سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دستگیری تعدادی از عابرین و شرکت کنندگان مراسم روز جهانی کارگر...

دستگیری تعدادی از عابرین و شرکت کنندگان مراسم روز جهانی کارگر

چکیده :هنوز از اسامی و آمار دقیق دستگیر شدگان اطلاعی در دست...


کلمه: بنابه گزارشات رسیده به فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، در جریان مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر تعدادی از عابرین و شرکت کنندگان دستگیر وبه نقطه نامعلومی منتقل شدند.

روز شنبه 11 اردیبهشت ماه تعداد از عابرین و شرکت کنندگان در مراسم روز جهانی کارگر در نقاط مختلف تهران دستگیر و به نقطه نامعلومی منتقل شدند. دستگیریها توسط نیروی انتظامی صورت گرفت . حوالی ساعت 17:30 دو تن از بانوان عابر در خیابان آزادی مورد یورش نیروهای حکومتی قرار گرفتن که دستگیر و به نقطه نامعلومی منتقل شدند.

اسامی دو بانوی دستگیر شده به قرار زیر می باشد:خانم میترا 40 ساله و خانم فرزانه 37 ساله می باشند.این 2 بانو در حالی که در خیابان آزادی عبور می کردند دستگیر و توسط یک خودروی نیروی انتظامی به محل نامعلومی انتقال یافتند.

هنوز از اسامی و آمار دقیق دستگیر شدگان  اطلاعی در دست نیست.

در این گزارش آمده است:فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران یورش به عابرین و شرکت کنندگان بی گناه در خیابان و دستگیری خودسرانه آنها را در روز جهانی کارگر را که برای ایجاد رعب و وحشت در بین مردم است را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر ملل متحد و سازمانهای حقوق بشری خواستار اقدامات عملی برای آزادی فوری و بی قید و شرط بازداشت شدگان امروز است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “دستگیری تعدادی از عابرین و شرکت کنندگان مراسم روز جهانی کارگر”

 1. م گفت:

  عجیبه که اینهمه دستگیریهای بی حد و حساب تو این کشور انجام میشه و همه هم صداشون دراومده و به این سازمان و اون سازمان شکایت میکنن ولی هیچ کدومشون عکس العمل نشون نمیدن . خیلی عجیبه که این وسط سازمان ملل صداش درنمیاد. آدم شک میکنه که تمام این سازمانهای دهن پر کن با مقامات ایران هماهنگ کردن.

 2. tanaz گفت:

  امروز که روز معلمه از هفت صبح تا الان که 12 ظهره میدان های اصلی شعر از جمله ونک.ولیعصر -هفت تیر پر از نیروهای ضد شورش هست. و خدا می داند بعد از ظهر امروز چه بلایی مجدداً می خواهند سر مردم در آورند. خدا کند که امام زمان ریشهً این بی ناموس ها را از زمین بکند. الهی امین

 3. مانی گفت:

  انشالله 22 و 25 و 30 و 31 خرداد به اقایون خواهیم فهماند که یک حکومت با کفر باقی خواهند ماند , ولی با ظلم از بین خواهد رفت.

  ظلمی که به ملت ایران میشود واقعا ادم رو از همه چیز زده میکند. من داخل نظرات سایت کلمه مشاهده کردم که عده ای امدند گفتند ما تصمیم داشتیم و الانش هم تصمیم داریم که از ایران خارج شویم. حالا هر جا باشه بریم فقط شاهد این همه ظلم نسبت به خانواده و هم وطنان خود نباشیم. واقعا ببینید حکومت به اسم اسلام چگونه دارد با احساسات مردم بازی می کند. باید خون گریه کرد.

 4. ناشناس گفت:

  تو رو خدا هر کاری میتونین واسه آزادیشون بکنید.اونا بخاطر آزاد بودن دستگیر شدن.