سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » صدور حکم محروميت از تحصيل برای ۱۰ تن از دانشجويان دانشگاه آزاد مشهد...

صدور حکم محروميت از تحصيل برای ۱۰ تن از دانشجويان دانشگاه آزاد مشهد

چکیده :در روزهای گذشته نهاد های امنيتی شهر مشهد بارها فعالان دانشجويی دانشگاه های مختلف مشهد را احضار و بازجويی کرده اند. در همين راستا در دو هفته گذشته نهاد های امنيتی شهر مشهد فعالان دانشجويی دانشگاه آزاد مشهد و خانواده های آنها را به صورت تلفنی تهديد به بازداشت در صورت ادامه فعاليت دانشجويی نموده...


کلمه:در موج سوم برخورد با دانشجويان دانشگاه آزاد مشهد و در آستانه خرداد ماه ۱۵ تن از دانشجويان منتقد دانشگاه آزاد مشهد با احکام سنگين کميته انضباطی اين دانشگاه روبرو شدند.

به گزارش دانشجونيوز، برای ۵ نفر از اين دانشجويان حکم تذکر کتبی و درج در پرونده صادر شده است ، اما برای بيش از ۱۰ تن ديگر احکام محروميت از تحصيل به مد يک و دو نيمسال صادر شده است. پيش از اين نيز طی دو مرحله برای بيش از ۴۰ دانشجوی اين دانشگاه احکام سنگين محروميت از تحصيل صادر شده بود.

همچنين گفتنی است ، در روزهای گذشته نهاد های امنيتی شهر مشهد بارها فعالان دانشجويی دانشگاه های مختلف مشهد را احضار و بازجويی کرده اند. در همين راستا در دو هفته گذشته نهاد های امنيتی شهر مشهد فعالان دانشجويی دانشگاه آزاد مشهد و خانواده های آنها را به صورت تلفنی تهديد به بازداشت در صورت ادامه فعاليت دانشجويی نموده اند.

شايان ذکر است در پی حمله وحشيانه نيروهای لباس شخصی در روزهای ۱۰ و ۱۱ دي ماه سال گذشته به دانشجويان دانشگاه آزاد مشهد ، بيش از ۲۱۰ دانشجو اين انشگاه بازداشت شدند که هم اکنون دادگاه برخی از اين فعالان دانشجويی در حال برگزاری است.

فشار های اخير بر دانشجويان دانشگاه های مشهد با توجه به نزديک شدن به خرداد ماه و احتمال بروز تجمعات دانشجويی در اين ماه ها ، ارزيابی می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.