سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » لغو مرخصی زندانیان سیاسی بند ویژه روحانیت قم...

لغو مرخصی زندانیان سیاسی بند ویژه روحانیت قم

چکیده :گزارش ها حاکی از آن است که مرخصی تمام افراد این بند از جمله حجت الاسلام لطفی ، حجت الاسلام احمد پور و حجت الاسلام کاظمی و دیگر زندانیان سیاسی به طور کامل لغو شده است...


کلمه:مرخصی تمام زندانیان سیاسی بند ویژه روحانیت قم به طور کامل لغو شده است.

بنا به گزارش های رسیده به «کلمه»، اوضاع زندانیان سیاسی بند ویژه روحانیت ، نامناسب عنوان شده است و گزارش ها حاکی از آن است که مرخصی تمام افراد این بند از جمله حجت الاسلام لطفی ، حجت الاسلام احمد پور و حجت الاسلام کاظمی و دیگر زندانیان سیاسی به طور کامل لغو شده است .

همچنین وضعیت درمانی نامناسبی در زندان وجود دارد به طوریکه حجت الاسلام احمد پور حدود 10 روز پیش در طی یک حادثه که منجر به شکستگی دست وی شده بود با مراجعه به پزشک بهداری و تشخیص دکتر نیاز به معاینه توسط متخصص داشت اما تاکنون هیچ اقدامی ازسمت مسئولان زندان لنگرود قم و دادسرای ویژه روحانیت شکل نگرفته است و کماکان وی در انتظار تایید مرخصی بسر می برد .

با وجود مشکل بیماری، وی توان انجام کارهای شخصی و بهداشتی خود را ندارند .

حجت الاسلام و المسلمين سيد احمد رضا احمد پور عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت منطقه قم است که توسط دادگاه ويژه روحانيت قم بازداشت و محاکمه شد. وی در دادگاه بدوی به اتهام تبليغ عليه نظام ، نشر اکاذيب و هتک حبثيت روحانيت به يک سال حبس و خلع لباس دائمی محکوم شده است.

از سوی دیگر حجت الاسلام کاظمی هم که به دلیل سرودن 800 بیت شعر در مورد انقلاب و حوادث بعد از انتخابات محکوم به زندان شده بود با لغو مرخصی مواجه شده و وضعیت مناسبی ندارد.

برخی از گزارش ها حاکی از آن است که مسئولان زندان مانع ملاقات زندانیان با یکدیگردر فضاهای عمومی زندان شده و در صورت عدم رعایت دستور، آنها را تهدید به لغو ورود به فضای باز زندان جهت هواخوری کرده است .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.