سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور بی سر و صدای احمدی نژاد در دانشگاه تهران و تجمع اعتراضی دانشجویان...

حضور بی سر و صدای احمدی نژاد در دانشگاه تهران و تجمع اعتراضی دانشجویان

چکیده :دانشجویان که از این حضور بدون اطلاع و ناگهانی اطلاع یافتند نسبت به حضور احمدی نژاد معترض شده و با تشکیل تجمع بزرگی مقابل محل سخنرانی وی به اعتراض و سردادن شعار علیه وی و دولتش...


کلمه: دانشجویان دانشگاه تهران ظهر امروز پس از آنکه از حضور بی سرو صدای احمدی نژاد در دانشگاه خود مطلع شدند، با اجتماع در مقابل محل سخنرانی به حضور وی به اعتراض پرداختند.

به گزارش کلمه محمود احمدی نژاد بدون هیچ گونه اطلاع رسانی و اعلام قبلی امروز به صورت ناگهانی در همایش حکمت که به مناسبت بزرگداشت شهید آیت الله مطهری در دانشگاه تهران برگزار شده بود حاضر شد.

سایت جرس گزارش داده دانشجویان که از این حضور بدون اطلاع و ناگهانی اطلاع یافتند نسبت به حضور احمدی نژاد معترض شده و با تشکیل تجمع بزرگی مقابل محل سخنرانی وی به اعتراض و سردادن شعار علیه وی و دولتش پرداختند.

این مراسم در تالار ابن سینای دانشگاه برگزار شد و حضور گارد ویژه نیروهای انتظامی بسیار چشمگیر بود.

نیروهای گارد اجازه ورود دانشجویان را به داخل سالن نمی دادند .گفته می شود تنها دانشجویان خاص اجازه حضور در تالار را داشتند که با هماهنگی قبلی وارد سالن می شدند.

جرس گزارش داده  دانشجویان که تعدادشان بیش از 2000نفر بود، سپس به سمت سردر دانشگاه تهران رفته و شعارهایی نظیر«دولت …، نمی خواهیم، نمی خواهیم»، «نصرمن الله و فتح قریب»، «…حیا کن، دانشگاه رو رهاکن»،«مرگ بر دیکتاتور»، «یا حسین، میرحسین»،«موسوی زنده باد، کروبی پاینده باد»  و… پرداختند.

حضور مسوولان و ماموران حراست دانشگاه در این بین قابل توجه بود به طوری که در اوایل تجمع آنها با اتومبیل های خود به میان تجمع دانشجویان رفته و سعی در پراکنده کردن آنها داشتند که موفق نشدند و دانشجویان دقایقی بعد دوباره شروع به تجمع کردند.

قابل ذکر است پس از انتخابات 22خرداد سال گذشته و اعتراضات فراوان مردم و دانشجویان به تقلب گسترده، احمدی نژاد به دانشگاه تهران نیامده بود.بسیاری  حضور بی سرو صدای وی در روزکارگر امسال را برای کاهش اعتراضات دانشجویی عنوان کرده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

51 پاسخ به “حضور بی سر و صدای احمدی نژاد در دانشگاه تهران و تجمع اعتراضی دانشجویان”

  1. محرم گفت:

    اقا محمود چرا يواشكي اومدي دستور مي دادي چند تا ندا اقا سلطان ديگه زير پات قربوني مي كردند

    يا ازادليق يا اولوم

    مشكين شهر