترده پيامک حتي شامل تبريک روز معلم نيز مي شود.

اين در حالي است که در رسانه هاي رسمي نيز در قياس با سال هاي گذشته کمتر نامي از روز معلم برده مي شود.گفتني است بازداشت مسئولان انجمن صنفي معلمان و سازمان معلمان بازتاب گسترده ای در میان این قشر داشته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “معلم و آموزگارهم در پیامک فیلتر شد!”

 1. علی از قم گفت:

  مشکلی نداره اینجوری هم میشه نوشت . م + ع+ل+م ک+ا+ر+گ+ر . همیشه سبز باشید

 2. رسول گفت:

  هنوز روی دیوار های مدارس این جمله به چشم میخورد

  معلمی شغل انبیا است

 3. احسان گفت:

  تنها جمله ای که در آینده ی نزدیک میتوان با اس ام اس ارسال کرد این خواهد بود »» ما همه پیرو خط رهبریم