سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روش جدید مبارزه با مخالفان؛ چاوز به توییتر پیوست...

روش جدید مبارزه با مخالفان؛ چاوز به توییتر پیوست

چکیده :توييتر شاهد افزايش فوق العاده در استفاده از اين سايت به بيش از 200 هزار اشتراك فعال در ونزوئلا بوده و اين كشور با رشد بيش از هزار درصدي در سال 2009 اكنون دارنده يكي از بالاترين سرانه كاربران اين سايت در آمريكاي لاتين...


کلمه: هوگو چاوز، رييس جمهور ونزوئلا با ايجاد يك اشتراك توييتر براي مبارزه با مخالفاني كه از اين سرويس ميكرووبلاگ نويسي براي انتقاد از دولت وي استفاده مي كند، وارد اين دنياي ديجيتالي شد.

به گزارش ایسنا،هوگو چاوز كه براي سخنراني هاي طولاني اش معروف است اكنون مجبور است صحبت‌هايش را در پيام‌هاي با محدوديت 140 كاراكتري توييتر جاي دهد.

صفحه @chavezcandanga تا روز سه شنبه و بدون اينكه چاوز مطلبي را در سايت توييتر ارسال كرده باشد در حدود 12 هزار هوادار داشت.

توييتر شاهد افزايش فوق العاده در استفاده از اين سايت به بيش از 200 هزار اشتراك فعال در ونزوئلا بوده و اين كشور با رشد بيش از هزار درصدي در سال 2009 اكنون دارنده يكي از بالاترين سرانه كاربران اين سايت در آمريكاي لاتين است.

شخصيت‌هاي سياسي و افراد مشهوري زيادي در توييتر فعاليت مي‌كنند. به عنوان مثال رييس جمهور آمريكا نزديك به چهار ميليون هوادار در توييتر دارد در حالي كه هواداران بنيامين نتانياهو، نخست وزير رژيم صهيونيستي به چهار هزار نفر هم نمي‌رسد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.